0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sut oluşumu ve bebeğe de gaz için iyi geldiğini söyleyenler var kullanan var mi kızlar 

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bu gazdan ziyade süt yapması için olanı. 

Humananın kimyon rezene yazanı var o gaz için birebir . ben ikisini karıştıroyorun gerçi 
tarafından
İkisini alıp kaeıstırıyım mi canım
(1,048 puan) tarafından
Orası sana kalmış kuzum. Ben o rezeneli olanın tadını çok keskin koktuğu için diğerinden atıyorum açıkçası
tarafından
İçine kendi yaptığım resene çayından koyım bende canım çok agır şeyleri ıcemıuoeum bebısım kolık bir de uyku iştah sıfır
(1,048 puan) tarafından
İnşallah işe yarar balım. Ama kimyon çayı benim kzımı inanılmaz rahatlarmıştı tavaiye ederim.
Cezvede kaynattıüım suyun altını kapatıp kimyon atıp içine bakletiyordum.
Sonra içiyordum.
Onu bebeğe de verenler var da ona cesaret edemedim . benim sütümden geçtiği kadarı bile rahatlattı ama kızımı .
Her yemeğime de kimyon atardım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanmıştım canım ama fayda etmemişti 
tarafından
Aç mı kalsın canım. Mecbur mama veriyorum
tarafından
Ver canım kimseyi dinleme o senın çocuğun bende mama yiyerek buyumusum kimseye kulak asma her anne emzırmek ister ama sorunlarımız orta da Allah sağlık versin yeter ki evletlarımıza
tarafından
Aynen öyle canım. Stres ve üzüntüden gtti sütüm 1 ay falan anne sütü aldı. Yaklaşık iki aydır mama veriyorum ama ilk yine emziriyorum
tarafından
Olsun canım asla üzülme ben neler yaşıyorum stressiz bir sanıyem yok cocugumq bile adapte olamıyorum eşim göreve gitti ama tek bir umıdım hepsi gecıcek diye ve oğlum çok gazlu
tarafından
Kaç aylık canım. Bnm oğlum da çok gazliydi Aptamil conformil 1 ay kullandım gazı falan kalmadı şimdi 3 ayına grcek sma optibro kullanıyoruz o da gaz yapmadı

Bnm esimde eğitim de ya
0 oy
(55 puan) tarafından
Ben kullaniyorum ama gunde iki kere iciyorum sutum gel gitli anlamiyorum gece saginca 30 ml cikiyorsa diger gun 100 ml cikiyor bu cayi hergun iciyorum rezeneyle birlikte tam olarak anlayamadim ise yarayip yaramadigini
tarafından
Valla canım bende aynı resene ıcıuoeuö şu ama ıstahım hıc yok çok gazlı oğlum uykusuzum hep eşim de yok görevde bittim artık
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Aldim sut yapti cok guzel ama gaza faydasi yok. 
tarafından
Sagol canım bende denıcem inşallah ıse yarar
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Humana kimyonlu rezene çayı var onu dene canım gaz için ve mutlaka her yemeğine kimyon dahil et
(3,149 puan) tarafından
Ben yarardigini düşünüyorum ama tek başına değil bol bol su içiyorum ayrıca genelde yatarken yarim demet şeklinde dereotu yiyorum gerçekten çok iyi süt yapıyor
tarafından
Bende denıcem canım çok sagol
(3,149 puan) tarafından
Rica ediyorum canım hurma ve incir de ye
tarafından
Tamamdir canım çok sagol :)
(3,149 puan) tarafından
Rica ediyorum canım
0 oy
tarafından
Parana yazık alma canım ben 2 kutu kullandım hiç bi faydası yok 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 51 göst.
28 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Htcmrkc (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde meltemismetcan (73 puan) tarafından soruldu

379,199 soru

11,351,205 cevap

34,822 kullanıcı

...