0 oy
2,152 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından
Hanımlar eşimle ilişkiye girdikten sonra bebeğim kendini bir yerde topluyor saatlerce sepsert oluyor karnım çatlıycak gibi. Üzülüyorum böyle eşime yanaşasım gelmiyor. Ama orgazm olmak zararlı mı ki bebeğe bilmiyorum. Şahsen ben hamilelikten sonra kendi hormonlarım daha da arttı. Daha kolay orgazm oluyorum ama bu beni rahatsız ediyor sonra. Sizde böyle birşey oluyor mu ? Bu arada 22 haftalık hamileyim 

6 Cevaplar

+1 oy
(454 puan) tarafından
Su orqazm i birtek ben bilmiyorum 6 senelik evliligimde orqazm denilen seyi gormedim:)  ama normal iliskiden sonrada sertese biliyo
(454 puan) tarafından
Bu gun beinimki gulmekten gelmis:)klitorist ne bilmiyorumki uyarayimda :)
(144 puan) tarafından
Ahahahhaaa google amcaya sor anlatır sana şimdi burda açık açık anlatmiyim:))))
(454 puan) tarafından
:) okur okumaz sordum google amcaya:)  ogrendim  ne oldugunu :) keske biri bunu bana daha once soyleseydi:))
(144 puan) tarafından
Hiç bişey için geç değil bacım:))
(454 puan) tarafından
Aynen:) bakalim sonuc ne olacak:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sakin içine bosalmasin erken doguma sebeo oluyo 
(725 puan) tarafından
Burda devlet hastanesinde var evet görmüştüm
tarafından
Istedigin zaman kayit olabilirsin
(8,082 puan) tarafından
Ajvın sen nerdeydın canım ıl olarak
(725 puan) tarafından
Hakkarideyim
(8,082 puan) tarafından
Ben senı konyada dıye hatırlıyordum da ondan sordum
0 oy
(144 puan) tarafından
Evet bende de oluyo canım ama orgazm olmak bebeği mutlu ediyormuş diye biliyorum. Biz 36 haftalık olduk artık korunmadan iliskiye giriyoruz doğum rahat olsun diye ama senin daha erken korunmaya çalışın sperm erken doğumu tetikliyor deniyo. Bunu yeni öğrendim diğer hamileliklerimde hiç korunmadim bişey de olmadı çok şükür ama tedbirli olmakta fayda var :)
(144 puan) tarafından
Canım zaten su gelince icin de ne varsa hepsi cikiyo bebeğe bulaşması imkansız yani. Ilk bebeğimde doğumdan bi gün önce ilişkiye girdik hic öyle bişey olmadi. Zaten ilişkiden sonra spermler dışarı akıyo içerde kalmıyo ki bebeğe bulaşması için plesentayı yırtması ve bebeğe ulaşması lazım ki o zaman da doğum başlamış demektir zaten :)
tarafından
Ben hamilelik boyunca hiç korunmadim bebeğim tertemizdi. Spermin bulasabilmesi icin keseyi aşması gerekir.
(454 puan) tarafından
Bebege olmasada keseye bulasiyo ve biz gormesekte ebe  goruyo
tarafından
Keseye dıştan bulaşıyor bu da bebeğe zarar vermez
(7,127 puan) tarafından
*Nurlanim üstünden iki yıl geçmiş ama yine de yazmadan edemeyeceğim hayatımda duyduğum en mantıksız  yorumlardan birisini yazmissin (≧▽≦)
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Yaşadığınız normal bı tepki ama ise boşalması sağlık açısından çok doğru değilmiş.. her çok uzun sürüyorsa kasılma doktorunuza danismanizda yinede yarar var.. 
0 oy
(386 puan) tarafından
Ben hamileliğimin başında beri orgazm olamıyorum neden acaba ya 
0 oy
(822 puan) tarafından
Canım benimde eşim yurt dışında haliyle ilişki olmuyordu ben sürekli rüyada orgazm olurdu hamileliğinin başından beri böyleydi bigün doktoruma sordum orgazm bebeğe zararı yok dedi internette de okudum anne mutlu olunca bebekte mutlu olurmuş çok istekli olmanda vajinada ki kasların ve sinirlerin artmasından dolayı imiş ama sen yine kendi dr una sor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nalankt (946 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
6 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mevanin annesi (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 983 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.