0 oy
767 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Abim öfkesine hakim olamayan şımarık birisi sürekli kendi istediği olsun istiyor dünya onun etrafında dönsün istiyor anneme anca bağırıyor mesela annem tatlı yapacaktı tatlıyı beğenmedi bağırdı bugünde bağırdı ikimize ama ben altta kalmadım annem hep onu düşünüyor bizi ayırıyor ama ben annemi çok seviyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annelerin Geneli evlat kayırsada kız evlat erkekten her zaman daha hayırlı daha vicdanlidir.
(1 puan) tarafından
Bencede öyle annem bizi ayırıyor ben bunu hissediyorum hissedilmezmi abim bağırsada annem onu düşünüyor akşama yine can ciğer kuzu sarması olurlar suçlu olan ben olurum çok üzülüyorum üzüntüden vitiligom artıyor epilepsi oldum
tarafından
Evlimisin
(1 puan) tarafından
Hayır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah hayırlı evlat nasip etsin bütün anneler inşallah abine de vicdan merhamet akıl fikir versin rabbim 
0 oy
tarafından

Peki baban yokmu canım tembihlese biraz onu şimdi erkeğe de güc yetmez ahh annene cok üzüldüm benimde var iki oğlum inşallah böyle olmaz allah ne verirse hayırlısını versin ne desek boş 

0 oy
tarafından

Malesef Malesef genelde böyle bizdede aynı :ermm:

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kuzum kusura bakma ama annenin hatasi birazda. Bizi ayiriyor onu dusunuyor diyorsun demek ki kucukkende oyle yapmis hep ne istese yapmis abine hic hayir dememis hep el ustunde pohpohlanarak yetismiso  yuzden simdi boyle malesef. Cocuk yetistirmek yeri gelince cocuga hayir diyebilmek cok onemli. Ama annene bagirmasi cooookk uzucu bi durum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 187 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,694 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gelibail (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 200 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 545 göst.