0 oy
1,702 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Olsun nefes aliyor ya yanimda ya bunada sukur Allahtan gelen basimin ustune hepinize cok tesekkur ederim dualariniz icin

38 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Maşaallah sana öncelikle, çok güzel yaklaşımın canım.. Rabbim yüreğine daha çok, çokça ferahlık versin inşaallah.

Olmazları olduran Rabbimiz var elhamdülillah..

Şükrettikçe nimetlerimizi çoğaltan, 

Hamd ettikçe sağlığımıza sağlık katan.. 

Evet hep böylede kalabilir ama umut kesilmez değil mi bizim inancımızda, duamız hep var.. Ayaklarını oynatıyor demişsin belki, belki ol der Rabbim ve doktorların olmaz dediği o tanıları ezer geçer miniğin.. 

Olmasa bile baştaki cümlen gibi yanında ya, canında ya buna hamdolsun. Rabbim sağlıkla nice güzel ömürler versin inşaallah kucuğunada, sanada.. Sarıp sarmala, sımsıkı sarılın hayata birbirinize inşaallah. Dualarımdasın. 
tarafından
Amin canim cok sagolun Rabbim kimseye evlat acisi gostermesin
(5,436 puan) tarafından
Artiladim canım çok güzel yazmissin
tarafından
Tesekkur ederim canim
(2,589 puan) tarafından
Aminnnn canım Allah razı olsun senden bu arkadadımıza bu güzel seyleri yazdığın icin
tarafından
Amiinn Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın, Rabbim hepimizden razı olsun inşaallah arkadaşlar :( ❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ciddi misin sen 
tarafından
Malesef canim
tarafından
Kaç aylık  peki
tarafından
Bir bucuk aylik canim
0 oy
tarafından
Yani ne desem rahatsizligi nedir
tarafından
Spina bifidaydi ayaklari oynatiyirdu bi umit dedim ama kismet degilmis
tarafından
Allahtan umit kesilmez kuzum.. insallah tedavisi mumkundur rabbim siflar versin
tarafından
Sagolun cok tesekkur ederim insallah
0 oy
tarafından
Noldu canım cok geçmiş olsun ya 
tarafından
Sagol canim spina bifidaydi ayaklari oynuyordu ama doktor yurumesi mumkun degil dedi
tarafından
çok üzüldüm kuzum ya ölüm den başka herşeye care vardır ins Rabbim yar ve yardımcınız olsun su mübarek günde mucizeleri yaşatsın size ❤
tarafından
İnsallah canim ya
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun çok üzüldüm 
tarafından
Cok tesekkir ederim canim yine bunada sukur Rabbim verdiyse vardir bi bildigi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun üzüldüm gercektende
tarafından
Sagol canim
0 oy
tarafından
RABBİM in mucizeleri bitmez ALLAH ım yardımcınız  olsun  inşallah:(
tarafından
yeniden gösterildi
Amin canim insallah bir mucize olurda yurur kosacagi gunleride gorurum
tarafından
Aminnnnn inşallah canım mevlam ne eyler ne eylerse güzel  eyler  dua et insallahhhh görürsün
tarafından
İnsallah canim bol bol dua ediyorum iyi olsunda o herseyimle kabulum o
0 oy
(2,479 puan) tarafından
canim tek doktor mu bu teshisi koydu 
tarafından
Yok canim hamileuken belliydi ama tekmeleri vardi dogdu gercekten ayaklari oynuyordu ama yuruyemez diyorlar kac doktora gittim hepsi ayni soyledi umidim vardu ama oda yok oldu olsun yine bunada sukur Rabbim beterinden korusun
(2,479 puan) tarafından
ne desem bilemedimki allah senin ve bebegin yar ve yardımıcısı olsun.  Ne kadar guzel bir annesin sukredecek bisey bulmussun kendine
tarafından
Cok sagol canim biz onu her haliyle kabul ettik dogurdum sukur yanimda ya en buyuk tesellim o
0 oy
(4,683 puan) tarafından

