0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ahaaaa bu gece yola misafirlerim çıkıp geliyor ya Allah'ım neden yaaa. İşte izin açıldı ya çok kötüyüm ha

17 Cevaplar

0 oy
(4,716 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm dikatli ol yapacak birşey yok 
tarafından
Of yaaaa tamda kırmızı alan riski alandan geliyorlar
(4,716 puan) tarafından
Valla cnm ne diyiyim artık allah yardımcın olsun inasalah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Agzini acmayaydin iyiydi☺kaynanan gilmi
tarafından
Heeee
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Amaaa hazirdami bekliyolarmis kim geliyoki
tarafından
Kayınbaba kaynana
(22,070 puan) tarafından
Ne sinir insanlar
0 oy
(27,369 puan) tarafından

Misafirlerin kimler sevmediklerin birilerimi

tarafından
Ayneeeeen kayinbaba kaynana
(27,369 puan) tarafından
Gecmis olsun
tarafından
Kız dur ağlıcam
0 oy
tarafından
Ahaaaaaa geçmiş  olsun benim de kaynana aramış  izin veriyolar eve gelcem diyor
tarafından
Gelme de :/
tarafından
Nasıl  diyim of of ne güzel  kocamla tektik
0 oy
(119,526 puan) tarafından

Anaaaam kaynanalarmii b.ku yedin sümeyraaa :ninja:

tarafından
Hemde ne yedimm
0 oy
(1,020 puan) tarafından
kaymakamligi aricam. gelmsinler dyen biri vardı o sen miydin geliyor mi sonunda :) 
tarafından
Heeee o bendim gelememişlerdi şimdi izin kalktı ua
(1,020 puan) tarafından
Hadi ya geçmiş olsun canm şansina küs
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Kafayı mı yemişler mülkler sanki virüs bitti
tarafından
Atacam kendimi balkondan
(2,874 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım anlıyorum seni
0 oy
tarafından
ahahaaa haxirda bekluyorlarmis 
tarafından
Hiç sorma kafayı yicem
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Nerden nereye geliyolar benim kaynana da köyüne gitmek istiyor mahsur kaldı buralarda izin de vermiyorlar kadın dokuz dogurdu istanbulda 
tarafından
Adanadan
0 oy
(500 puan) tarafından
Hamile misin. Gelmeyin deseydin keşke. Maalesef şaka sanıyorlar mevzuyu. Benim de kendı aılem oyle maalesef :(
(500 puan) tarafından
Allah akıl fıkır versin bu ınsanlara ne dıyım. Eşin keşke dıye bilseydi gelmeyin dıye
tarafından
Nasıl desin bacim
(500 puan) tarafından
Eşin keşke aılesine gelmeyin diyebilseydi dıyorum canım deseydi yanii. Sen desen gelin olur adın ama eşin söyleseydi keşke. Ne biliyim ya. Biz İstanbuldayız heryer kırmızı alan. :/benim de kendı aılem cok gıdıp gelıyo. Zaten eşimde calısıyo. Hamile degılım ama 18 aylık bebegım var benimde
tarafından
2 yaşında da oğlum da var benimde :/
tarafından
Gelme deseydi eşi inan bu sefer yine geline kabahat bulurlar gelin istemedi oğlumun aklını çeldi ondan öyle dedi der sonra bir ömür başına kakar gelinle uğraşır oğlumla aramı açmaya çalışıyorsun diye çünkü bir çok örneği yaşamış görmüş geçirmiş bir kişiyim :D
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Hemen onu mu beklemişler 
tarafından
Evet yaaa
0 oy
tarafından

Allahtan biz istanbuldayik ve cikis yasak yoksa bayrama koye gidecedik :D

0 oy
(174 puan) tarafından
Ya ortalık bu haldeyken misafirliğe mi gelinir kim geliyorsa dusuncesizlik.. Ekmek almaya zor cikiyoruz evden Allah yardımcın olsun
0 oy
(72 puan) tarafından
Ne kadar düşüncesiz insanlar var.. Allah yardımcın olsun canm Allah sabır versin... 
0 oy
tarafından
Bu ne düşüncesizlik ya, Allah Allah. 

Çok iyi anlıyorum seni. 

Sen kendini korumak için belkide hiç 2 aydır dışarı çıkmamışsındır ama sırf birisinin canı sıkıldı, gezmek yada değişiklik olsun diye yollara düşüp sana geliyor.. Oldu mu iki ay ziyan.. Yani Allahım akıl fikir versin, düşünce versin şu cahil kafadaki insanlarımıza. 
tarafından
Bide hamileyim yani Adana'dan geliyorlar, bıktım artık gerçekten eşimin yanına gidip yatasım yok Bare bekle birkaç gün geçsin o gece hemen niye yola çıkarsın
0 oy
tarafından
Benim kaynanada köye gelin diye tutturdu ben ne yapacaksam orda, 13 aylık kızım var bide hamileyim oranın işini gücünü hep bana yükler hamile falan dinlemez, millet kendine hizmetci arıyor valla 
tarafından
Heee sahurdan iftarada millet yapcak ta
tarafından
Bu corona ilk cıktığı gün aradı gel diye tutturdu, eşim gitmek istiyordu ben hamileyim gidemem orda nasıl yapayım dedim herşey midemi bulandırıyor orası köy zaten hay. van pisliği vs onların kokusuna nasıl dayanayım kızımın kakasını temizlerken akla karayı seciyorum kusmuk poşeti alıyorum yanıma, zaten oraya gidersem daha bizi bırakmazlar oraya yerleşmemizi istiyorlar eşimde kabuk eder sesini çıkarmaz olan bana olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,110 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 325 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,811 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 826 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (208 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...