0 oy
406 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından

Kızlar bebegim çok husursuzlandi emiyor emiyor yok doymuyor sütüm yok nolur dua edin bana sütüm gelsin kafayi yiycem gunduz tekim evde kaynanam kendi evine gdyo o yuzden bebekten firsat bulup adam akilli biseyler yiyemiyorum napabilirim sutum artsin dye

Çökmuş durumdayim pskilojimi yuksek tutaym diyorum ama bebegim doymayinca içim gidiyor

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim oruç ağzımla dua ediyorum kalpten hemde inşallah sütün gelir de yavrun da kana kana içer 
(100 puan) tarafından
Insallah allah bin kere razi olsun
tarafından
Hepimizden razı olsun sen stres yapma üzülme uyu dinlen hadi
-Reklam-
0 oy
(117 puan) tarafından
Canım bol bol su iç. Al yanına sürahiyi aklına geldikçe iç. Ben öyle yapıyorum sütüm çocuğuma yetiyor çok şükür. Oruç da tutuyorum iftardan sahura kadar 2 litre içmeye çalışıyorum. Sorun yaşamadım çok şükür. Bol bol su  
(100 puan) tarafından
Bugun pek icemedim canim haklisin insallah ise yarar
(117 puan) tarafından
İnşallah canım. Bana doktorum demişti. Çok su iç diye. Kesin dene canım. İnşallah çoğalır kesilmez sütün.
(100 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından

Hurma denedinmi canım peygamberimiz tavsiye etmiş anne sutunu artırır diye tatlı şeyler tüket istersen 

Bide sinirden stresten uzak dur buda sütü keser 
(100 puan) tarafından
Hurma yiyorum gunde 5 tane
tarafından
inan kaç gündür görüyorum postlarını çok üzülüyorum snaa keşke elimden bisi olsa aklima gelwn bunlardi sadece kusura bakma
0 oy
(764 puan) tarafından

image

İnşallah çoğalır canım sütün. Henüz doğum yapmadım ama bildiğim kadarıyla kayısı hoşafı, bulgur pilavı baya etkili. 

0 oy
(33 puan) tarafından
Önce sakin ol tamamen stres bitirir sütünü bende de oldu çünkü stred yapmamak icin baska seyler dusunsemde aklim sutte oldugu icin azaldigini anlardim kafani baska seylere ver moralin yuksek olursa sutunde o kadar cogalir bol.su ic dua edicem insallah sana 
(100 puan) tarafından
Allaj razi olsun
0 oy
tarafından
İnşallah yarina kadar dolu dolu sütun  olur 

amin 
(100 puan) tarafından
Amim cnm amin
0 oy
tarafından
Kız çok üzüldüm vlla anne yüreği diyorlar ya rabbim bolluk versin bebişine sütün dolsun taşsın inşallah 
(100 puan) tarafından
Gözume uyku girmiyo
tarafından
Gelir cnm sen merak etme bnm oğlan 10 aylık bnm halen var bebeğini düşün onun için ye iç bn süt olsun diye midemi patlatiyorum yemek ve içeceklerle
0 oy
tarafından
Allah yardim etsin canim rezene falan denedinmi oda olmassa artik mamaya gec cocugun bagisikligi dusmesin minicik onun bunyesi daha 
0 oy
tarafından
Evvela sakin ol kardeşim streste sutün azalmasinda buyuk rol oynar.Sütüm yok dersen küsermiş süt annem oyle söler hep.. Sütt yapan caylar aldirabilirsin dereotu ve bulgur pilavi süt yapar babam bana incir alirdi inciri kaynatir ezer yedirirdi oda süt yapiyomus yesilsoganda yapar ama cok tuketme gazda yapar kuzum
0 oy
tarafından
Amin canım  benim rabbim rızkını  bol eylesin yavrunun 
0 oy
(656 puan) tarafından
Rezene cayi ic yesilik ye bol bol
0 oy
tarafından
Bol bol su ve emzir canim pulgur pekmez calkala ic  soganli yumurta yap ye
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Bebek bakımında biri paylaştı sende denr belki ise yarar 

image

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Inşallah sütun çoğalır cnm stres yapma o zaman gelmez bol su iç bide ben elma veya taze yoğurt yedigimde sütüm aşırı çoğalır belki sanada faydası olur 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Stres yapma canım o da süt üretimini etkiler dediğimi yap çörekotu ve bol su 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
6 Haziran 2023 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 148 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 463 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 671 göst.
10 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı