0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından

image

Hepsi burada dan yemek takimi sipariş etmistik bugün elime ulaştı ve 6 tane yemek tabağı kirik geldi saticiyla konustum 15 gün içinde bana ulaşacağını söylediler resim ve futura bilgisi istediler tedarik ederler mi kafamda deli sorular başına böyle birşey geldimi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ederler canim
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Etmeli onlarin hatasidir yada kargocunun 
0 oy
tarafından
Suphen olmasin degistiriliyozaten hepsi burada guvencesi altimda oluyo alisverisin eger o firmayi sikayet edersen gelmedikleri takdirde hepsi burada ilisigini kesicegi icin mutlaka degisim saglarlar 
(146 puan) tarafından
İçim rahatladı moralim bozulmuştu o kadar para verioz koliye elimi attım tabaklar parca parca
tarafından
Kargo hangi kargo aras yada surattir kesin :))
(146 puan) tarafından
Mng kargo
tarafından
Aaa ilk defa mngden sikaywtt duydum :)
0 oy
tarafından
Ederler bence çünkü hepsi burada bilindik ve güvenilir bir site. Çok yazık olmuş ya bu nasıl bir dikkatsizlik 
(146 puan) tarafından
Ya sorma nasıl üzüldüm inş en kısa zamanda elime ulaşır saticiyla konuştum ama bakalım hepsi burada yi aramam lazımmı dedim onlarda yok 15 gün içinde elinizde olur dedi bende bayramdan önce elime ulaşırsa sevinirim dedim hem aradım bugün kaç kere hem mail attim
tarafından
İnşallah bir an önce eline ulaşır emin ki en kısa sürede sana dönüş yapacaklardır
0 oy
tarafından
Hepsi burada in Allah belasını versin ben ana kucagı aldım ne degısım saglayabıldım nede para iadesi en son eşim bugun aradı kavga etti urunu pazarteıs gonderıyo paramızı alıcaz ve Bı dahada asla bısey almam ordan 
tarafından
Bıdaha aklında olsun trendyoldan al canım hem ozenle paketlıyolar hemde bu zamna kadar hıc sorun yasamadım ben
(146 puan) tarafından
Aynen trendyol iyi ya bugün mesela bambu takimim geldi sorunsuz onuda trendyoldan almistuk
tarafından
Ben genelde ordan alıyordum Bıraz uygun fiyat dıye hepsi buradaya baktım aldım ve cok pisman oldum Bı dahada hıcbısey almam
(146 puan) tarafından
Bi kaç kişininde kırık gelmiş yorum yapmışlar satıcı tedarik etmiş inş tedarik ederler
tarafından
Mecbur verıcekler canım yada sana iade saglıcak
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kargocunun yanında paketi açıp tutanak tutturman gerekiyordu. Şu durumda hiçbi yasal hakkın kalmamış oluyor. Satıcının insafına kalmış bişey. İnşallah kabul ederler talebinizi.
(146 puan) tarafından
Mng kargoyu aradım biz sadece dış kaplama ile ilgilenioz icerdeki malzeme bizi ilgilendirmio dedi
(4,668 puan) tarafından
O nasıl bi saçmalıkmış acaba. Kendi kafalarından kanun kural uyduruyorlar.
(146 puan) tarafından
Öyle dedi adam bana zaten bu ara kargocu lar bi degisik
0 oy
(847 puan) tarafından
Böyle görünce internet siparişlerinden soğuyorum. Tabi hepsi böyle talihsiz olmuyor ama gidip.magazadan almak en güzeli.. ah ahh. Insallah eline ulaşır canım. Bende hepsi buradada bebek arabasi sipariş yapacaktım şuan tedirgin oldum he
0 oy
tarafından
Aaa bi görüş   de kargonum da hatasi olabilir 
0 oy
(66 puan) tarafından
Değişirler aklında olsun kargo gelince açerken videoya çek başka yerler için itira edenler olursa göstririsin hepsibrada da skıntı olmaz
(146 puan) tarafından
İnşallah değiştirirler ya moralim nasıl bozuldu
(66 puan) tarafından
Bnimde avizemde eksik parça vardı aradım yolladılar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 135 göst.
10 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gunani (13,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 305 göst.
15 Aralık 2019 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu

380,532 soru

11,393,338 cevap

34,903 kullanıcı