0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Odası hariç bebege yapılan alışveriş toplam ne kadar tutar bilgi verir misiniz? Bunlar alındı sadece kıyafet kaldı

image

10 Cevaplar

0 oy
(12,502 puan) tarafından
Şu devirde 1000 den aşağı tutmuyor o da en en azı
tarafından
Ne gerekli peki?
(12,502 puan) tarafından
Zıbın
Uzun kollu zıbın
Pijama
Hastane çıkışı istersen kendin de takım yapabilirsin
Ağız mendili
Bez
Islak mendil
Şapka
Eldiven
Banyo küveti kovası
Havlu
Şampuan
Lif
Pişik kremi
Battaniye
İnce örtü
Beşik
Ana kucağı
Bebek arabası
Çanta
Nevresim vs suan aklıma bunlar geldi canım
(12,502 puan) tarafından
Gercekten asırı ucuz alırsan dediğim fiyat olır onlar da kaliteli olmuyo
yoksa 2000 tutar her sey ates pahası
tarafından
Sadece kıyafet alacam büyük eşyası alındı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok tutuyor valla kuzum yavaş yavaş alıyorum her seferinde 250 300 lira gidiyor üstelik daha bir sürü eksik var 
tarafından
Ayrıca çantan ve pusetin çok güzel kuzum güle güle kullan ❤
tarafından
Teşekkür ederim bizde 32 haftalıgız bayram dan sonra çantasını hazırlayacam
tarafından
Senin az kalmış kuzum sağlıkla kucağına al inşallah ❤
tarafından
Amin inşallah canım stresden erken gelmezse bu kız daha gelmez
tarafından
Ahaha yok kiz stres yapma ben de korkuyom erken gelir diye
0 oy
tarafından
Bebek aranasi beşik puset dışında 1.800 tuttu ufak tefek aldıklarımin fiyatını yazmamıştım kağıda 
tarafından
Onları aldık kıyafet kaldı sadece
0 oy
tarafından
Net bişey  söylemek  olmaz  o aldıklarına  bağlı  ama ben beşik  harici 2.300 yaptım  alışverişi  ama suanki aklım  olsa yapmazdım  çok  fuzuli  seyler almışım  
tarafından
Fuzuli şeyler ne peki?
tarafından
Mesela alacaksan benim gibi gidip fazladan fazladan hastane çıkışı  almayacaksın. Sonra bi elbiseden 4 5 çeşit  almayacaksın  benim  gibi  evini islak mendil doldurmayacaksın  saçı  var  ki yok mu belli  degil tarak seti almayacaksın  hemde ikiser ikiser duş  jeli bile aldim kiz  puset alirdim bilsem  araba alırdım  ne bileyim  bebek emzik isteyecek mi tutacak mi belli değil  bi sürü  emzik aldim biberon alirdim benimki görmemişin çocuğu  olmuş  ne yapacağını  bilememiş  oldu biraz ilk bebeğim  önüme  ne gelse aldim
tarafından
Babamız evi ıslak mendile doldurdu bile canım tam tek seferde 15 tane ıslak mendil aldı
tarafından
Baba dolduruyorsa Bir şey olmaz Ben hepsini kendi zorumla aldım O yüzden şu an üzülüyorum
tarafından
Bir tek kıyafetimiz kaldı çantamız ana kucagımız dün geldi kargoyla resmini yükledim bakar mısın nasıl die?
0 oy
tarafından
Zaten kıyafeti biberonu şampuanı losyonu derken 3 bin gözden çıkardım ben 
tarafından
Aboww
tarafından
Yani tabiki nerden aldığımız vs da önemli yani uygun fiyata alıyım dersen daha az tutar ama iyi olsun kaliteli olsun dersek tabiki belirli bi meblağ gerekli en güzeli galiba taksit taksit almak bi gün  kıyafetleri bi gün banyo için gerekli olanlar bi gün arabası falan 5. ayımda başlıycam ben almaya
tarafından
Bizim sadece kıyafetimiz kaldı bak çanta ile ana kucagını yükledim
tarafından
Yani dediğim gibi canım kıyafetleri nerden aldığın da önemli ki artık gerçekten eskisi kadar ucuza bişey bulmak çok zor bulduğun şeyler de iki yıkamada mahvoluyor bu herkes için geçerli bebek yada bizler için de öyle o yüzden birde toplu yapacakmışsın iyı bi bütçe ayır yanına birde giderken daha önceden bebek alışverişi yapmış ne lazım ne gereksiz olur neyi giydirebilirsin neyi giydiremezsin bilecek birini al öyle git ben kendi adıma ablam ile çıkacağım zaten eşim burda olmayacak bu yüzden yanında bilen biri iyi olur fuzuli şeyler almamış olursun
tarafından
Annemle gidecem alışverişe
0 oy
tarafından
Yani 3bin falan gider bence

Kıyafet

Ana kucağı

Bebek Arabası

Çanta 

Bez

Daha bir sürü sey
tarafından
Sadece kıyafet alacam bebek arabası ana kucagı çantası filan alındı
tarafından
O zaman 1000 tutar bence
tarafından
Hımm çok ya
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Kılık kıyafet battaniye banyo küvet takım biberon emzik aklınıza gelecek hersey sampıiuan kremler falan VS,, minicity den aldım 1670 tuttu. 450 bebek arabası 130 puset bebek canyitası 90 TL anne yanı besik aldım şimdilik 200 salıncak aldım 170 bunları internetten civilden aldım
tarafından
Çanta ana kucagı bebek arabası beşik filan aldık sadece kıyafet kaldı küvet şampuan bez kova ıslak mendil hep alındı
0 oy
(443 puan) tarafından
Canım valla ben bebek kıyafeti 500 TL tamamladım gerekli olanin fazlasına kaçmadım çabuk büyüyorlar ve büyüdükçe de alabilirsin o yüzden birden yüklemedim 700 beşik 400 bebek arabası 70 ana kucağı 100 lira banyo küveti toplam ıvır zıvır toplam 2 bin tuttu ve yeterli olduğunu düşünüyorum
tarafından
Sadece kıyafet kaldı o zaman 500 lira yeter
(443 puan) tarafından
Fazlaya kacmayip gereken neyse onu alırsan yetirirsin ama mağazalarda pahalı oluyor kızımın.kiyafetlerinin hepsini intenet üzeri aldım daha uygun du
tarafından
İnterneten aldıklarımda var
(443 puan) tarafından
Anladım güle güle kullan İnşallah
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Bebek arabası 850

Hastane çıkışı elbise vs toptan aldım bebek mazasından 400 tl tuttu 

Islak mendil bez hediye geldi 1 aylık hatta daha fazlası 

Çok şey alma 

Beşik 550 tl 
tarafından
Kıyafete 400 500 gider o zaman
tarafından
Evet sadece ihtiyacın olanı al fazlasını alma herşeyden 1 2 şer al 3 alma çünkü çabuk büyüyor ve gereksiz bi alışveriş yapmış oluyorsun fazla para verme oraya vereceğin paraya başka ihtiyacını alırsın
tarafından
Öyle yaparım
0 oy
(10,269 puan) tarafından
Sadece kıyafet alt açma havlusu falan tam.500 verdim başka da para harcamadım valla 
tarafından
500 lira iyi gitmiş o zaman
(10,269 puan) tarafından
Aynen cnm ama çok fuzuli kıyafet almadım hemen küçülüyor çünkü yetecek kadar aldım özellikle 0 3 çok almadım
tarafından
Yeni dogan alsam bi kaç tane gerisini 3 6 ay alsam yeter herhalde
(10,269 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 127 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
9 cevap 138 göst.