0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Kizlar kizim lise sinavina girecek ama randevular dolu diyor internette alamiyorum randevusuzda almazlar diye dusunuyorum direk gitsemmi acaba kimlik yetismez diye endise ediyorum naapsam sizce bi fikir verin bana

11 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sabah erken vakitte git bence 
(8 puan) tarafından
Ya bilseydim onceden alirsim 18 yas alti diye vermedi esime alim dedim kabul etmezler diye randevuyu almamistim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkenden git bence
(8 puan) tarafından
Valla alamzsam oyle yaparim
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Kimlik yetişmese bile geçici kimlik belgesi ile sınava alıyorlar canım onda sorun yok ama erken saatte gidip bide ordan sıra almayı dene istersen
(8 puan) tarafından
Aaa bak bunu ogrendigime sevindim peki yetistiremezsem bu belgeyi yine nufus mudurlugu veriyor dimi
(2,069 puan) tarafından
Bu belgeyi zaten yeni kimlik başvurusunda bulunduğunda sana veriyorlar kimlik gelene kadar kimlik yerine geçiyor 1 haftaya da yeni kimlik geliyor ben geçen sene acikogretim sınavlarina geçici kimlik belgesi ile girdim ama önce randevu alıp gitmen gerek tabi inşallah bulursun canım
0 oy
(170 puan) tarafından
Fotografli kimlik için mi randevu alacaksınız. Eğer öyleyse bu sınavda kimlikte fotoğraf şartı yok diye biliyorum. 
(8 puan) tarafından
Ama bana şart dedi yakinimdakiler onlarinda kizlari sinava girdiler ya onlara sordum fotografli kimlik sart dediler
(170 puan) tarafından
Suanki virus durumundan dolayı bu sene böyle bi esneklik geldi diye biliyorum. Meb bir video yayınladı orda detaylar yazıyor araştırın isterseniz.  Tv de görmüştüm.
0 oy
tarafından
Fotoğraf a gerek yok kimlikte. Eski kimlik yeni kimlik olur zaten giriş belgesi olacak sınava girerken
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Canım bakan açıklama yaptı mevcut kimlilleri ile girebilecekler diye. Ama sen yine de geçici belge al ne olur olmaz.
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Randevusuz olmuo die biliyorum esim şubatta yeniledi gitmis randevu alın demis hemen randevu almis öğleden sonra cikarmis
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kimlikte fotoğraf şartı yok acele etmenize gerek yok bu sınav öyle olacakmjş
0 oy
tarafından
Kimlikler sorun olmuycak diye biliyorum ben canım öğretmenimize sormuşlardı sabah erken gitsen almazlar Randevusuz çalışmıyorlar çünkü
0 oy
tarafından
Sabah erken saatte git canım sıra verirler kimlik 1 haftaya geliyor zaten sınava daha çok var kimlik gelmese bile sana geçici kimlik belgesi veriyorlar onunla da sınava girebilir 
0 oy
(86 puan) tarafından
Valla canm erken saattw gidip sıra bekledm boş yereymiş. Randevun yoksa almıyoruz dediler bana. Belki sizin öyle olmaz deene

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 103 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 533 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.