0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından

Mrb kızlar :(bebeğim 10 aylık gece düşmüş yataktan. yanımda yatıyordu, ağladı, kalktım. burnunun üstü kızarmış, küçük Bi yara olmuş. o kadar kötü oldum ki; 4 saat kadar uyutmadım. kusma falan olmadı, her yerini kontrol ettim. çok şükür Bi sıkıntı yoktu burnuna dokununca ağlamıyor, gayet normal neşeliydi. korkmam gerekiyor mu?? bilmiyorum. tek tesellim çok şükür kafasına başka Bi yerine bir şey olmaması. Burnu için kızarıklık geçer mi veya tehlikeli mi

"virüsten dolayı hastaneye götürmekten korkuyorum çünkü çok küçük beterin de beteri vardır" 

12 Cevaplar

0 oy
(27,357 puan) tarafından

Gecer bir sorun olmaz Allahin izni ile geçmiş olsun 

(110 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde oglum düstü canim cok sukur bisey olmadi korkma Allahın izniyle bisey olmaz 
(110 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim dikkat edicem yine
tarafından
Et tabi canim gecmis olsun
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Hemen hemen her anne yaşıyor malesef bunu bişey olmaz Allah in izni ile 
(110 puan) tarafından
İnşallah teşekkür ederim umarım yaşamayız bir daha
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canm İnşallah bı şey olmaz
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm inşllh dikkat edyrm :(
0 oy
(13 puan) tarafından
Gecmis olsun Benim de bebeğim düştü bu sabah yaa alnı biraz morardı burnu da kızarmış bende 1 buçuk saat falan uyutmadim oynadı kusma ateş falan da olmadı ama takip ediyorum şuan uyuyo RABBİM evlatlarımızı korusun bende çok korktum..
(110 puan) tarafından
Amin inşşalh cnm sana da çok geçmiş olsun korkmak mı zaten hatırlamak istemiyorum o kadar ağladım ki :(
(13 puan) tarafından
Bende öyle teşekkür ederim :(
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ins bise olmaz cok gecmis olsn
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Benimki 5 aylık gibi düşmüştü bişey olmadı çok şükür korkma bişey olmaz inşaallah
(110 puan) tarafından
İnşallah çok çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
ALLAH korumuş canım ya benim bebeğim iki defa düştü kafasının üstüne ALLAHa şükür bişey olmadı takip ettim kusma falan olmadı hastaneye götürmedik o yüzden şükür bişey olmadı sende korkma daha dikkatli oluruz artık
(110 puan) tarafından
Aynen öyle cnm teşekkür ederim sanada çok geçmiş olsun bebekler düşerken melekler tutarmış. Rabbim korusun onları
tarafından
Doğru diiyosun canım amin inşallah
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Canım yanına yatırma bı daha uyku ölüm halı Allah korusun daha kötü şeyler de olabilir olmasına tabi
(110 puan) tarafından
Ah canım inanki toplasan bu ramazan da 2 saat zor uyuyorum iftardan sonra yatana kadar saat geç oluyo bebek erken kalkıo beşiğe koyuyorum ağlıyor mecbur yanıma alıyorum bu sefer de düştü bir daha asla koymam yanıma ders oldu
(5,323 puan) tarafından
Canım ben yanıma yatirinca diğer tarafına mutlaka yastık minder koyarım ki artık onu bile ittiriyo
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Allahin izniyle birsey olmaz gecmis olsun
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(102 puan) tarafından
Küçük bir kaza olmuş geçer canım sıkıntı yapma başını vurmadigi sürece endişe etme dikkatli yatirin korumalık koyun koyun kenarlarinaki aynı sıkıntı yasanmasin
(110 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm artık almıycam yanıma
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Gecen gun benimkide dustu canim her tarafi cevriliydi yine de dusmus o kadar korktum ki esime bagirdim cagirdim o uyutmustu cocugu. O panikle o korkuyla evde teror estirdim yani ama sukur gozlemledim uyutmadim bisey olmadi, Rabbim korusun hepsini, kusma gozde kayma ne yoksa endiselenme
(110 puan) tarafından
Sana da çok geçmiş olsun cnm kızma eşine inanki oda istemez Di öyle olsun. Benim yanımda düştü misal sanki ben istermiydim :( demek ki olacağı varmış şükürler olsun ki bişey olmadı
(6,978 puan) tarafından
Oyle tabi sonra aldim gonlunu tabi ma 50 kere dedim besigine koy artik yuvarlaniyor diye...bisey olmaz diye diye sonunda ikna oldu :) cok şükür  Rabbim evlatlarimizi korusun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 264 göst.
22 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bidibidibidi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 241 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (219 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,304 cevap

34,946 kullanıcı

...