0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Bn boyle iskenceci bi hastane gormedim size tek lafim kacin dogum mu yaptim iskence mi cektirdiler bilemedim yanindan bile dahi gecmeyin size tek lafim bu dogum yapali 5 gun oldu hala hastaneden cikamadim dogum odasinda 2 bucuk gun bana suni sanci verdiler acilmam olmadi her gelen altan kurcaladi bnde bebek te enfekson kaptik normal dogum yapamadim en son sezaryana aldilar siz siz olun yanindan bile dahi gecmeyin her kez bir olmaz ama gelinecek bi hastane deyil piskolojim tamamen bozuldu kadinlar resmen yanimda doguruyordu 

5 Cevaplar

0 oy
(145 puan) tarafından
O hastane hakkinda birinden de guzel bsy duymadim zaten. Duymayi gec bnde orda kurtaj oldum gram uyusturmadilar canimi aldilar resmen. Doktorlar desen vasat. Ckk gecmis olsun canim.
(1,060 puan) tarafından
Ben cok kolay dogum yaptim bir saat icinde sancim dogumum gercekleşti ama bir dikişi bir saatte uzman doktor stajyerlere anlata anlata atti son dikişimde uyusukluk gittigi icin uyusukluk olmadan atti  iskence o jastane resmen
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Saglık bakanlığını arayıp sıkayet olusturun
0 oy
(8,241 puan) tarafından
Bimer cimer ne güne duruyor şikayet edin oralara gider sıkayetınız.Boyle bır deneyım yasadıgın için üzgünüm bi an önce cıkarsın ınsallah
(44 puan) tarafından
Insallah bana okumadan kagit imzalatilar son anda ameliyat masasina alirken kagidi dogumdan sonra verdiler okudum hic bir sorumluluk kabul etmiyor hastane
(8,241 puan) tarafından
Etmezler bulmuslar yollarını tabi :)
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Şikayet edin hastaneyi biz burda bi hastaneyi şikayet ettik gizli denetim gelmiş baş hekime kadar değişmiş. Geçmiş olsun canım 
(44 puan) tarafından
Bana kagit imzalatilar okumak istedim izin vermediler ne yapicam inanin bilmiyorum
0 oy
tarafından
2.5 gun suni sanci mi olur ? gecmis olsun cok size 
(44 puan) tarafından
Dide gece 12 de suyumu patlatililar sabah srzeryana aldilar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 207 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prenseslerinannesi! (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 416 göst.
0 oy
7 cevap 497 göst.
6 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Kaynanasizgelin (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,716 soru

11,305,047 cevap

34,731 kullanıcı

...