0 oy
593 göst.
Diğer kategorisinde (820 puan) tarafından

Ahahhaha koptum ya:))))image

10 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
22 degil kiz 17 liraya aldim bugun L :DDD 
(820 puan) tarafından
Bizim burda 20 lira canim:))
(103 puan) tarafından
Aynen ya dün aldım 17 lira artık yumurtada yiyemiyecz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahaha güzelmiş kiz 
tarafından
Sorma kuzum ya allah yardım etsin hepimize bakma sen o paralar keşke ihtiyacı olanlara verilse ama öyle değil mesele. Bizim burda bi adam var adamın bildiğimiz üç binası var bildiğimiz sadece. Iki oglu var ortak iş yapiyolar iki gelini de yardım almış duyunca şok olduk
(820 puan) tarafından
Al isde gercekten delirecem artik Rabbim yedirmesin onca ihtiyaci olan varken boyle alip yiyenlere
tarafından
Amin amin kuzum yemesinler ben helal etmiyorum burda bir sürü öyle insan var postacılar bile parayı dağıtırken şok olmuşlardı
(820 puan) tarafından
Dogrudur inaniyorum vallahi elbet bu devran boyle gitmez bakalim mevlam neyler neylerse guzel eyler Rabbimin adaletine cok guveniyorum ben erinde sonunda herkes cekecek o haram yemeleri
tarafından
Amin çeksin inşallah kuzum rabbim kimsenin hakkını kimsede birakmaz
0 oy
(732 puan) tarafından
Gerçekten mi yumurtaya zam mı geldi :D
(732 puan) tarafından
Ya bizde kiradayız eşim öğrtmn ama atanmamış dershanede ve ücretsiz izne ayırdılar. Gerçekten bunaldım artık rabbim yardımcımız olsun hepimizin kredi başvurduk şükür çıktı çekip idare edicez bakalım nolcak artık
(820 puan) tarafından
Bak iste esin hem issiz hemde devlete borclaniyor ustelik ah bu duzen ah soylenecek cok sey var ama siyasete giriyor maalesef Allah o servet ustune servet yigip halkida perisan eden herkesden hesap sorsun
(732 puan) tarafından
Aynen gerçekten doğruları bilipte susmakta ayrı koyuyor.. İnsana
(820 puan) tarafından
Koymak ne kelime bugun doktora gittim benim kalitsal hastaligim var ve her hastane kabul edip dogum yaptirmiyor neyse uygun biyer bulduk 1750 tl dogum bugun doktorum naptin diyor napacam hocam maas yok is yok dedim sende haklisin durum cok kotu dedi yani paran yoksa bu ulkede saglikli bor doguma bile iznin yok Allah yardimcimiz olsunda eski halimize donelim yoksa cok yuva dagilacak su durumda:(
(732 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah kuzum ya :(
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Zam mı gelmiş gı
(820 puan) tarafından
Evet canim dun aldi esim 20 lira
(5,376 puan) tarafından
15 liyi 6 ya mı me aldık geçen
(820 puan) tarafından
Iyiymis kiz valla dun aldi esim 20 tl tam yani ne biliyim tuhaf kimsede insaf kalmamis
(5,376 puan) tarafından
30 lusu dimi 20 lira
(820 puan) tarafından
Evet canim 30 lu oda bir hafta anca gidiyor
0 oy
tarafından
Bunu daha once bi yerdede okumustum  gercektende oyle bizim firsatcilar is basinda
(820 puan) tarafından
Aynen maalesef devlet dur demesi lazim bunlara
0 oy
tarafından
Ben yumurtaya para veremiyorum 1 aydır falan kaynanadan alıyorum kendi tavuğu vae 
(820 puan) tarafından
Kahvaltida olmazsa olmaz nerdeyse biz 15 gunde bu ikinci koli yani eskiden daha cok harcardim kek pasta isleri cok yaptigim icin simdi agirlastim iyicede o ladar gitmiyor benimde
tarafından
Ben yumurta yemem sadece eşim yer bide dediğin gibi pasta yaparken falan anca kullanırım bende
(820 puan) tarafından
Ben hamileyim canim mecbur tuketiyorum yoksa senin gibiyim bende arada bir yerim ama hamur isleri kek borekde kullaniliyo bunuda biliyolar simdi millet evde zammi bastilar firsatci naletler
tarafından
Helal olmasın haklarımız onlara
(820 puan) tarafından
Aminn insallah canim
0 oy
tarafından
Napsin tavukta gecimini bizden sagliyo :)))
(820 puan) tarafından
Yalniz bunlar nasil tavuksa artik:)))
0 oy
tarafından
Yaa hiç sorma ya yumurtanın fiyatını sordum dün 18 dedi eşime diyorum çık burdan birdaha yumurta yemiyelm horozun osuruğu bu kdr kıymetli işte 
tarafından
Normalde öyle olduğu zmn tembel bu çok uyuyor derler kız bnmde aynıydı post açardım bu velet hareket etmiyor eder eder diyorlardi
(7,972 puan) tarafından
Ahh bi şu günleri atlatip dogursaydim Allahin izniyle cok sukur sen kurtuldun kiz gunun geciyodu ne oldu
tarafından
Ahha oldu da bitti kız bugün tuttum çok şükür her ay tırsıyorum elde var sıfır çok şükür şimdilik Allah olmayana ve isteyene vrsin
(7,972 puan) tarafından
Korunmazsan öyle olurr her ayin korkuyla gecer
tarafından
Vlla ypck bsy yok :D
0 oy
tarafından
Ay evet zamlndi ☺☺
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Gördüm bu yazıyı burda geçen ☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy