0 oy
856 göst.
Aile kategorisinde (703 puan) tarafından
Sipariş  vereli 4 gün oldum  hala kargoya  verilmemiş  ya   ilk defa bu siteden aldım pişmanım  aramızda varmı alışveriş  yapan bu siteden

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben  yaptım  ama öyle  bi sıkıntı  yaşamadım  canım 
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Bende yeni sipariş verdim 2 ayrı ürün biri ayın 16 sına kadar biride 28 ze kadar diyo bakalım korktum kız bende şimdi
(703 puan) tarafından
Bebek bezi canm
(6,671 puan) tarafından
İnternet üzerinden hiç bez almadım kaç güne gelir bilmiyorum bakalım bizim pijama takımları kaç güne gelir
(703 puan) tarafından
Ben bezi hep netten alıyorum  cNm  başka bir siteden indirim var diye  burdan aldım  almaz olaydim
(6,671 puan) tarafından
Gelir belki bu hafta canını sıkma
(703 puan) tarafından
Inşallah cnm
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bebegimin bir suru malzemesini trendyoldan aldim daha iki hafta once toplamda 12 urun siparis ettim hepsi bir hafta icinde geldi. Belki siparis ettigin sey neyse hazirlanmasi zor oluyodur o yuzdendir yoksa trendyolda sikinti sorun yasamazsin guvenilir bi sitedir
(703 puan) tarafından
Bebek bezi canm hazırda vardır mutlaka depolarında. Corana  ile ilgili yazı koymuşlar  gecikme  vs olabilir  diye ama 4 günde  az bir vakit değil
(1,822 puan) tarafından
Valla canim su korona illetinde normal karsilamalisin bence bu durumu illa onlem aliyorki gecikiyo bu iyi bisey ama bebeginin ebzi kalmadiysa internetgen almak cok mantikli degil zaten cunku internetten alinan zaten en fazla gecikme olmasada 2  3 gunde anca geliyo
0 oy
tarafından
Trendyol gayet iyi bir site ama şuan internet alışveriş çok yoğun olduğu için gecikmeli oluyor.insanlar şuan market alışverişini bile netten yapıyor kargolar da çok yoğun ondan kaynaklı yoksa Trendyol mağdur etmez çok şey aldım ben zamaninda
(703 puan) tarafından
Anladım canm inş kısa zamanda verilir kargoya
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Canm ben 27 Nisan'da verdim ilk defa alışveriş yapacam hala gelmedi
(703 puan) tarafından
Oo seninki daha çokmus  canm
0 oy
(319 puan) tarafından
Bu zmanda cok gormemek lazim diye düşünüyorum. Trendyolu bnde sevmiyorum ama kabul etmek gerekirki unlulerden fenomenlere bu siteyi oneren cok kisi var. Reklam cok olunca musteri de cok malum. Bu evde kal gunleri millet netten alisverise sardi ve kargolarin gecikmesi bana cok normal geliyor.  Bu yil sonu muhtesem cuma etkinliginde alisveris yapmistim bu siteden ve o zman da cok yoğunluk vardi milletin kargosu hep gecikmisti bnm de dahil
(703 puan) tarafından
Ilk defa yaptim bende buda son olacak  galiba:))
0 oy
tarafından
Virüs sebebiyle oyle canim yoksa daha kısa sürede geliyor bende sipariş verdim 10 gün oldu kargoya verilmedi
(703 puan) tarafından
Anladım cnn inş en kısa zamanda verilir seninkide
0 oy
tarafından
Arda oluyor oyle bende cok sey siprs ettim hemen geldi ama bugün gelen kargom bayâ uzadi norml
(703 puan) tarafından
Inşallah en kısa zamanda gelir cNm
tarafından
Gelir cnm bazem gonderici olan marka trendyola gec gonderoyprdur tedarik asamsnda yazyor ise bilki esynn gelmesi beklenyor gonderici tarfndn
0 oy
tarafından
Ben hep trendyoldan alıyorum canım gayet memnunum yoğunluk olduğu için geç çıkıyor ama orda yazılan teslim tarihine göre geliyor benim 3 gün geç çıktı bugün ulasmiz buraya soyledikeri tarihte dede erken geldiler ki
(703 puan) tarafından
Teslim tarihne  bakmadım cnn bir bakayim
