0 oy
575 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar ya a haberde az önce bir haber gördüm koronada lazer tedavisi diye... Anlattılar uzun süre saniyeler içinde virüsü yok ediyor vs diye alt yazıda vardı gördüm. Ama mutfaktan izlediğim için haberin detayına tam bakamadım size sorayım belki izleyen vardır dedim araştırdım ama bişey bulamadım fakat gördüğüme eminim uzaktan okudum bu haberi a haberde yani... Var mı izleyen bilgilendirebilir mi? 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,634 puan) tarafından
Canım A haberin haberleri biraz şişirme oluyor. Inanma bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunun bi çaresi olsaydı emin ol ilk amerika bulurdu çünkü çok vaka ölen var orda
tarafından
Haklısın başak ❤️
tarafından
Canım sen ıymisin ters tarafından mi kalktın demek istedim öyle bisey olsa ilk amerika kullanırdı orda ölüm sayısı vaka çok çünkü bunu büyük görmekle ne alakası var
(14 puan) tarafından
Gayet iyiyim. İlk onlar kullanamazdı cunku türk ışını yazıyordu yani bizim buldugumuz bişeydi ve bizde ölen az diye niye önce onlar kullansın ki
tarafından
Canim ben haber izlemiyorum türkiye fln bulduğunda bilmiyorum sadeca orda daha cidiy oldu için yazdım yoksa ilacı fln bulunsa daha iyi yalnis anladın beni
tarafından
Emin ol oyle bisi olsaydi en once hangi ulkelerde tespit edildiyse o ulkeler bulurdu yani bunda terslencek bi durum yok ki
0 oy
tarafından
Hadi inşallah cnm 

İlaci bulundu deniyor zaten 

Bulunmasa bu kadar salmazlar 
(14 puan) tarafından
Kim diyor bulundu diye???????????????????
0 oy
tarafından
Boş işler o kadar kolay mı dünya felç oldu resmen 
(4,041 puan) tarafından
Boş tabii ki saçma sapan gerçekten çözüm bulunsa alt yazıda kalmaz tüm çözümler teori herşeyi hemen savunmayın ercümenti de savunduk boş boş
tarafından
Hemde saniyeler içindeymiş :))))
(14 puan) tarafından
Savunan kim!? Sordum ben sadece
(14 puan) tarafından
Haberi oku sonra konuş alt yazıda yazanı diyorum ben
(4,041 puan) tarafından
Arkadaşı eleştirirken savunmuşsun
0 oy
(12,524 puan) tarafından

Hiç TV açmadım :(:ermm:

0 oy
(28,349 puan) tarafından

O biraz zor. 

Öyle olsaydi virus bu kadar yayılmazdı 

(14 puan) tarafından
Az önce gördüm ben yani yeni birşey galiba
(28,349 puan) tarafından
Hm bilemiyorum insAllah öyledir
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Evet canım diğer virüs ve bakterileri yok ediyormuş fotonik lazer ışığı diye bişey 
(14 puan) tarafından
Hele şükür birisi izlemiş :) içeriği nedir haberin haberin var mı? Yani ilaç mı bu nedir?
0 oy
tarafından
Yanlız yorumlardaki cevaplarına baktım da insanlara ne kadar ters cevap veriyosun
(14 puan) tarafından
Bir daha bak bakalım hepsi mi öyle?
tarafından
Suan buna bile bi tavir ;)
(14 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(501 puan) tarafından
Onceden izlemistm sanrn ayni hbrdi havadaki esyalardaki veya kapi kollarindaki virusu temizliyorms.lazeri mesela kapi koluna tutuyor yuzde 99oraninda temizliyorms
0 oy
tarafından
ya kusur abakmada ne bu tavir neden tavirli konusuyorsun  herkes gormek.zorundami klavyeden doveceksin insanlari resmen bu cok.yanlis
0 oy
tarafından
düzenlendi
A haber biraz komedi ve sallamasyon oluyo ya malesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 329 göst.
3 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ✨Gafsa✨ (2,891 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 689 göst.
+1 oy
9 cevap 396 göst.