0 oy
585 göst.
Diğer kategorisinde (332 puan) tarafından
Kızlar bebişe ara ara kıyafet aldım bana çok az geliyor toplam 6 zıbın 5 üst 7 alt aldım daha Hastane çıkışı alacağım tabi 10 lu ama onun haricinde ben en az 2 3 takım daha alırım diyordum ama herkes daha alma doğduktan sonra alırsın ilk kıyafetler hemen küçük geliyor yeter bunlar diyor sizce de az değil mi?

8 Cevaplar

0 oy
(52 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yeterli bence bebekler çabuk büyüyor doğduktan sonrada yeterli gelmezse yine alırsın 
(332 puan) tarafından
Tamam canım aynen büyüdükçe alırım inşallah
-Reklam-
0 oy
(198 puan) tarafından
Canım bebekler çabuk büyüyor derlerdi de bu kadarını beklemezdim :) giyemesen küçülenler bile var insan zaten doğunca en rahat olanları giydirmek istiyor hemen küçülüyorlar. Zıbın ve citcitli önemli onu sık kirletiyor hiç kafana takma kıyafeti 
(332 puan) tarafından
Tamam o zaman canım birsürü alıp boşa gitmesindense büyüdükçe alırım ben de :)
tarafından
canim sen tecrubelisin herhalde 0 3 ay takimlari ne kadar giydi senin bebis
(198 puan) tarafından
Canım kalıplar çok değişiyor hemen küçülende var 3 aya kadar giyilende ama genelde çabuk küçülüyor ve yazan bedenden biraz daha büyük almak gerekiyor bebeği beklemek daha mantıklı bence benim kızım 2700 doğdu mesela 3500 doğan bebekle ayları tutmaz
0 oy
tarafından
belki hediye gelir . bana annem ve ksyinvalidem dunya kadar takim aldi . belki sana da getirir akrabalar
(332 puan) tarafından
Pek sanmıyorum canım burda hiç akraba felan yok ailelerden de çok çok gelmez yani
0 oy
(256 puan) tarafından
Zibinlarin alt ve ustlerin yeterli takım olarak alacaksan bı iki takım alabilirsin doktora gezmeye giderken giydirmek için yada tulum alabilirsin iki tane çok alma ve evden sürekli cikmicaksan yeterli oluyor benim aldığım 5 li takımlardan giydiremediklerim bile var alt almıştım çok severek ama henüz hiç giydirmedim ve küçük gelicek bı iki giydirmeye oyuzden bıraktım duruyorlar 3 6 ay arası yok benim hiç almadım onlardan almaya baslicam gelen hediye kıyafetlerde çok ama hepsi 1 ve 2 yaş için 
0 oy
tarafından
Ben 5 alt ust takim. 1 tane 5li hastane cikisi 1tane 10 hastane cikisi 6 7 tanede kisa uzun kollu citcitli zibin. 3 tane de capraz zibin.2tane de alt don aldm. Gerisini hep 3 6 aylik 6 9 aylik aldm
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Alacaksan da cm boyuna dkkat et. 

0 3 ay olanların 56 cm olanlarını falan al ki 3 ay boyunca rahat giyebilsin. 

Bebeğe bağlı bu arada . çok kusan bir bebeğim olduğu için bana full dolu 3 çekmece yetmemişti. 
0 oy
tarafından
Büyüdükçe al canım çabuk toparliyorlar kendilerini benim kızım 7 aylik giyemiyo küçük geliyor şimdi çok aldım bi işe yaramadı valla 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bende bir tulum aldım 5li hastane çıkışı iki alt pijama :) zıbın çıtçıtli badi alcam daha .. heves ettim almak istiyorum da hemen küçülüyormus gerek yok o yüzden fazla almam

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 348 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 383 göst.
3 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
3 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 434 göst.

379,179 soru

11,350,409 cevap

34,818 kullanıcı

...