0 oy
506 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
:((((

5 Cevaplar

+1 oy
(1,397 puan) tarafından
Yaşadıklarını duygularını en iyi sen bilirsin bu yüzden iyi düşünmen lazım küfür ve dayak tabiki katlanilcak durum değil Allah yardımcın olsun ailen arkanda mi yasadiklarin saklanacak gibi degil
(4 puan) tarafından
Ailem kimse yok yanimda malesef
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Çok üzüldüm canim ama yinede annemlerle bir konuş onlar kötü bişey bile dese sevmediğin bi adamla yaşamaktan iyidir
(3,458 puan) tarafından
Gorusuyormusun ailenle peki
(4 puan) tarafından
Evet görüşüyorm babamla yeni yeni konuşmaya başladık kaçtım diye bisey diyemiyorum annemde alttan al diyor herşeyi bilmediği icin
(3,458 puan) tarafından
Belki dayak olayini bilseler destek cikarlar canim
(4 puan) tarafından
Bir kere  esarbim kundakti diye vurdu hamileyken küsüp gittim annmler3 15 gün kaldım  çok pişman olmuştu bir ara düzeldi ama yine başladı bu hareketler
(3,458 puan) tarafından
Ne diyim canim ALLAH islah etsin
0 oy
(1,949 puan) tarafından
Niye kardeşin ne yapıyordu ki dayanamayıp kaçtın yani annen baban hiç dur demiyor muydu
(4 puan) tarafından
Tiner çekiyordu hergin bir yeri kırıyordu bağımlısı olmuş bana vuruyordu babam yurt dışındaydı annemde korkuyordu ondan bende bisey yapamiyordk
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Kacmis olsanda sonucta sen onlarin evlatlarisin. Anne babanla paylas destek olsunlar sana senin anlatmadgini bildgi icnde o kadr gev sek davranior olabilir esin.

Allah sabir versn esinede akil fikir versn
(4 puan) tarafından
Onlar almanyada bana nasıl destek olacaklar ki babamla yeni yeni konuşmaya başladık duysa belki katlan der beni silip kaçtın korkuyorm o yüzden
(2,351 puan) tarafından
Yinede destek olur. Babanin gölgesi yeter 2 kere esinle sert konussa bile etkili olur canm . Baba baska bisi.
(4 puan) tarafından
Daha hiç eşimle konuşmadılar bugüne kadar bilmiyorum nasıl diyeceğimi:((
(2,351 puan) tarafından
Hayrlisi cnm ne diyim.
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Rabbim yardimcin olsun canim. Hic mi cekilecek tarafi yok. Ne diyelim ki simdi. Yani biz nedesek olmaz. Icinde ki durumu en iyi en bilirsin. Ayrilsan ailen destek olurmu birinci o cok onemli. Ikinci esinin duzelme ihtimali varmi sonucta daha iki yillik evlisiniz bazen boyle seyler yaşayıp duzelende var. Cevremde görüyorum. Kizlarinda kucuk daha nasil olurki kardeşim.:( Rabbim yar ve yardimcin olsun. Mübarek aylardayiz bol dua et. Rabbim elbet darda kalan kullarinin yanindadir. InsAllah esin düzelir huzurunuz olurda kimseye muhtac olmazsin.

(4 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah düzelmesini herşeyden çok istiyorm bazen çok iyi bazende çekilecek gibi değil Allah yardım etsin bana bu hareketleri yapıyor sonra pişman oluyor ama ben ondan soguyorm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Madambrowni (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 382 göst.
2 Ocak 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ⒶⓈⓀ❤Böceğim (1,509 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatocan4545 (1,495 puan) tarafından soruldu

377,892 soru

11,310,716 cevap

34,743 kullanıcı

...