0 oy
23,792 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Şuan 15 haftalığım doğumum eylüle denk geliyor. Kızım olacak. Eşimle Eylül ayında tanıştık eşimin doğum günü  Eylül de. Bebeğim de Eylül de doğacaksa isim olarak EYLÜL koyma düşüncesine girdim. Kulağa hoş geliyor. Eylül ismi kuranda geçmiyor ama caizmiş koymakda bir sakınca yokmuş Eylül isminin yanına yakışan başka nasıl bir isim olabilir. 

23 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından

Eylül tek başına da çok güzel <3

(21 puan) tarafından
Aslında benimde sadece Eylül olarak hoşuma gidiyor ama kuranda geçmediği için 2.ci ismi kurandan geçen bir isim olsa iyi olur sanki diyorum ❤️
(3,458 puan) tarafından
Madem eylül diye cagiracaksiniz ikinci isme hiç gerek yok kuranda geçen ismi cagirmayacaksin hos değil bu bence koymak için koymayın sade eylül çok guzel
(0 puan) tarafından
Bence Eylül Elis  olabilir
(0 puan) tarafından
Bence Eylül Elis  olabilir
-Reklam-
0 oy
(328 puan) tarafından

Eylül Asmin <3

0 oy
(897 puan) tarafından
Eylül naz,eylül ada  kulağa hoş geliyor
0 oy
(6 puan) tarafından

Merhabalr öncelikle allah sağlıkla kucağına aldırmayı dogumdada bi avazda  doğurmayı nasip etsin inşallah cnm. Benim kızımın adıda  Eylül olacak allahın izniyle inşallah bizde eylül ayında öğrendik hamile olduğumu bide güzel isim sadece eylül daha hoş bence yine karar senin :)

0 oy
tarafından
Tek başına güzel bence canım 
0 oy
(2,030 puan) tarafından

Eylül nisa cok guzel olur cnm<3

0 oy
(551 puan) tarafından
Eylül Esra 

Eylül Eda 
0 oy
tarafından

Eylül ezgi ccok guzel uyusuyo bence. <3 ama sadece eylulde gizel canm hem cok guguzel bi anisi varmis neguzel esinin dogum dogu kizinin dogum ginu:kissing:

(0 puan) tarafından
Eyül Sema
0 oy
tarafından
eylül rüya. eylül deniz. 
0 oy
(332 puan) tarafından
Eylül Hira bence çok güzel isim bende eylül hirayı koymak istiyordum ama eşim yağmur ismini çok istediği için yağmur olucak
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim yegnimn adi eylul ahsen canim cok guzel uydu ahsenin anlami da ck gzl kurnda gecyr 
(1,292 puan) tarafından
Biz de aynı düşünceyle Eylül Ahsen koymayı düşünüyoruz inşallah. Bence de çok güzel yakışıyor
0 oy
(82 puan) tarafından
Eger kızım olsa Eylül masal koyucaktım. Balayı uçağımızın ismiydi ve duyar duymaz çok ısınmıştık eşimde bende 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Benim ismim Eylül Aslı:)
0 oy
(806 puan) tarafından
Bizde eylül de evlendik inşallah eylül de dogck kızım bende eylül çok istiyorum meva ismini gormustumrüyamda eylül meva düşünüyorum bende kuranda geçn isim istiyorum meva cennetteki ağacın adiymis :)
0 oy
(327 puan) tarafından
Eylül hafsa :)))))
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Eylül asel 

Eylül mina 

Eylül erva 

Eylül lina
0 oy
(1 puan) tarafından
Benimde adım eylül kızınızın adı eylül olacaksa yanına şu isimleri koyabilirsiniz tavsiyelerim:eylül ada , eylül nisa, eylül eliz,eylül zeyneb.ama daha güzel bir isim istiyorsanız gökçe de yapabilirsiniz benim okulumda gökçe ismi çok popüler yardımcı olabilirsen ne mutlu bana

Kızınıza şu nu söyleyin : benim gibi 4. Sınıfta tembellik yapma sen 4. Sinıfta çalışkan  ol ben bir hata yaptım ama düzelteceğim
tarafından
8 ay onceki soru simdiye coktan dogmustur 3 aylik falandir adini da koymuştur yani fikre ihtiyaci.kalmamis
0 oy
(904 puan) tarafından
Eylül sare ......
0 oy
tarafından
Ayyyy büyük minnosumum adiii :)) Almina Eylül benim kızımn adı alminayi rüyamda görmüştüm o yüzden koymstm Eylül de babası istemsti çok mulaim akkilli uslu bir kız senin bebisde öyle olur inşallah bebekken de hiç eziyet etmedi bana minnosm 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eylül İkra

Eylül Nisa

Eylül Duâ

Eylül Vera 

Eylül hifa

Eylül hüma

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 120 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Myangell (549 puan) tarafından soruldu