0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Virüs yüzünden endişeleniyorum sizce gelmeyin desem bencil mi olmuş olurum

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bencil olmazsın düşünceli olursun tatlım, hemde herkes için..

Yani alışmalıyız diyorlar, adım adım normalleşmek diyorlar ama ben henüz erken diyorum 1 ay daha sıkı tutmalıyız, kendimizi sevdiklerimizi korumalıyız. Sizi camdan, yada apartmansa eğer maskeli bi şekilde aranızda mesafe olacak kadar siz daire içinde onlar apartman boşluğunda 5 dakika görsünler.. Herkes için en başta bebeğin için en iyisi bu olur. Ben bu dönemde doğum yapsaydım bu şekilde olurdu ayrım yapmadan herkese tavrım. İnşaallah bu illet azalınca bi kaç ay sonra doya doya severler torunlarını.. Güzelce anlatıp, gönüllerini kırmadan konuşun tatlım. 
tarafından
düzenlendi
Tesekkür ediyorum canım :(
tarafından
Eş en önemli faktör ve tutturdu ise üzgünüm canım :( valla sağlık konusu bu, aşısı olmayan bi şey bu, hafif bi illet değil ki. Senin annen benim kardeşim, senin baban... Eee kimde ne var belli olmaz. Eğer kayınvalidenle aran iyiyse annenlere söyle önce böyle böyle düşünüyorum kusura bakmayın diye, sonra kayınvalidenlede konuş durumu güzel bir dille anlayışlı kişiyse eşini o durdurabilir ancak. Yoksa eşin gidelim derse, sen gitmeyelim aranızda sorun olur. Doğum öncesi üzülme. Sen olmasanda anlaştığın görümcen vs abine der abi gelmeyeceğiz biz hepimiz için, bebek için iyisi bu diye. Başkada bir şey gelmedi aklıma. Hayırlısıyla doğsun kuzun inşaallah.
tarafından
Çok güzel açıkladınız çok  teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.. 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(817 puan) tarafından
Benim her iksi gelecek
tarafından
düzenlendi
Ben tedirginim canım
(817 puan) tarafından
Korkma her sey olacağina varir. Sen bebeğini duşun hiç bişeyi kafana takma
0 oy
tarafından
Benım annem olmadıgı ıcın babam kardeslerım gelirler bıde kaynanam gelır 
tarafından
düzenlendi
Öpüp kucaklarına alır bizimkiler çünkü  çok hevesliler
tarafından
Bişey olmaz canım uygun dille anlatırsın hastalık kapar corona var falan dıye opmez yanı
tarafından
düzenlendi
Hani ev hanımı olsa neyse çalışıyor :(
tarafından
Heee ozman sıkıntı canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Eşin yanindaysa kimseyi çağirma. İnanki tek başına da yaparsın. Ben geçen sene doğurdum eşimle gittik hastaneye doğurduktan sonra herkesin haberi oldu. Evde de kimseyi istemedik. Gözünde büyüyme bence rahatça yaparsın.
tarafından
düzenlendi
Bence sağol canım tsk ederim
(13,887 puan) tarafından
Eşini ikna et canım. Hem kaynanan çalışıyorsa sana nasıl baksın. Asıl sen onlara bakmaya gitmiş olursun. Senden yemek yapmanı temizlik yapmanı beklerler. Bence en temizi kendi evin.
tarafından
düzenlendi
Öyle tabiki canım nasıl olcak bılmıyorum bakalım çok sağol canım
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bacım senin ki deyim yerindeyse aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık olmuş kendine güvenin varsa bakabilirim diyorson tatlı dille şöyle kimse gelmesin bunda alinmaca gücenmece yok küçücük bebek var işin ucunda yanlış anlamayın ben kendim bakarım virüs bitsin inşallah bol bol seversiniz de bence 
tarafından
düzenlendi
Küserler eşimde dahil olmak üzere canım :/ cesaret bile edemiyorum esıme demeye
(3,274 puan) tarafından
Güzelce anlatsan kırmadan kuzum gerçekten tehlikeli yani anlamazsa da birşey olursa sorumlusu sensin de at topu ona
tarafından
Deneyeceğim sansımı canım ınsallah
0 oy
(70 puan) tarafından
Kaynanan gelmesin ben hiç rahat edemedim soyunuyorum bakıyor çocuk emzirmeye çalışıyorum bön bön bakıyor cekiniyorum diyorum takan kim
tarafından
düzenlendi
Yani aynen canım

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 731 göst.
23 Mart 2021 Aile kategorisinde Sgb (2,014 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 821 göst.
4 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,525 göst.