0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (1,424 puan) tarafından
Kizlarrr  bugün 38. Gunum  sezeryan doğum yapalı. Göbeğim sanki 4 aylık hamile gibi kaldı ya ama içi yumuşak ne zaman gider göbeğim sizinkiler ne zaman gitti yoksa böylemi kalcak..

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnm hemen gtti canım 3 ay olck doğum yapalı balon gibi söndüm sarkık değil egzersiz yaptım sonra da korse taktım taş gibi oldu valla 

Sende korse taksana 
tarafından
sert normalde benm derim karn bolgeso daha yumusak ama
tarafından
Yumuşak zor toparlar sikilasmak ister. Bnm erim sert çok kolay gtti mesela
tarafından
benmde oyleydi sezeryandan sonra bseyler oldu göbeğime yaptgm sporu ben bilirim valla kuzum sertlesti ama  kac ay spor yaptm
tarafından
Sert oldu mu peki
tarafından
oldu evet ama gunlk 30 40 dkla acayip bi spor yaptm ağlıyodm cnm aciyodu eziyet gbi karim egzersizi:))
-Reklam-
0 oy
(277 puan) tarafından
Benim 16 gün oldu Sezaryan olali çok şükür hemen gitti az bişey kaldi sadece çatlaklar var biraz.
0 oy
(365 puan) tarafından

Kız ben 9 ay önce doğum yaptım ne ağırdan hareket edebildim ne korse takabildim dikisime geliyo diye . O göbeği gondernler bana da anlattin bekim nasıl gidiyo gobuss:angel:

0 oy
(394 puan) tarafından
Cnm 4 aydir dogum yapmisim ayni hala benm de
0 oy
(195 puan) tarafından
Korse kullanmadın mi .yada bağlıyorlar karnı .gidiyormuş yoksa kaluyor Muş bende böyle bi post açmıştım doğumdan sonra göbek nezaman iner diye korse kullan yada bağla demislerdi
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım yumuşaklık kendi kendine gerilmez ki sonuçta aylarca o şekilde gergin kaldı içi boşalınca kendini salar. Mekik çek squat yap. Ama doktorundan izin al yani zamanını sana söylesin. Dikişlerin iyileşmiş olması lazım

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 865 göst.
26 Ocak 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Byzi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
10 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda_0055 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 213 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...