0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (5,373 puan) tarafından

Kızlar bugün bi arkadaş sordu bnde burdan duydum dukan birası diye bşy varmş ödem attırıp zayflatyomuş baya iyi gbi yorumlar biraz baktım da ben çok pis gaza geldim ya yapcam inşallah başka yapcak var mı deneyelim mi bakalım kilo vercez mi başladığmz gün tartılıp 15 gün sonra tekrar bakıcaz 5 gün ara vercez tekrar 15 gün var mısınız :D

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Aaa kadina bak utanmaz arlanmaz bu ramazan ayinda bahsettigi insanlara teklif ettigi seye bak tuh sana yaziklar olsun sana Allah kahretmesin seni biraymis hee 

Hahaha bak nasil lincledim seniiii:D

tarafından
Hadi inşallah canım bak bana önceden haber et bilikte hareket edelim da zevkli olur::)))

Haber vermesen küserim ha:((
tarafından
Hahaha buda beni linccilerin baskani sandi manyak ;))))
tarafından
Hahaha süpersin kız:::)))))
tarafından
Estagfurullah ❤❤
tarafından
❤❤❤❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bira dedi bira içki içecek bu kiz linç leyin bunu ahahah 
tarafından
Ahaha takiliyom kiz zaten herkes beni ciddiye aliyo ya almayın la ☺❤
tarafından
Bak ben licledim yorumuma bak :)))
tarafından
Ahaha du bakım kiz ☺
(5,373 puan) tarafından
Mucukkk ♥️:D
tarafından
☺❤❤❤❤
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Dukan mis market mis bilmem de boğaz sıkı tutunca baya gidiyor kuzu baya kg verdim ben bu aralar Bi kaç aldım ama bu sıkı şekilde 1 2 hafta tut gidiyor 
(5,373 puan) tarafından
Off tutamıyom ben boğazımı ya bide tiroid şeker pco hep kiloyla ilgili rahatszlklarım
(12,776 puan) tarafından
Önce onlar halletmen lazim yoksa gene gitmez ilaç kullanman lazım
Ben sıkı diyet ve Bi ah spor yaptım 3 ayda 17 18 kg verdim
72 73 den 55 56 indim veremem diyordum sonra 3 aydır yiyorum kg koruyorum 59 um çok tuzlu yersem 60 61 ama hemen kestiğim an geri 59 s sabitim
Ve inan 2 hafta tutsam   55 geri inerim boğaz tutmadan gerisi bos ve evde 45 dk leslie yap ben baya yiyorum ekmekler tostlar ondan şuan 2 3 kg almış oldum
(5,373 puan) tarafından
Maşallah sana ya aynen canım benim hap fln kullanmam lazım ama emziriyom bide virüs fln gidilmiyo malum spor ve şunu deniyeyim bari bn şimdilik
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Yokuumm:D çünkü baklava yiyorum:D
(5,373 puan) tarafından
Aboooo olsun bnde yiyerek zayıflamak istediğim için bunu tercih ettim :D
(5,327 puan) tarafından
Hayalimde hep yiyerek zayıflamak ama yasaymadim bı turlu:D
0 oy
(6,907 puan) tarafından
Bn oruçda vermişim ztn boğazını tutunca gidiyor bn girmem öyle şeylere de bu bira bildiğimiz bira mı :0
(5,373 puan) tarafından
Yok kız tövbe tövbe :) adı öyle sadece yeşilçay limon soda fln kuzum
(6,907 puan) tarafından
Bn sahur da yiyemyrm sonra hop azaldı göbüş ifyat da da yedikten sonra sade soda içiyorum mis:)63olmuşum boy 170ztn çok mutlu oldum bugün baktım vermişim :))
0 oy
(4,003 puan) tarafından
valla ben 80 kiloyum oyle dukanla gidecek gibi degil . bi diyetisyenin 10 gunluk programina katildim . whatsap grubu var yedigimizi ictigimizi atiyoruz . baktim kilolar gidiyor oyle devam ederim . 
(5,373 puan) tarafından
Bende 88 oldum kuzum ya off off
0 oy
tarafından
Kız ben içiyorum Dukan birası :D ama bikac gündür icmiyorum. 2 kg vermiştim haftada
(5,373 puan) tarafından
Gerçek mi hadi yine yapalım yarın başlıcam bn inşallah
tarafından
Hiç ekmek yemedim tatlı yemedim ( ama arada kaçamak yaptım) şu çok içtim kız ama şimdi varya bikac gündür çok yiyorum tatlı yine ekmek yemiyorum ama :D ay başlayamam ben yine ya bı de hastayım çok tatlı yiyesim geliyor
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bamya tohumu suyunu bi arastir cnm. 
(664 puan) tarafından
Işe yarıyor mu acaba
(6,858 puan) tarafından
Annemin tiroit bezleri yok ameliyat oldu vucudu hormon salgilamiyor ona ragmen bi 5 6 kilo verdi. He korona var suan evde disari cikamamasina ragmen. Aktardan suyunu 1 sise aliyor hic gormedim simdi nasil kullanilir en iyi aktarlar bilir cnm.
(664 puan) tarafından
Evde var Bak Ya tohumu da denerim insallah
(6,858 puan) tarafından
Kiz bilincsiz deneme :) ben tohumun suyundan bahsettm hee :)
(664 puan) tarafından
Baktım internete ezip kullanım diyo tok tutuyormuş içime sinmedi pek emziriyorm bi de :)
0 oy
(2,115 puan) tarafından
Emziren annelere tavsiye etmiyorlarmış amaaa. Senin Ömer emmiyor mu? 
(5,373 puan) tarafından
Emiyo canım ama bşy olcağnı sanmıyom ya zararlı bşy yok ki :/
(2,115 puan) tarafından
Burada ki postu görünce araştırdım bende hemen :d Bir doktor önermemiş vazgeçtim bende.
(5,373 puan) tarafından
Ben bi denicem bakalım ya drlar belki aç kalınmasın diyet yapmasınlar diye de öyle diyolardır ama bn çok fazlayım artık olmuyo böyle zararlı bşy de yok bnce soda içiyoz limon yiyoz yeşilçay var bide bilmiyom ya niyeti bozdum denicem ben :D
0 oy
(644 puan) tarafından
Varım kız 62 kiloyum 55 olama. Lazım cuma günü alıyım yeşil çayı maden suyunu başlayalım olurmuuuu verelim kiloları gitsin gpbuslerrr
(5,373 puan) tarafından
Ayy inşallah ya yarın aç karnına tartılcam başlıcam ben sen de cuma başla madem bkalm 15 gün sonra ne olcak hadi hayırlısı :D
(644 puan) tarafından
Hadi inşallah cnm istediğimiz kiloya ulasiriz

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 875 göst.
27 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤oğluşum❤ (2,849 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 199 göst.
3 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevlev (1,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,603 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
24 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

396,476 soru

11,859,663 cevap

35,957 kullanıcı

...