0 oy
1,705 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Olsun nefes aliyor ya yanimda ya bunada sukur Allahtan gelen basimin ustune hepinize cok tesekkur ederim dualariniz icin

38 Cevaplar

0 oy
(1,490 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım umudunu kesme dua rabbim yardım etsin 
tarafından
Cok sagolun tesekkur ederim umudum hala var yurume cagina gelinceye kadar fizik tedaviye falan gotirecem insallah yurudugu gunleri gorurum evladim icin sadece uzuluyorum yoksa ben ona ne olursa olsun bakarim ama onun uzulmesine dayanamam
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kun fe yekun... Ol der ve olur... Cani sag yaninda su an sukretmeyi hic birakma kardesim Allah buyuktir bak ayaklarini oynatiyo diyosun Allahin bi mucizesi o ve insallah bi mucize daha verir ve yavrun yurur insallah... Allahtan umit kesilmez... 
tarafından
İnsallah canim zaten ayaklarini oynatirken bi umidim hala var cok sagolun canim
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Ya kiyamam Rabbimden gelen bas ustune Rabbimden umit kesilmez 

tarafından
Amim canim cok saglun
0 oy
tarafından

Hamileyim bende doğum yapcam az kaldı ayetel kürsi okudum ve dua gönderdim Rabbim kabul etsin acil şifalar versin inşallah sende bol bol ayetel kürsi oku bak ne diyor ayette

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.

Allah'dan başka hiç bir ilah yoktur. O, daima yaşayan, daima duran,
BÜTÜN VARLIKLARI AYAKTA  TUTANDIR.. 

O'nu ne gaflet basar, ne de uyku.
Göklerdeki ve yerdeki herşey O'nundur. O'nun izni olmadan huzurunda şefaat etmek kimin haddine! Onların önlerinde ve arkalarında ne varsa hepsini bilir.
Onlar ise, O'nun dilediği kadarından başka ilminden hiçbir şey kavrayamazlar.
O'nun hükümdarlığı, bütün gökleri ve yeri kucaklamıştır. Her ikisini görüp gözetmek,
ona bir ağırlık da vermez. O, çok yüce, çok büyüktür.

İnşirah ferahlığı versin Rabbim İnşirah suresi fetih suresi oku yer gök dua ile. Rabbimin her şeye gücü yeter onun için her şey kolaydır.. KUN FE YEKUN OL DER OLUVERİR CANIM ❤️

Bize çocugun olmaz imkansız dediler, tedavi bile yapsak zor ama gemede deneyelim şansımızı dediler. Doktor doktor gezdik hepsi aynısını dedi mecbur tüp bebek yaptırdık ümidimizi kesmedik tüp bebek ile olmadı çocugumuz bu sene 4.yılımız süpriz yaptı canım oğlumm verdi şükürler olsun Rabbimm  duha suresinde süphesiz vericem hepiniz hoşnut olucaksınız diyor Rabbim bize Razı olmak sabretmek şükretmek düşüyor 

tarafından
Rabbim sana bagislasin evladini canim cok tesekkur ederim insallah sende hayirlisiyla saglikla alirsin kucagina
tarafından
Aminn canım imtihan dünyası işte doya doya sarıl öp bebeğini bebeğe hasret kalanlar,  evlat acısı çekenler kayıp yaşayanlar o kadar çok ki şükür her halimize geçecek Rabbim hem imtihan ediyor hemde imtihanda yardım ediyor
tarafından
Bende hep diyorum bunada sukur yanimda ya teysemin komsusu 21 yildir cocugu olmuyor kadin ogun bana keske bi evladim olsada engelli olsa her haliyle kabul ederim dedi Rabbim bana anneligi tattirdi boyle guzel bir evlat verdu ya daha ne isterim
0 oy
(25 puan) tarafından
Canım benim bildiğim dua var istersen onu okursun  yazayım ben duanın çok faydasını gördüm Allahın mucizesi asla bitmez yeterki Allahtan ümidini kesme iste yeter. Rabbim şifa versin şimdiden 
tarafından
Cok isterim gonderebilirsen cok sagol canim ya iyiki varsiniz Rabbim sizinde evladinizinda acisini gostermesin Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin
(25 puan) tarafından
Hergün okuyabildiğin kadar oku önce niyet sonra duanın her başında besmele çek Selamun Kavlen Min Rabbin Rahim diyerek çocuğunun üzerine üfle. İnşallah faydasını görürsün
tarafından
İnsallah canim pkuyacam bol bol cok tesekkur ederim canim benim allah ssnden razi olsun
(25 puan) tarafından
Ne demek canım Allah senden de razı olsun rabbim yüzünü güldürsün bana bebeğinin ismini söyle de bende boş vaktim oldukça niyetine okuyayım.
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Öncelikle geçmis olsun ve gercekten kalbimle sana helal olsun diyorum canım bi haber gördüm link aticam Allahtan ümit kesilmez

