0 oy
1,428 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (338 puan) tarafından

Kizlar telofonlarinizin markasi ne memnunmusunuz. Telefonn degistircem onerilerinize ihtiyacim var:)

30 Cevaplar

+1 oy
(2,484 puan) tarafından

Samsung j7 pro canım benim ama eşim cok pisman samsung m20 alsaydik diyo ayni ozelliklerdeymis bataryası daha yuksekmis onun ama ben memnunum:D

(2,484 puan) tarafından
Cok saol zehracimm❤ sukur temiz cikti canim ama taşıyıcı oldugu belirlendi ilerde evlendigi insanda da var ise bebekleri biotin eksikligi ile dogucak surekli ilac kullanicaklar
(2,484 puan) tarafından
Aynen canim m20den memnun cogu kisi guzel falan diyolar ama j7 pronunda 2 telefonu var 34 gb olan bide 64 gb olan benimki 64 çok çok memnunum :))
(338 puan) tarafından
Onuda bi arastiryim canim sagolasin;)bu arada g3cmis olsun rabbim saglik sifa versin minigine❣
(2,484 puan) tarafından
Amin saol kuzuşum
(34 puan) tarafından
İnşallah iyi olur canım ya
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben general mobile 5 plus kullanıyorum kamerası on numara attığım resimlerden anlaşılır hafızası çok fazla fiyatı 750 TL iki yıl önce 1 buçuğa almıştım 
(338 puan) tarafından
Canim fiyatida onemli kullanimdan memnun kalmakta onemli  ben hepsini bakiyorum burdan yazildikca sagolasin bakicam simdi senin telefon modelinede
tarafından
Bakarsın canım ..
Bak o kdr uygulama var ki hiç kasmaz neti hızlıdır çözünürlük harika tavsiye ederim
+1 oy
(461 puan) tarafından
Benimki j7 pro ama memnun değilim şimdi herkez huaweileri öneriyor..
(338 puan) tarafından
Neyinden memnun degilsin canim
(461 puan) tarafından
Dokunmatiğinden canım teli yeni almiştim donma faln yaptı ve hala devam ediyor takılıyor ekranı
+1 oy
tarafından
Bende note 5 kullanıyorum çok memnunum :)
(338 puan) tarafından
Hic dusunmedim note 5 bir bakiyim canim. Kamerasi nasil internette falan donma yapmiyo degilmi
tarafından
Ben beğenerek kullanıyorum note serisine bi bak derim güzel kullanışlı telefon
+1 oy
(3,798 puan) tarafından
Samsung A7 kullaniyorum telefon satışı yaptigim icin zamaninda az cok biliyorum bu işi canm samsung düsünursen A ve S serilerine bak 
(338 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim önerini dikkate alicam bakicam simdi
(3,798 puan) tarafından
Rica ederm canm
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Cnm telim samsung a3 çok memnunum elime sığıyor bence tam bir bayan telefonu .değiştirmek zorunda kalırsam huawei denemek istiyorum:)