Rabbimden umut kesilmez yüce rabbim bu ramazan ayının hürmetine inşallah şifa verir yavrucağına:(

tarafından
İnsallah canim ya cok uzgunum bebegimde hastaneden getirdigimizden beri durmuyor cevap vermezsem kusuruma bakmayin lutfen hepinize cok tesekkur ederim
(4,683 puan) tarafından
Yok cnm bnm yüce rabbim yar ve yardımcınız olsun inasalah
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Gün doğmadan neler doğar canım.. Rabb'im yardımınız olsun.. 
tarafından
Amin cok sagolun canim
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun baska doktoroda gitseniz bir annesi hic belli olmaz  
tarafından
Gittik canim yuruyemez diyorlar
tarafından
Allahdan umit kesilmez annesi hic belli olmaz
0 oy
tarafından
Bu senin sınavın pes etme Allah'tan ümit kesilmez ol desin olur 
tarafından
Asla isyan etmiyorum cok sagol canim bunada sukur
0 oy
tarafından
Kuzum durumu bilmiyorum ama dur bakalım tıp o kadar ilerlediki herşeye çare var artık mübarek günde bol dua edelim hep birlikte ... inşallah öyle bir şey olmaz 
tarafından
İnsallah canim ya cok tesekkur ederim insallah sende hayirlisiyla saglikla alirsin kucagina
tarafından
Umudunu yitirme bazen doktorlar da yanılıyor yasamaz dedikleri hasta yüz yaşını da görüyor mesela :) yer gök dua ile demişler dualarımiz seninle ve bebisinle rabbim şifa versin iyi düşün iyi olsun Allah büyük
tarafından
Cok tesekkur ederim canim elimden geleni yapacam olmazsa takdiri ilahi
0 oy
tarafından
Canim yaa allahtan umit kesilmez insallah yurucektir
tarafından
İnsallah canim
0 oy
(2,616 puan) tarafından
2 gunluk lohusayim cnm Allah bebeginin ve senin yardimcin olsun dua ediyorum size Allahtan umut kesilmez bence hemen korkma yuruycektir eminim
tarafından
İnsallah canim yururse cok seviniriz yuruyemezsede onemli degil yine canim o benim cok tesekkur ederim dualariniz icin Allah hepinizden razi olsun hicbirimize evlat acisi gostermesin
(381 puan) tarafından
Cnm rabbim den ümidini kesme o ol derse hersey olur rabbim evladını sana bagıslasın senin direk isim olarak bilmiyorum hani derler ya hamilelerin doğum anındaki duası kabul olur diye sana hep dua edecem rabbim kim için ettğimi biliyordur rabbim evladını sana bagıslasın insallah
tarafından
Cok sagol canim kizimin ismi elif dualariniz icin cok tsekkr ederim insallah saglikla alirsiniz kucaginiza bebisini
(381 puan) tarafından
Amin cümlemiz insallah kuzum sana cok dua edecem rabbim  evladına sifa versin insallah Allah büyük tür
tarafından
Cok sagol canim sende bebisini insallah alirsin kucagina saglikla
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Allah'ın size imtihanı insAllah yuruyecegi gunude gorursun annesi kün fe yekün ol der ve olur 
tarafından
Cok tesekkur ederim canim insallah yurur o sevinsin yeter benim icin
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Allah'ım yardımcınız olsun kuzum benim ☹️ neden öyle oldu peki?
tarafından
Cok sagol canim spina bifidayla dogdu malesef dogar dogmaz ameliyat oldu bel acikligi
(6,724 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bitanem benim ☹️☹️ Allah'ım yardım eder dualarımızı kabul eder yürüdüğü zamanı da görürüz hep birlikte inşallah . ❤️
tarafından
İnsallah canim bir yasina gelince yurudu diye postlar acarim canim
0 oy
(879 puan) tarafından
Cani sag ya allaha sukurler olsun

Tibben ileriye dogru ne olur bilinmez kuzum
tarafından
İnsallah canim benim oyle tabii yine sukur bunada nefes alsin yanimda olsun yeter ben onun kokusunu cektikce birlikte unuturuz
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun, çok üzüldüm gerçekten. Rabbim yardımcınız olsun 
tarafından
Amim canim cok sagolun
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Bu mübarek günde tüm yüreğim ile dua edeceğim sana rabbim yardımcın olsun allahtan unutnkesilmez umudunu yitirme 
tarafından
Cok sagolun cok tesekiur ederim umudum hala var ne derse desinler doktorlar

İlgili bir soru bulunamadı

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...