0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından

İftar sonrası uyku saati geliyor Paşa'nın. Eşim çay ile ilgilenirim ben, sen yeter ki uyut diyor :)) bende sallayarak uyutuyorum . Ayağımdan da indiremiyorum korkudan çayımı icemem yarım kalır diye :))) 

Sizler de böyle miisniz ? :D

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ahahaha aayy oruc tutana yemek yiyince ağırlık çöker ya senin çocuğa mi geliyor o ağırlık:D 

(1,072 puan) tarafından
Hahahaa galiba :)))
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
İftardan sonra saat 11 e kadar uyutma çabalarındayım;/
(1,072 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim. Ama gercek şu ki; evlat bambaşka bir şey Allah isteyen herkese nasip etsin ❤❤ hayırlı zaman ne zamansa o zamanı bekleyeceğiz artık napalim
(1,072 puan) tarafından
Kıyamam . Hadi sende güzelce dinlen. Yavrumda güzelce hayırlısıyla biraz uyusun insaAllah ❤
tarafından
Teşekkürler teyzesi
(1,072 puan) tarafından
Rica ederim. Öpüyorum sizi ❤
tarafından
Bizde sizi canım ❤️
0 oy
tarafından
:DD aynı durum bizde de var şuanda kızı sallıyorum eşim gel cekirdke felan citleyelim diyor çit çit sesi geliyor öyle sinirim bozuldu :Dmdm
(1,072 puan) tarafından
Hahahha :)))) ben çay bardağını çay tabağına koymasına bile izin vermiyorum ses oluyor diye
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Aksine onu yerinde rahatça uyutmadan içemem çayı :)

(1,072 puan) tarafından
Valla uyanıkken hiç keyif yapamıyorum. Uyuyunca ancak işte eşim çayı mi getiriyor gozgoze bakıyoruz gülüyoruz falan. Bunlar eşim uyanıkken olmuyor haha :))))
0 oy
tarafından

Şu an tam da o durumdayım. Kızım yeni uyudu eşimin işten gelmesini bile bekleyemedim bir kahve iccem :)

(1,072 puan) tarafından
Hahaha afiyet bal olsun canım. Fırsat bu fırsat diyosun :)
tarafından
Afiyet olsun canım, bende şu kahveyi sevseydim ne olurdu sanki :)) sıkıldıkça yapıp yapıp içerdim çeşitleride var ne güzel cok kıskanıyorum kahve içebilenleri :))
tarafından
Bende çaydan çok kahve yi seviyorum mutlaka bir tane içmek istiyor canım
tarafından
Benim yerimede iç canım, ben çayı bile zor içiyorum maalesef yeme içmeyle pek aram yok ama cok isterdim bazı şeyleri sevip yiyip içebilmeyi
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Uyuttuktan sonra içmeyi tercih ederim genelde :) şöyle rahat rahat ayaklarmı uzatp elime alcam bardağı :D ama ramazanda iftardan hemen sonra çay hazır olduğu için kızm uyumadan once 2 3 bardak içmiş oluyorim
(1,072 puan) tarafından
İşte o keyfi ben yapamıyorum. Ayaklarımı uzatıp içemiyorum :) çünkü ayağımda uyutuyorum bıraksam uyanıyor. Bende işte bu şekilde ne kadar keyif yapabirsem :))
(9,206 puan) tarafından
Hiç mi uyumuyor :) bende ayağmda sallayarak uyuturum ama daldıktan sonra bırakırm uyanmaz
(1,072 puan) tarafından
Ya işte benimki uyanıyor o yüzden sıkıntı uyanana kadar neler yapabildiysem :))
0 oy
(6,823 puan) tarafından
Bizdede durum tam dediğin gibi canım çay koyacaktım eşim gel soda içelim dedi cips  soda halley falan yedik şimdi girdim yatağa uyucam
(1,072 puan) tarafından
Oh oh Afiyet olsun canım benim ama uyumak için erken değil mi ya da ya da yorgunsundur ❤
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ben çayın suyunu koydum sağ olsun küçüğüm cayi demleyemeden uyanınca ayağımda salladigim için kalkıp demleyemem diye kapattım altını bebis hala ayağımda duruyo çayımı da içemedim ☺☺
(1,072 puan) tarafından
Kıyamam sana ben ya :) insaAllah en yakın zaman da çayını içmem ümidi ile insaAllah :) ❤
(3,274 puan) tarafından
Hahaha çay önemli ☺☺❤❤
(1,072 puan) tarafından
Şüphesiz ki ❤
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Bende öyleyim valla çayı demiyorum oğlumu  uyutuyorum öyle çay içiyorum 
(1,072 puan) tarafından
Oh ne güzel maşallah canım. Allah nazarlardan uzak eylesin bizlere de nasip etsin jnsaAllah :) kaç aylık peki senin ki ..
(5,311 puan) tarafından
Amin kuzum 15 aylık
(1,072 puan) tarafından
Masallah. Benim ki de şuan 11 aylık olacak. İnsaAllah ilerleyen zamanlar da düzelir Allah'ın izniyle
(5,311 puan) tarafından
Amin inşallah  kuzum
(1,072 puan) tarafından
Hayırlı geceler canım ❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 280 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
17 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 315 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı