0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar saçlarım çok yavaş uzuyor var mı önerdiginiz bir şey şampuan vs 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Elidor yeşil ve restorex
tarafından
Elidor kepek yapıyor kuzum ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet  kesin denenmiş  

Farmasinin şampuanı  var sarımsak  özlü  vallahi  ben  denedim saçımı  uzatsin diye de almamıştım  oysaki şaştım  yani bi dene 
tarafından
Farmasiyeye üyeyim kuzum alayım kendimde değişiklik istiyorum kısa saçı seviyordum artık uzasın istiyorum
tarafından
He ne güzel  tesadüf  kiz ben uye oldum tamam 2 sene önce  filan  belki 1. 5 sene once tam bilemdim pakette onu da yollamışlardı  bedava  gelmişti  aslında ☺ bende  ne yapsam diye diye kullanayim küçük  kutuda zaten dedim valla inanamadım  umarim sana da etki eder
tarafından
Kendimde değişiklik istiyorum kuzum kapalıyım da yine de aynaya baktığımda mutlu olayım istiyorum
0 oy
tarafından
Doal diye bir süt var saç için. Nette bir ünlü kullanıyor ( eylül öztürk) canlı gösteriyor haftalık saçı uzuyor. 
0 oy
tarafından
Dogum kontrol hapini ezip sac kremine karistir
tarafından
Cidden mi
tarafından
Evet :))
0 oy
(554 puan) tarafından
Benim saçlarım aşırı uzun ama sadece kina yakiyordum boya yerine seversen bir dene 
0 oy
(9 puan) tarafından
Farmasi sarimsakli sampuan kesinlikle.
tarafından
Alicam kuzum teşekkür ederim
0 oy
(1 puan) tarafından
Cnm sana Bir şey sorabilir miyim cnm
tarafından
Sor tabiii
(1 puan) tarafından
İnternet de kozmik bakım diye sayfa ben ona göre kestirme yapayım
tarafından
Anlayamadım canım
(1 puan) tarafından
İnternet de kozmik bakım diye sayfa var ona gir ne zaman saç kesimi için günler var ona göre kestirme yap ondan sonra onun faydası oluyor cnm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Şampuandan ziyade 2 yemek kaşığı bal.2 yemek kaşığı z.yagi 1 yumurta sarısı 1 yemek kaşığı badem yağı karıştır sur saçına 15 günde 1 yapıp 2 saat beklet saçında  ilik su ile yıka canım.cok güçleştiriyor hızlı uzatıyor.ve 1 soğanı  4 e bol 4 bardak su ile kaynat saçının son durulama suyu niyetine çok hafta da 1 yap bunu hiç koku kalmiyor merak etme bu iki yöntem.ile saçlarım omuzlarimdan belime kadar uzadı 1 sene de
tarafından
Ekran görüntüsü aldım yapicam sağol canım benimde omuzlarımı geçti ama daha uzun istiyorum
(5,938 puan) tarafından
Çok güzel uzuyor canım ve ben 3 aydır trendyol dan aldım full keratinli şampuan onu kullanıyorum inanılmaz onardı saçlarımı vasso ismi beyaz şişesi var
0 oy
(538 puan) tarafından
Gıdalarına dikkat et cnm hergün Yumurta ye. Yoğurt süt ayran olur. Havuç ye mesela. Havuçta keratin var. Bu yapay gıdalardan uzak dur. Beslenmeninde etkisi var. Birde saçlar zamanla 6 ayda bir gibi çok hafif bir şekilde duraksama gibi bir döneme giriyorlar. Hergün gece uyurken tara. Sünnet bu arada geceleri uyurken saç taramak. Kan akışın hızlanır. Canlılık gelir saçlarına. Saçların kalın ve gürse sakın saçlarını kestirme. Kırığın çoksa bile çok hafif uçlarından aldır. Bi cm. Kadar olabilir. Saçlarını Uzun bırak. Uzun bıraktıkça daha verimli oluyorlar. 
0 oy
(20 puan) tarafından
Sık kestirmek işe yarıyor kesinlikle . Ben her ay az da olsa kestiriyorum uçlarından çok hızlı uzar saçlarım dip boyasına yetişemem
0 oy
tarafından
Eskiden Nisan yagmuruyla yikardik :) faydası oluyor muydu dersen hatırlamıyorum :)))

İlgili bir soru bulunamadı

384,956 soru

11,513,710 cevap

35,174 kullanıcı

...