0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
Kızlar hamileyken idrar yolu enfeksiyonu geçirdiğim için özürdileyerek söylüyorum eşimle hamileliğim boyunca ilişkiye giremedik enfeksiyon geçse bile giremedik her neyse 2 ay önce doğum yaptım mantar enfeksiyonu varmış hem içten hem dıştan dikişim var doğumdan sonra doğumla beraber hepsi gitti çok şükür idrar kültürüm temiz cıktı fakat hala eşimle ilikiye giremiyoruz yanma oluyor anlam veremiyorum hiç bi şekilde zevk almıyorum sizdede olan varmı varsa nasıl çözüm buldunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Eşine de geçmiş demekki o da ilaç kullansın. Ya da benim progestan seviyem normale dönene kadar zorlandım belki düzene girmemiştir. Belki korkudan zorluyorsundur
(3 puan) tarafından
Hiç beraber olamadık ki ama yanmadan dolayı ona nasıl geçecek kaşıntı var vajinamda bide normal doğum yaptım ama sıkıntım bi gitmedi ya
(13,203 puan) tarafından
Islak tutma o zaman doktora tekrar görün
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum ben öyle bişey geçirmedim halde bazen yanma oluyo doğumda çok korkmuştum canım çok yanmıştı hâlâ bazen kendimi kasıyorum belki de ondandır değerlerin normalse eğer kendini kastığın için veya psikolojik olabilir 
(3 puan) tarafından
Doğumda o kadar zorlanmadım dikiş atarken cok canım yandı o kadar zorlandım ki doktora gitmeye korkuyorum inan ki belki haklısın korkuyorum galiba eşim yaklaşınca
tarafından
İşte zorlandım dediğiö dikiş beniim de. Doğum belki en kolay doğum benimkiydi ama bana 45 dakika boyunca sadece dikiş attı ebe sonrasında kanamalar iç kanama vs vs çok korktum ameliyat olacaktım neredeyse idrar yapamadım sonda takıldı çok kötüydüm tansiyonum çok düştü iç kanamadan dolayı zor toparladım o yüzden çok korkuyorum ilişkiden ilk zamanlar aşırı korkuyordum evin içinde köşe bucak kaçıyodum
0 oy
tarafından
Bi doktora görün  
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Cnm doktora görünmende fayda var ama aradan biraz zaman geçince ilişki biraz acı veriyor bnm genelde olur iki çocukla eşimle baş başa pek kalamıyoruz 1 hafta filan aradan geciyor o yuzden genelde acı yanma oluyo belki ondan öyledir seninde 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu

376,739 soru

11,274,898 cevap

34,662 kullanıcı

...