0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde (1,028 puan) tarafından
Halilarinizi ne zaman yıkamaya göndermeyi düşünüyorsunuz benim evim kombili ve arakat o yüzden kombi yakmasam bile bazen sıcak alt katta da bebek var o çok yaktigindan benim evde ısınıyor kışlık halilarimin durmasına gerek yok gibi yıkamaya versem erken olur mu ? 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,931 puan) tarafından
Kislik yazlık hali mi kullaniyosun maşallah millet 1 taneyi zor buluyo :) kaldir kaldir yaz geldi :)
(2,931 puan) tarafından
Bizim burda 1 tane yazin da kisin da onu kullanıyoruz :) nerelisin sen
(1,028 puan) tarafından
Osmaniye liyim Gebze'de oturuyorum sen nerelisin
(2,931 puan) tarafından
Ankara'da oturuyorm bnde. Sicak olduğu için öyle yapiyosunz herhalde benm evde yaz 1 ay sürüyo :) şimdi bile 50 de yakiyorum kombiyi
(1,028 puan) tarafından
Bizde kombi yanmıyor neredeyse bir aydır bebek olduğu halde
(2,931 puan) tarafından
Gecen sene aralikta gittik Gebze ye baya sicakti biz burda donuyoruz :)
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bende Ramazan'da vericem cnm bayramdan sonra doğum olucak ve hemen sarmıcam geldiğinde bayramdan sonra son kez temizlik yaparken sarmayı düşünüyorum temiz kalsın diye
(3,458 puan) tarafından
Bende öyle yapmayı düşünüyorum doğum haziran sonu olacak nasipse
(1,114 puan) tarafından
Benimde haziran ortası cnm
(3,458 puan) tarafından
Hayirsiyla aliriz kucağınıza insaallah canim
(1,114 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Mayıs gibi temizligini yap oyle yolla bence. Ben kışın halilari yolladigimda temiz olmuyomus gibi hissediyorum cubku sular buz gibi ama yazin oyle degil sicak oluyo sanki daha temiz oluyomus gibi hissediyorum .d
(1,028 puan) tarafından
Söylediğinde mantıklı aslında :D
0 oy
(29 puan) tarafından
Benim evimde sobalı hava nasıl olursa olsun kaldırdım bugün ileri ki haftaalrda hiç yapamam bugün de halıları mi yıkamaya verdim doğumum haziranın 20 sinde felan 
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Ben normalde Nisan ayında bahar temizliği yapıp halıları perdeleri yıkayordum da bu yıl doğum Mayıs da diye mayısa erteledim temizliği. Bence erken değil yani tam zamanı çünkü 15 20 günde havalar aşırı sıcak oluyor insanın o sıcakda temizlik yapası gelmiyor. Serin serin en güzeli 
0 oy
(49 puan) tarafından

brn verdim 4 gün önce 36+5 günlük hamileyim evim giriş kat ve ısınmıyo altım kömürlük üstüm boş şanssızız yani :) dedim temizce gelsin bebek 

(1,028 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Mayıs da taşınıcaz taşınırken vericem ben 
0 oy
(717 puan) tarafından

Benimde mayıs 8 de gün verdi doktorum 2 gün önce bitirdim tüm temizliği çok şükür halılarıda yıkattım ohh rahatladım :D

(1,028 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım
tarafından
8 mayıs bizim evlilik yıl donumumuz bende o gün doğurmak istiyorum ama bakalım İnsallah nasip olur :))
(717 puan) tarafından
Saol kuzumm darısı yapmayanların başına :))
(717 puan) tarafından
Yaa inşallah nasip olur cnm çok güzel olur sizin için :))
tarafından
İnsallah canım ikimizde hayırla sağlıkla kucaklayalim minnaklari :)
0 oy
tarafından
Valla ben temmuzda doğum yapıcam o yüzden haziran da büyük temizlik yaparken göndermeyi düşünüyorum daha erken bence halı yıkamak için 
0 oy
(1,350 puan) tarafından
Benim bebegim 50 gunluk ben 3 aylik mevlit yapicam buyuk ihtimal ramazanda veririm yikamya bayramada temiz olurlar mevlutede
0 oy
tarafından
Bende 25 nde kadın çagrdım ew temizlgne o gun halilarıda yikamaya göndericem ramazana temiz grcez byrama dogum oluck
0 oy
(144 puan) tarafından
Ben dün gönderdim canım doğuma 20 gün var bir iki gün kala sererim evde çocuklar var yine kirletirler yoksa. Salona eski halimi koridora da yolluk serdim idare ediyoruz havalar ısındı artık sorun olmuyo
0 oy
(725 puan) tarafından

Kışlık halı haa :) Benim kışlık ta yazlık ta aynı 27.haftamdayim evim sobalı sobayı daha kaldırmadım bir kaç hafta sonra halılarımı yikamaya gönderirim artık:)

0 oy
(210 puan) tarafından
34 haftaligim nisan sonunda gondericem 36 37 iken
0 oy
tarafından
yaz boyu camlar acik oldugu icin hep toz toprak icerde sonbaharda veriyorum ben arada siliyorum 
0 oy
(20 puan) tarafından
Bende gebzedeyim biliyosun canım ben mayısta göndermeyi düşünüyorum birde taşınıyoruz falan ondan :) 
(1,028 puan) tarafından
Yaaa:) nereye  tasiniyorsun canim
(20 puan) tarafından
İstasyon tarafına canım caddesine çok yakın :)
(1,028 puan) tarafından
Anladım canım bende Tatlıkuyu da yim
(20 puan) tarafından
Çarşıda ne güzel :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 269 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
8 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gozdeh (5,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Busraaa1 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,341 puan) tarafından soruldu

379,054 soru

11,345,691 cevap

34,812 kullanıcı

...