0 oy
592 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından
Göguslerim bomboş bez misali yavrum emiyor boş boş doymuyor nasil dolcak bu gogusler yardim edin

12 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Sogan yeyip su ic ustune

tatli biseyler ye
(100 puan) tarafından
Şimdi yedim sogan
(1,822 puan) tarafından
Afiyet bal seker bol bol sut olsun insallah :)
(100 puan) tarafından
Insallah canm :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm ya kaç aylık cnm bebeğin
(100 puan) tarafından
1 haftalik
tarafından
Ayy kıyamam soğan cnm cidden faydası var yeşil taze soğan ve su hoşafta süt yapıyor
(100 puan) tarafından
Yedim canm
0 oy
tarafından
Bunun için afedersiniz demene gerek yok canım 
(100 puan) tarafından
Blmyorum cok caresizim
0 oy
tarafından
3 kayışı 2 hurma 2 incir bir avuç uzum tarçın kimyon kaynar kuzum blendirla çek 4 su bardağı  su koyup günde bir bardak iç şifa süt olsun inşallah 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çörekotlu kurabiye yap bolca gel git ye üstüne de bol su iç çok güzel süt yapıyo
0 oy
(191 puan) tarafından
Hurma  incir  helva  tahin  pekmez  bulgur  pilavı  aşure  ye bak nasıl  oluyor  hicmi gelmedi  sütun  geldi  gerimi  gitti 
(100 puan) tarafından
Geldi ama cok az
(191 puan) tarafından
Sen dediklerimi  yap bak nasıl  oluyor  sütun  annen  falan  yanındaysa  aşure  yapsın  hem sütun  gelir  hemde  yağlı  olur  sütun
(100 puan) tarafından
Kimse yok yanimda canm kaynanam vardi oda gtti
(191 puan) tarafından
O zaman  hurma  helva  bulgur  pilavı  tahin  pekmez  yulaflı  bisküvileri  çaya  batir  batir  ye  ramazan  şerbeti  iç
(100 puan) tarafından
Akşam bulgur pilavi yapaym sagol cnm
0 oy
tarafından
Canım bol su iç günde üç litreyi falan bulsun

Bizim burda kaynar derler büyük marjetkerde vardır belki baharat poşetinde hepsi içinde onu kaynatp içince de süt yapiyo bulabilirsen eğer nasıl yapıldığını anlatırım 

En basiti bisküvi arasına normal lokum kat çayla iç ya da kaysi suyuyla ya da vişne suyu ile.  

Ramazan ayındayız hoşaf yap kaysi ve üzüm kutusuyla bulgur pilavı ile ye.
0 oy
tarafından
Kuzum lohusa serbeti dediklerinden yap. Bosuna lohusa serbeti demiyorlar süt indiriyor goguslere. Bi de cig bugday bulabilirsen   (kaynatilmamis, tarladan geldigi gibi olanindan) tavanin icinde kavrukla sonra ye. Bana gogus pedi yetişmiyordu her yerim sut oluyordu
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kız emdikçe geliyo o sakın pes etme ben boşuna mama verdim başlarda humana nın çayını al ya da rezene iç yemeğini öğünlü ye kayısı üzüm hoşafı incirli muhallebi fln yiyebilirsin un kurabiyesi de süt yapar diyodu kaynanam 
(100 puan) tarafından
Acikcasi dün pek yemedim yemek bebek uyudukca uyudum ama artik o uyrken kendime corba yapcam
(5,376 puan) tarafından
Aynen canm düzenli yemen lazım muhallebi fln yap süt şeker nişasta varsa incir at içine kuru kayısı üzüm alıp şekerle hoşaf yap ben heo bunları içtim başlarda sonra tiksindim tabi ama işe yarıyo o bitki çaylarıyla un kurabiyesi yiyordum ara öğün gbi ama emzirmekten vazgeçme ve sakin ol stres yapma o doyuyo korkma sen 3 5 damla yeter dedi dr bana aç kalmax korkma dedi
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Bebek bakımında dün bir arkadaş bu tarifi yaptım sütüm fışkırıyor dedi bir dene istersen 

image

0 oy
tarafından
İri göğüsler sutün cok oldugu anlamina gelmez kucuk gogusler süt yok anlmina gelmez aksine surekli uretim oldugu anlamina gelir arastirabilirsin canim. Ben bulgur pilavi patlamis misir bestlak damla alarak arttirmistim. 1 haftalik haftalik bebegin aglamasinin tek sebebi doymamasi degildir sancisi olabilir kokunu istiyor olabilir gazi olabilir daha adaptasyon surecinde. Panige kapilip mama baslama emzirme pskolojik olrak da cok onemli bir ihtiyac. Stresten uzak dur kesilmez goreceksin 
0 oy
(10,370 puan) tarafından
Kız ben dün hurma yedim 2 kez sağdım 3 kez emdi hala sağ göğsüm taş gibi maşallah sanırım hurma işe yarıyor. Bende irmik helvası da çok işe yarıyor bu arada suyu da ihmal etme bacıko

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 135 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 74 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sydatur74 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 876 göst.