0 oy
515 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar nerden başlasam bilemedim ben 4 yıldır evliyim 3 yıl çocuğum olmadı  her aybaşında ağlar ağlar dururdum eşimle çok iyi anlaşırdık. Şuan 1 yıllık ikizlerim var ve eşimle hiç anlaşmıyoruz yanlız bakıyorum destekçim yok anlatılmaz zorlanıyorum gün gün eriyip gidiyorum 1 deri bi kemik kaldım eşim halimden anlamıyor söylenmeye başladım son zamnlarda beni anlamak yerine kes sesini sesin gelmesin bana diyo her seferinde kullanıyor çok üzüldüm bu gece yine tam iftara oturduk kızlarım yedirme di 2 defa kalktım emzirdim yine oturdum . 5 dk yemek yicez 2 kişiyiz baş edemiyoruz adam hiç demiyor sen nasıl bunlarla baş ediyorsun 1 yıldır kapı arkasından çıkmadım hep ikizlerime baktım ama artık çok yoruldum tükendim bittim kızlar kimse beni anlamıyor. Oruç tuttum sadece orucumu açabildim yemek hala da yemedim eşim le anlaşamıyoruz hep kavga hep kavga hep te çocuklar için ben zorlanıyorum o beni anlamıyor ne olcak sonumuz bilmiyorum. Birbirimizden uzak olmamış lazım biraz 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bunu atmak geldi içimden :pinch:

image

tarafından
++++++++ilknurum
tarafından
Canım benimm❤❤
(27,352 puan) tarafından
He ilknur icimden gecenni didin
tarafından
Valla öyle balım kimsesiz gibiyiz :/
(27,352 puan) tarafından
He askim aynen
-Reklam-
0 oy
tarafından

Allah yardım etsin kardeşim ama eşinle uzaklaşma  Devamlı oku inşallah huzurun tekrardan yerine gelir

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Tüm iş eşinde bitiyor kuzum kendini suçlama sakın. Ben 1 tanesiyle uğraşırken canım çıkıyor 
(33 puan) tarafından
Napabilirim artık kızlarıma bakmaya bile gücüm tükendi onlar herşeyin en iyisini hakediyorkene ben onlara iyi bi anne olamıyorum ve vicdan azabı çekiyorum bazen eşime sinirlenip onlara bağırıyorum daha 1 yaşındalar ne kötü birşey napcam bilmiyorum çok çaresizim
(13,702 puan) tarafından
Hepimiz bağırıyoruz ister istemez kızıyoruz.
Oluyor yani,
Kızdın diye kötü anne değilsin merak etme :)

Eşim oğlumun altna kadar değişir ama İnsana gelince geliyorlar.
O yüzden bu durumun  ne ço uklarınla ne snnle alakası yok.
Bu tamamen eşinim hödüklüğü
0 oy
(583 puan) tarafından

Çocuklar seni bunaltmis ama dayan annesi az kaldı büyüdüler artık biraz daha dayan eşinle aslında bi sorunun yok sadece çocuklar seni yoruyor sende eşine catiyorsun ki çok normal.en yakının o çünkü. En kotu qunun buqündü yarınlar senin için çok güzel olucak. 

Bu arada cocuqa bagiriyom yaazmissin sadece baqirmakla kalırsa bişe olmaz ama o yavrulara elin kalkmasin bak 3sene yolunu beklemisin çocuk onlar dağıtacak kıracak dökecek ama biz anneler sabırlı olucaz 
(583 puan) tarafından
Ben galiba postları karıştırmışim başkasına yazcaqim yorumu buna yazmışım. Belki de yanlış okudum hakkını helal et çünkü bağırıyorum acaba kötü annemiyim diye okumuştum sanki demkki ya o başka postmus yada ben yanlış okumusum
(583 puan) tarafından
Canım bagirdiqini attiqi cevapta görmüştüm evet sinirlenip bağırıyorum yazmıştı sizde bakabilirsiniz isterseniz şimdi hatrladum
tarafından
Hahaha kafalar gitti yine :)))))))))))
tarafından
Heee cevaplara bakmadım canım ya
tarafından
Gördüm canım şimdi evet
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Canım bir bı bebeğe bakarken sen iki taneye birden bakıyorsun bu psikolojidr olman da normal her insan olurdu

Esinin çocuklara bakmamasina bişey diyemem baİ erkekler çocuk bakımından kaçıyor acaba korkuyor muv,bunu en iyi sen bilirsin

Aileler e yakın tasinsan en azından yardım eden olir

Çağır birilerini baksın çıkın bı yürüyüş yapın bı film izleyin

Düzelir herşey merak etme

Çoğu evlilikte bebek mevzularnda tartışma çıkıyor anne baba olmak biraz kendinden vazgeçmek olduğu için her insanda bu psikoloji aynı seyirde gitmiyor, tepkiler farklı oluyor..

Bunalmissin dediğim gibi nefes alabilecek bı ortam oluştur
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
Eşin bayağı bencil maşallah benim de 2 oğlum var ikiz değiller ama küçükler büyüğü 23 aylık küçüğü 10.5 aylık yemeğe otururken birini eşim alır birini ben öyle yeriz mama sandalyesine koyuyorum ikisini de birine eşim yediriyor birine ben büyük oğlum kendi uyuyor küçüğünü eşim uyutur çoğu zaman kucağında yemekten sonra ben sofra toplarım eşim çocuklarla oynar oyalar onları bu işler böyle olur sen o çocukları tek başına yapmadın mama sandalyesi al iki tane yemeğe otururken oturt ikisini de birini eşine ver birini sen al yiyin yemeğinizi işin varken eşinin yanına koy çocukları git işine bak mecbur bakacak 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben bir tanesiyle uğraşırken pestilim çıkıyor 2 taneyle uğraşmak daha da zordur. Ekonomik durumunuz iyiyse bir tane yardımcı tutsanız bir nebze rahatlarsın. Erkekler ne kadar zorlandığımızı anlayamıyor. Komşu çocuğu sever gibi 5 dk sevip bırakıyorlar. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 337 göst.
0 oy
14 cevap 287 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 461 göst.
14 Haziran 2022 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 276 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu