0 oy
410 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Sizi çok seviyorum  kizlar kimsem yokken herşeyim oldunuz allah hepinizden razi olsun kaynanamda gitti artik yalniz bakacagm bebegime dua edin bana sağ salim.büyüteyim

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah sağlıkla buyur yavrun. 
(100 puan) tarafından
Amin cnm
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Oh iyi olmuş gittiği:) bakarsın canm güven kndine
(100 puan) tarafından
Kız bi an bosluk hissettim o gidince
(22,070 puan) tarafından
:D gidiversin bosver yanliz daha iyi bakarsin kafan rahat olur
(100 puan) tarafından
Umarim canim
0 oy
tarafından

Kaynana gittiyse herşey normale döner Allah'ın izniyle merak etme canım . Bunu söyleme sebebim şu ki yanında birileri olunca onlar tecrübeden dolayı sana çok fırsat vermiyorlar bazı şeylerde ama şimdi sen kendin ilgilenince herşeyiyle daha başka bı bağ olacak aranızda. Annelik içgüdüsel zaten merak etme onu en iyi sen anlarsın zor bir süreç geciriyoruz ilk zamanlar hepimiz ama alışınca bakışından bile anlıyorsun herseyini<3

(100 puan) tarafından
Canim valla cok korkuyorum uzuluyorum bebegime.bakamam diye
tarafından
Emin ol her anne aynı süreçten geçiyor . Ben sürekli ağlıyordum sabahlara kadar ama şimdi benden başkası bakamiyor kızıma ben her hareketini anlıyorum ne istediğini ne derdi olduğunu . Sende öyle olacaksın
tarafından
Hele ki sutum benim ilk üç gün hiç gelmedi ama silikonla emzirdigim için ben ucunda sut oluyordu emiyo sandık yanıldım.  Sonra pompayla saginca birkaç damla süt geldi verdik kaşıkla.  Kızım ağlayıp daha istedi o zaman nasıl ağladım anlatamam kızım gunlerdir açmış ama ben anlamadım aç kaldı diye nasıl zoruma gitti , ben annelik yapamicam bakamicam dedim . Çok şükür ki herşey geride kalıyor geçiyor
(100 puan) tarafından
Nasil anladinki ememedigini
0 oy
tarafından
Kuzum merak etme hiç kendine de sıkıntı etme ben dogdugundan belli tek başıma bakıyorum evet yorgunluk ve uykusuzluk oluyo ama inan ki kafanın rahat olması herşeyden daha iyi
(100 puan) tarafından
Saol cnm benm
0 oy
(15,713 puan) tarafından
Büyütürsn canım anne olunca neler yapmyorsun ki
0 oy
tarafından
Buyutursun canım Allah yardım eder 
0 oy
tarafından
Sağlıkla büyütursun inşallah kuzum zor olsa da boşver kafan rahat olur 
0 oy
tarafından
ALLAH'in izniyle bakarsın canim bi bakmışsın kocaman olmuş 
(100 puan) tarafından
Ahh keşke bi 3 aylik olsa
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Amin inslalah ♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(820 puan) tarafından
Buyutursun buyutursun sen annesin guclusun saglicakla buyut yavrunu darisi bizlere insallah
(100 puan) tarafından
Insallah cnm
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım benim. Allah yardımcın olsun her daim ❤
0 oy
tarafından
Iyi olmuş kuzum sevindim vallahi senin adına emin ol Tek başına daha güzel bakarsın bebeğine karışan eden yok Aklına bir şey takılırsa buraya sor hepimiz cevaplarız benim Bebeğimde 5 aylık doğduğumda Sadece annem 2 hafta yanında kaldı Ondan sonra hep tek başıma baktım ilk Bebeğimde gayet de güzel büyüttüm Sende büyütürsün hiç kafana takma Tek başına daha rahat bakacaksın emin ol
(100 puan) tarafından
Insallah icmde korkular var
0 oy
(25 puan) tarafından
İnşallah sağ salim büyütürsün bebeğim canım benim
0 oy
(4,686 puan) tarafından
Yüce rabim yar ve yardımcın olsun inasalah cnm
(100 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ohh hadi rahatlamışındir cnm 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Vallahi gör bak Hızır gibi oluyorsun Öyle De Güzel bakılıyor ki 2 çocuğuma da tek başıma baktım çalıştığım ilk 8 ay çalıştığım için annem baktı Sonra şimdi gene evdeyim evden çalışıyorum coronadan dolayı gene ben bakıyorum çocuklarıma Panter oluyor anne Allah'ım Muhtaç Etmesin Seni
(100 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Dualarimiz seninle :) sen sor biz yardimci oluruz ❤❤❤
(100 puan) tarafından
Sagol cnm bnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 525 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+5 oy