0 oy
319 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,964 puan) tarafından
Kanguru alcam kizima solomombaby almaya karar verdik. Baktimda goremedim bir bilgi acaba bebisin yüzü sadece bana dönük sekilde mi oluyo yoksa bana arkasını dönüp disariyi izleyecek sekilde koyabiliyomuyuz? Bide 2bucuk ayligiz yenidogan aparati alsammi bilemedim. Alirsam 3aydan sonra kullanamaz miyim?

8 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından

En İyi Cevap
Birde evin icindede kullaniyomusunuz rahat oluyo mu? 
-Reklam-
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Sadece sana dönük oluyor canım. Hem içe gem dışa dönük olanı da var ama o iki katı fiyat nerdeyse. Evde rahat kullanılıyor. Biz onunla gezerken uyutuyoruz bizim bebeyi.
(1,964 puan) tarafından
Bnm kizda kucakta dik bir sekilde uyuyor son zamanlarda:) dışa dönük olması iyi mi olur ki dışarda kullandigimzda acaba? Yoksa o kadar paraya gerek yok mu bilemedim:)
(4,668 puan) tarafından
Etrafı görmüş oluyor ama sen onu göremiyorsun. Ben pek gerek duymadım. Kendime dönük olandan aldım. Diğerinin parası da cok geldi. Başka bi eksiğini alırım diye düşündüm.
(1,964 puan) tarafından
Simdi baktim her yone yazan var o mu acaba 30tl fark var gerci yenidogan almzsam baya fiyat farki olur. Bana baksin olmadi bebegim:) sagol kuzum
+1 oy
(119,249 puan) tarafından

Ben dogumdan hemen snr aldim baby boyum 3 aylik daha hic kullanmadim :angel:

(1,964 puan) tarafından
Uyumuyor pek diyodun bi ara simdi nasıl bilmiyorumda denesene bi benm kizim kucakta dik bi sekilde gezerken uyukluyo:)
(119,249 puan) tarafından
Simdi duzene girdi cok sukur 1 kere heves etti esim takti cok agladi snr hic kullanmadik
(1,964 puan) tarafından
Ya sevmedi demekki. Neyse ikinci kullanır belki:)
+1 oy
tarafından
Biz kullandık dışa dönük farklı bir model.  Ben 4 ayından sonra aparatsiz kullandım. Evde de çok kullandık. Elim ayağım oldu resmen. Şimdi ikinciye hamileyim yine kullanicam
tarafından
Ben dışa dönük almadim sadece bana dönüktü o ayrı oluyor. Bence aparatiyla al zaten pek fiyat farkı yok ikinci çocuğa da kullanirsin
(1,964 puan) tarafından
Demi ya onu düşünmedim aparatta kararszdm da doğru snra kullanrm alayim öyle. Gerek var mi sence disa dönük olmasina kuzum baktmda dogru baktysam fiyat farki 30tl Her yone yaziyor acaba o mu oluyor
tarafından
Ben fiyatları tam bilemiyorum instagram da solomombaby sayfası var ordan bakarsınız ben gerek duymadım dışa dönük olmasına zaten genelde kanguruya alınca hemen uyuyor rahat ettiği için. Ama 30 tl fark bise değilmiş istersen öyle al
(1,964 puan) tarafından
Smdi biraz arastrdm da solomomun sitesindede yazıyor disa dönük cok saglikli degilms kuzum yeni gordum bnde normal alcam teşekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim  :)
+1 oy
(2,447 puan) tarafından
Sana dönük oluyor canım. 7 kg a kadar aparat kullanılıyor. Ben kullandım ama çok belim ağrıdı benim kiz kilolu doğmuştu. Aparat almadım ben evde küçük yastık koydum altına baktım sorun yok normal kullandım 7 kg iken. Ama belimde düzlesme varmış ben 7 ay a kadar kullanabildim. 
(1,964 puan) tarafından
Kizim 5kiloya yakin taşıyamıyorum canim bilegimde sıkıntı var bide hemn kolum ağrıyo cok kucak istemiyo ama yinede rahat ederz ikimzde diye dusundm. Beli yoruyor mu cok bnmde bel agrm var rahat olur dediler de
(2,447 puan) tarafından
Benim de boynumda sorun var canım koluma vuruyor uyuşuyor da gobek hizasında takacaksin dediler ben kullanamadım zorlandım baya. Ama bebek çok rahattı benim kızım uyumadığı icin kullanmadım bende
(1,964 puan) tarafından
Ya anladm canm bakalm kullanabilrm inşallah
0 oy
tarafından
Ben kanguruyu sevmiyorum ya cocuk 4 buklum oluyor
(1,964 puan) tarafından
Kolumda taşıyamıyorum kuzum ya bende basta oyle düşünüyodum da doktorumuz onerdi bide bacaginin ayri durmasi lazimms birinde biraz sıkıntı var gibi o yuzden alalım diye düşündüm
tarafından
Esim 5 alik kizim svavazipzip aldi eger buyukse tavsiye ederim
(1,964 puan) tarafından
2bucuk aylık canim buyuyunce bakarz bi ona teşekkür ederim:)
tarafından
Kucukmus daha :)
(1,964 puan) tarafından
Evet teyzesi minnak daha:)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hiç kullanmadım :ermm:

(1,964 puan) tarafından
Teşekkür ediyrm yinede:) bnde alayim dedimde son anda karar degstrmzsem:))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 397 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
1 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 152 göst.
19 Nisan 2023 Aile kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kbrackrkdsdmr (1 puan) tarafından soruldu

379,275 soru

11,352,705 cevap

34,825 kullanıcı

...