https://www.google.com/amp/m.haber7.com/amphtml/genel-saglik/haber/955187-dogarken-yuruyemez-dediler-ama-o-basardi
tarafından
Cok sagol canim baktim habere cok guzel ya insallah bende boyle haberler alirim
(1,436 puan) tarafından
İnsallah canim dualarmda seni hç unutmuycam⚘
0 oy
(119,510 puan) tarafından
Vardur bundada bi hayir rabbimden umut kesilmez ins duzelir guzel yurekli annesi
tarafından
Cok sagol canim benim ya insallah duzelir
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kuzum ne desem bilemedim rabbim çok büyük hiç belli olmaz bi bakarsın yürür Allahtan ümit kesilmez ❤❤
tarafından
İnsallah canim ya
0 oy
tarafından
Allahın mucizeleri çok inşallah ileriki zmnda yürür yada bir tedavisi olur şimdi çok erken onun için umutsuz bırakma asla kendini Allah yardımcın olsun 
tarafından
İnsallah canim ayaklarini oynatiyor ayaklarinin birinde sadece egrilik var oda duzelir yani yuruyemeyecek bi cocugun ayagi oynar mi anlamiyorum ki doktor goruyor da oynattigini yuruyemez diyor
0 oy
(1,224 puan) tarafından
oncelikle rabbimden acil sifalar dilerim cok geçmiş olsun sen cok güçlü bir annesin başkası olsa aldirirdi tip gelişti biraz büyüsün bir çaresi ameliyatı ilacı vardır elbet
tarafından
İnsallah canim nasil kiyilir nasil aldirlir ki boyle bir melek
0 oy
tarafından
Kuzum doktorlar yürüyemeyecek dedi diye öyle olacak değil unutma olmazı olduran Rabb'im'iz var Rabb'im'e sığın.

Allah'ım şafi isminin yüzü suyu hurmetine acil şifalar versin inşallah:))
tarafından
Amin insallah canim bizim ailedede var spina bifida ama yani ayaklari oynamiyor tamamen  ama benim bebegimin oynuyor doktor dedi ayaklari oynayan da var oynamayan da dedi ama bir cogu yuruyemez
0 oy
(61 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardımcın olsun ne zaman ortaya çıktı hasta olduğu nasıl bir testle teşhis koyuldu ? 
tarafından
Uc aylik hamileyken cikti doktorlsr aldir diye cok baski yapti ama aldirmadum
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Oyy kurban olurum bn o güzel melege.. o çok sansli senin gibi yüreği guzel bi annesi var<3

Rabbimden ümit kesilmez  üzme sen kendini belkide vardir bi çaresi rabbim yardimciniz olsun kuzum

tarafından
Cok sagolun canim ya cok tesekkur ederim
0 oy
(9,285 puan) tarafından
:(( Rabbimden gelen başımız gozumuz ustune.. inşallah bırak yurumeyi koştuğu gunleri bile gorursun kzum.. Allahtan asla umit kesilmez ;(
tarafından
İnsallah canim tek umidim o insallah ogunleri gorurum Rabbim verdiyse vardir bi bildigi
0 oy
(830 puan) tarafından
Sen annelerin en güzelisin tavrına duruşuna maşallah canım benim. Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah hiç bir şeyden ümit kesilmez olmazları olduran Rabbimiz var hamd olsun. Bebeğini lütfen benim yerime öp kokla ❤️
tarafından
Operim canim benim cok sagol hepiniz oyle guzel annelersiniz ki cok tesekkur ederim sizler sayesinde bugun biraz daha iyiyim
(830 puan) tarafından
Sen iyi ol ki bebeğinde iyi olsun annesi sana ihtiyacı var ❤️
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Canım bnm kuzenim bizzat yaşadı yürüyemez dedi Dr lar.

3yasında yürüdü sn hiç bir zaman umudunu kaybetme dua et Allah büyük Rabbimden iste yeter ki çiçek açar umutlar..
tarafından
İnsallah canim cok tesekkur ederim onda da mi bel acikligi vardi acaba
0 oy
(554 puan) tarafından
Canım öncelikle geçmiş olsun benim bebeğimin belindede bir delik var ben onu araştırdığımda sipina bifidaya denk gelmiştim ama tedavi edilebildiğini okumuştum sana neden tedavi edilemez dedilerki yani belki yüzde 100 degilsede tedavi edilebilir yazıyor tüm makalelerde siz biraz daha araştırın bence Allah'tan ümit kesilmez olmazsda sağlık olsun canı içinde olsunda Rabbim sana bağışlasın yavrunu bizimkileride bizlere
tarafından
Cok sagolun canim sizin bebeginiz nasil peki onunda ayaklari oynuyor mu acaba bize yuruyemez dediler direk ayaklarini oynattiginida gordu
(554 puan) tarafından
Benimki 9 aylık okdu nasipse 10a girecek elinden tutunca yürüyor kendide 4 5 adim atıyor yani bir sorun yok gibi görünüyor doktor delik kapalı görünüyor ama yinede yaşında getir emar çekelim demişti yürümesinde sorun çıkmazsa götürmycem inşallah sizdede bir sorun çıkmaz zamanla düzelir ama yinede farklı farklı doktorlar görsün bence belki bir tedavi bulunur
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun güzel anne ❤

Umudunu kesme dua et 
tarafından
Cok sagol canim umudum hala var onun icin elimden geleni yapacam

İlgili bir soru bulunamadı

381,334 soru

11,415,919 cevap

34,967 kullanıcı

...