0 oy
(349 puan) tarafından
Bn normalde bişey aldığım zmn 2 günde geldi
(703 puan) tarafından
Ilk alıyorum cNm oda virüs den galiba
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Ben emzik almıştım 10 gün sonra kargoladilar. N11 den besik aldim 12 gun oldu bugün hala kargolanmadı
(48,690 puan) tarafından
bendr saat aldim kargoya verildi ama subeden cikmadi 6 gun oldu virüsten dolayo yogunluk varmis
(703 puan) tarafından
Hepsi burada dan  2 gün içinde geliyor du hep bunuda öyle sandım canm
(2,189 puan) tarafından
Soru sorunca da virüsten dolayı diyorlar canim
0 oy
tarafından
Korona yüzünden gecikiyor canım malesef 
(703 puan) tarafından
Aynen öylems canm inş en kısa zamanda gelir
0 oy
(48,690 puan) tarafından
sizde.isik hiziyla size ulassin istiyorsunuz eskiden 15-20 gun bekleniyordu kargoya verilsin diye az sabir
(703 puan) tarafından
Ben 15 20 gün beklediğimi hatırlamıyorum  ayrıca parasını nakit kesiyorlar tabiki  çabuk olacaklar  sabır konusuna gelince neyi  ne için aldigimi  bilmeden  yazmayin  emin olun normalde sizden dha sabirliyim neyse mübarek gün  herkesin  iyiliği  kendine kalsin  iyi günler
(48,690 puan) tarafından
yedi sekiz yil once den bahsediyorum tahmini verilis tarihi yaziyordu gelene kadar.ne aldigini unutuyordun terslenevek birşey demedim
0 oy
(948 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı kaç kere sipariş verdiler çokta munnun bende oğluma kıyafet almayı düşünüyorum orda 
(703 puan) tarafından
Gorumcemde çok memnundu  canm ama korana yüzünden geçiriyormuş
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Biz verdik iki gün sonra elime ulaştı. Ama gelen ürünlerin kalıpları farklı farklı
(703 puan) tarafından
Normal amanda 2 günde ulaşıyormuş canm maille  iletişme  geçtim kıramasan dolayi yoğunmis
(7,196 puan) tarafından
Geçen hafta verdik bizde zaten
0 oy
(664 puan) tarafından
Benim de ürünüm kargo da kayboldu kargo şirketi para iadesi yaptı hep beni bulur böyle şeyler e bebek den bez sipariş ettim kargoya verildi diye de mesaj geldi 4 gün oldu gelmedi aradım daha kargoya verilmemiş sistem mesajı otamatik göndermiş dendi saçma sapan birşey bu corana yüzünden kalkistim bu işe hiç sevmiyorum internet alışverişi sabirsizim ürün hemen elimde olmalı inşallah normal hayatımıza döneriz de gider kendimiz alirız herşeyimizi. 
(703 puan) tarafından
Inşallah  canm normalde hep internetten alışveriş  ederim ama bu siteden ilk aldim
(664 puan) tarafından
Inşallah gelir ürünlerimiz
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Bizde trendyoldan sipariş vermiştik geçtiğimiz c.tesi değil ondan önceki cumartesi günü teslimatı 20sine kadar gösteriyordu ama cuma günü geldi 1 hafta bekledik pişman olma canım gelir 
(703 puan) tarafından
Inşallah canm teşekkür  ederim
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Bende hep alirm canim hiç sorun yasamamıstm ama maalesf 18 gun önce bebek bezi aldm hala gelmedi müsteri hzmetleryle gruştm bna dönus yapicklar
(703 puan) tarafından
Bende mail  yazdım canm tarih veremiyoruz  diyor
0 oy
tarafından
Canm vok fazla yogunluk yog o yuzden ben flodan aykkbi aldim 12 gunde anca kargoya verdiler
(703 puan) tarafından
Galiba  benmkide  öyle olcak canm
0 oy
tarafından
Daha geçen hafta 7-8 parça ürün sipariş ettim. Toplamda 5 ayrı kargoda gelecek diye gözüküyordu. Son 1 kargo kaldı, hepsi de geldi.
(703 puan) tarafından
Inşallah bnmkide ulaşır cnn

İlgili bir soru bulunamadı

380,080 soru

11,378,121 cevap

34,863 kullanıcı

...