0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

Kızlar ya benim netim bitmek üzere:( daha 2 hafta olmadı esim 10 gb yükledi ve ben internetsiz yapamam e dışarı da çıkamıyorum  eşime desem de idareli kullansaydın der takmaz napabilirim sizce akıl verin ya ziraat tan yapilabilirmi :/

15 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ziraatten derken kartın varsa git bime TL attır cnm 
-Reklam-
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Wifii en iyisi      bb
tarafından
Sevda kız yoksa sana ınternet  dayanmazdı
(119,345 puan) tarafından
Napim kiz kafami datim diyom olmuyo
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Ohaaa  naptin 10.cigabayt 
0 oy
tarafından
Ya intermet aldigimda cok pahaliya geliyo en temizi vifi alin komsularla paylasin ben oyle yapiyorum canim 25 liraya sinirsiz kullaniyoruz 
tarafından
Sonuc olarak 25 veriyom kiz iste 3 kisi paylasinca hahabha:))
(33 puan) tarafından
E şanslısın paylaşacak 3 komşun var biz nerden getirelim 3 komşu:)
tarafından
Valla o konuda sansliyim ya :)
tarafından
Bizde 3 komşu kullanıyoruz 20 şer tl veriyoruz sınırsız yoksa İnternet mi dayanır :)
tarafından
Aynen valla :)))
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Hesaptan tl at GB al canim baska aklima bise gelmedi :))) bide bu uygulama cok net yiyor maalesef benimde bitti betim. 1 haftalik hediye geldide ondan sonra napacam onu düşünüyorum. Bu arada esime eve net alalim diye baski kurdum bakalim oda istiyir artik yoksa benim faturadan korkuyor :)))
(33 puan) tarafından
Oluyormu kız ziraat hesabından yanlız kesinti yapsınlar istemiyorum tl yukleyipte :) ahhh ahhh kız sorma paranın gözü kör olsun kulağı sağır
(7,412 puan) tarafından
Kesinti olmaz heralde canim zaten islemi yaparken ucrt alip almadiklarini gorursun. Ben akbanktan tl yukluyorum hic ucret almıyor. Ziraattende alacagini sanmıyorum. Ah o paraa ahh:DD
(33 puan) tarafından
Canım sana zahmet olcak nasıl yapcağı mı söylermi sin ya valla bi kart işlerine hiç aklım ermiyor :)
(7,412 puan) tarafından
Bende akbankin uygulama var canim ordan yapıyorum. Sende uygulma varmi yada online giriş yapabiliyomusun. O sekilde yaparsın canim.
0 oy
tarafından
Bukadar dayanamıyorsan eve İnternet baglayın wiifi en güzeli 
(33 puan) tarafından
Kocam çekmez :D
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Eeee Ohaa 10 cigabayt naptın öyle valla ben akşam eşime bağlanıyorum gündüz kendi netimi kullaniyorum
(33 puan) tarafından
Kız Allah aşkına 10 gb çokmu birkaç video izlesem 1 gb 1 günde bitiyor ne oha sı
0 oy
tarafından
Nereye gitti o kadar gb
(33 puan) tarafından
Instagram sanırım:)
0 oy
(2,159 puan) tarafından
20 GB İnternet yetmiyor bacım ayda yetmiyor :) 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Haha aynı bennn:)) benimde yetmiyodu yeni taahhutum bitmek üzereydi 13 gblik paket yaptırdım idare etmeye çalışıyorum yoksa eşimin dilinie düşerim netinide paylaşmaz benimle söz verdim çünkü bunu yapalım senden net istemicem dedim
0 oy
tarafından
WiFi candır ya bağlatın kurtulun 
0 oy
tarafından
Aynen oyle dayanmiyor allahtan evde wifi varda takıliyoz uygulamalar yenilendikçe gb lar yetmiyor
0 oy
(913 puan) tarafından
Hattın hangi operatorse onun uygulamasini indir tl yukle var yada paket yukle seciyon birini kart la yuklr kart bilgilerini seciyorsun tl tutarini seciyorsun ama numaranin guncel olması lazim yani kullandıgin numaranin bankaya kayitli olmasi lazim çünkü onay kodu geliyor o kod olmadan yukleme yapilmiyor umarım açıklayıcı olmuşumdur
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Hangi operatörsün
0 oy
tarafından
turktelek9msa sil supur yapp .. turkcellse salla akzan yap .. hangi tarifesin canim 

kiz bu arada 10 gb interneti nasil tukettin ben aylik 3 gb ...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 278 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 232 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kardelennn (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.