0 oy
841 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Merhaba kizlar uzun olursa hakkinizi helal edin. Benimkide es ve aile problemi. Esim olacak o adam zaten bana kadin oldugumu unutturdu. Eve hep gec gelir soru soramam nerdeydin diye şap diye sanane diyo annesinin yaninda dun hep telefonda mesajlasir tabi tabi karisiyim ama telefonu alip yada kendine soramiyorum kime yaziyosun bu kadar saattir. Adam karantinada bile evde durmuyo yaa. Gidiyo saat 10da falan geliyo. Hic bana ilgi deger sevgi gostermiyor ustelik 7 aylik hamileyim hadi beni gectim cocuguyla ilgilenmez nasilsin agrin varmi diye sormaz cok bunaliyorum kayinvalideyle kaldigimiza gore rahat haraketde edemiyorum biyerler bile gittiginde annesine soyleyip cikiyo sanki ben evde insan diyilim banada soylese nolur sanki. Hep bi dişliyolar beni. Bi trip atmaya kalksam mesela yemek hazirlamasam hemen kayinvalidem kalkiyo oglumum annesi olmediki ben yaparim oglumun yemegini diyo sinirleniyorum. Dun gecede saat 11 de geldi arkadaslariylaymis sozde. Geldi tabi benim uyudugumu zannediyo elinde telefon dusmedi saat 1 e kadar tam tamina 2 saat yazisti. Tabi sonunda duramadim ya sen uyumiycakmisin dedim. Uyanik oldugumu gordu tepki vermedi. Sonunda yanina yaklastim telefona bakayik diye kapatip yatti. Bu gunde annesi bi tripli bana karsi nevar neyok saydiriyo diyoki neden sormuyosun kocan diyilmi nerdeydin dun gece niye gec geldin diye. Diyorum ben senin ogluna soramiyorum bana sanane diyo gormuyomusun. Tabi buda seviniyo esim bana oyle yapinca bana diyoki oh oglum iyi yapiyo sana karisi gibi davranmiyosunki. Zaten senle ilgilenmiyoki siz kari koca digilsinizki. Bu laflar bana gercekten tokat gibi degdi resmen biseyde diyemedim hungur hungur odama cekilip agladim. Kadin hakli ya kari koca digilizki zaten ne yatakta ilgilenmez nede genel olarak bi halimle ilgilrnmez. Artik karsima alip konusmayi istiyorum ama kac kere denedim olmuyo. Nolur biseyler soyleyin ne yapiyim ya ben. 1 yil 6 ay henuz evliligimiz 7 aylikta hamileyim. Bide sunu soyliyim kadin guyaaaa oruc tutuyo ama hep agzini bozuyo beni kiriyo eziyo artik cok gina geldi ya nasil bi gunaha girdigini bilmiyo

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu adam seni cepte biliyor gidemezsin sanıyor bide kaynana evi oh kebap onun için, böyle adamları Allah bildiği gibi yapsın gerçekten öyle doluyum ki bende.. Kafanı bulandırmak istemem ama ailenin evine gidebilme imkanın varsa hiç düşünmeden git ya kendine çeki düzen verirsin yada bizi unut diye gözü belki korkar ama bilemiyorum şimdi sen kocanı daha iyi tanırsın bide git gelme der orasıda var, gerçi ben 3 defa gittim baba evine o huyları düzeltin derken başka bi huyu cıktı şimdi 1 yaşında kızım var 5 aylık hamileyim ve İstanbulda giriş cıkmış yasak olmasa inan ki dün ki gördüklerim karsısında bir dkka bile durmam canım cok yanıyor yüreğim sızlıyor bu erkekler neden böyle olmak zorunda Allah hepsini bildiği yapsın bize yaptıklarının acısını çıkarsın inşallah 
(11 puan) tarafından
Amin insAllah canim. Cok kiriyor beni ya
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 273 göst.
5 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bizanneyiz (251 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 888 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Ece111 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 508 göst.