(338 puan) tarafından
Bende huawei yorumlarini okuyordum canim p20 pro dusundum ama sar degeri diye birsey varmis ve beyin tumorune yol aciyormus encokta huwaideymis o yuzden iptal. Samsungdan memnunum ama bilemedim :)
(2,028 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Huaweiye dair hiç bir araştırma yapmadım telim 2 yıllık  hala ilk günkü gibi bozulursa artık araştırmaya başlarım samsung a serisine bak bide :)
(758 puan) tarafından
Benimkide a3 cok nazik ince tam bayan telefonu icerigide cok guzel 3 senedir kullaniyorum degistirsem yine bunu alirdim herhalde  yada a serisinin baska bi modelini
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Benımkı huaweı esımınkı xoımı dıye bı marka bende o da tellerımızden memnunuz samsung alma derım. 
(338 puan) tarafından
Huawei cok iyi yorumlar almis fakat sar degeri diye birsey varmis ve beyne zararli dalgalar yayiyormus zamanla beyin tumoru yapiyormis biri yorum yapmis aklimi cok karistirdi canim.
(56 puan) tarafından
xoımı marka çok iyi bir telefon
(338 puan) tarafından
Hangisini onerirsin model olarak canim
(8,326 puan) tarafından
Neye dayanarak bunu soylemısler kaynak varmı kuzum? Huaweı su an samsungu solladı asagı cekmek için de söyleniyo olabılır.
(385 puan) tarafından
Sar değeri her telefon da aynı derece de var baz istasyonu ne kadar yakınsa o kadar çok artıyor şebeke çekmez yoksa. Samsung da teknik koç olarak daha önce çalışmıştım teknoloji uzmanıyım. Alanım bu zaten Samsung u tlf olarak kimseye önermem ürünün arkasında duran bir firma değil. Huawei iyi bir marka ama garanti de parça sorunu oluyor sürekli tlf değişip para ödeyeceğine iPhone alabilirsin fabrika çıkışlarında hata yok ve sağlam cihazları var. LG filan kesinlikle alma bataryaları ısıya dayanıklı değil sarj da Patlama sorunu oluyor ben Huawei kullanıyorum suan ama Yaza doğru iPhone alcam
0 oy
tarafından
Ben samsung j7 prime kullaniyorum fiyatina gore cok guzel bir telefon tavsiye ederim
(338 puan) tarafından
Bende kullaniyorum 2 senedir memnunum ama artik kasiyo biraz daha hafizali ama hemde uygun bisey araştırıyorum canim
0 oy
(104 puan) tarafından
Huawei mate 20 lite çok memnunum imkanın varsa kesinlikle öneririm iPhone filan kesinlikle alma 
(338 puan) tarafından
Ya aslinda cok hos bi telefon ama yorum okudum sar degeri diye birsey varmis beyne zarar veriyormus encokta huawideymis bende kararsiz kaldim canim
(2,351 puan) tarafından
Esim 2 ay once aldi huwai mate 20 lite alma etme ya manyak misn o ne marka ole felan dedm ama telefncu arkdslarimz cok tavsiye etti  esm aldi suan bnde ondan istiom harika gerckten :))
(104 puan) tarafından
Ben 4 5 aydır filan kullanıyorum çok çok memnunum valla hatta Doğumdan önce aldım bebeğimin fotoğraflarını çekmek için profesyonel makina ile çekiyormuş gibi
(2,351 puan) tarafından
Aynn bide huwai pro lar var onlarn kamerasi daha iyiymis ama huwai mate 20 de cok gzl kullnsli
(21 puan) tarafından
Esimin telefonu huawei mate 20 pro benim telefonum huaweğ p 20 pro gercekdende mukemmel Bi telefon kamerası cok kaliteli kullanışlı kesinlikle tavsiye ederımm
0 oy
(54 puan) tarafından
J7 prime kullandim zamaninda tas gibi telefondu. Simdiki samsung a8 bikere yere düşse kamera.degeri dusuyor hemen. Bence j7 al hem uygun hemde profosyonel bir telefon
(338 puan) tarafından
Aynen j7 tas gibi b3nim cocugumun elinden dusmedi hicbisey olmadi simdi artik biraz donmqya basladi bende elden cikarmak istiyorum. Biraz daha hafizasi yuksek bi telefon ariyorum canim
0 oy
tarafından
Samsung J6 plus lar çok güzel canım eşim aldı kendine harika bir telefon 
(338 puan) tarafından
Onada bir bakiyim canim sagolasin;)
0 oy
(66 puan) tarafından
Benimki a6 plus 2018 serisi ama canm ck memnunm tavsiye edrm gercktn
(338 puan) tarafından
Onuda arastiriyim canim tesekkur ederim;)
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Samsung j7 2016 kullaniorm 3 uncu senesi bu sene mallasmaya basladi ama cok memnundum ilk aldgm zamanlar esim huwai aldi huwai mate 20 lite  aldi cok memnun iphone  ayarinda bi telefonmus biz zaten telefoncu arkdslarimza.danisarak aldik cok met ettiler kamerasi iphonunkinden iyi harika kamerasi var cok daha iyi olsun diosun huwai pro var onun kamerasi daha profosyonel
(2,351 puan) tarafından
Telefonun hepsi radyasyon hepsinin zarari varki malesef..
(338 puan) tarafından
Oyle tabiki ne biliyim okadar yorum okudum bir tek ona yazmislar kafama takildi. Kucuk oglumun elinden alamiyorum telefonu. Ona zarar gelmesin diye biraz korktum acikcasi
(2,351 puan) tarafından
Valla o kadar detayina girersen telefon kullanmicaksin kullandirtmicaksin canm malesef hepsi zararli.. :/
(338 puan) tarafından
Haklisin canim sagolasin yorumlarin icin
(2,351 puan) tarafından
Rca ederm :)
0 oy
(223 puan) tarafından
Benim TL huaveı p smart çok memnunum özelleri flan iyi yani
(338 puan) tarafından
Huawei aklimda canim sagolasin herkes memnun sanirim onerisi fazla
(223 puan) tarafından
Aynen canım nette ıphıne 6 yı ve huaveı le karşılaştırmalar sonuç huavei daha çok tutulmuş
0 oy
(902 puan) tarafından
Samsung j7pro çok memnunum
(338 puan) tarafından
Demin kizlardan biri daha soyledi yorumlarida guzel bakiyorum canim sagol:)
(902 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(373 puan) tarafından
Xiomi redmi A6qayet guzel yeni almisim
0 oy
(328 puan) tarafından
canim benimki samsung 2018 A8 model cok memnunum gercekten 
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Eşim Huawei almış daha 20 gun once telefon cok buyuk tek elle kullanılmıo ellerim de kucuk olunca tek elle kullanamıom buyuk ihtimal iPhone gerı donus yapıcam 
0 oy
(3,542 puan) tarafından
Note 8 kullanıyorum canım note 9 ile hiç bir farkı yok o yüzden note 8 diyorum :D hiç bir sıkıntı yaşamadım 
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Bnm telefon 5 6 senelik satıştan Bile kalktı galiba şuan değişme zamanı geldide geçiyor :)) huawei mate 20 lite yada huawei p20 düşünüyorum bakalım 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 774 göst.
25 Aralık 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ᗩᕼᔕEᑎ❤E.D (405 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...