0 oy
321 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Esimin iş yerinden arkadaşları gelecek eşleriyle zaten ailece görüşüyoruz ara ara daha once gidip geldik çok sefer yani. Bende ikram olarak akşamdan karaköy poğaça yaptim bugünde ıslak kurabiye yaptım ve patates salatası ile yoğurtlu arpa şehriye salatası yapicam eşimde yaş pasta alıcak işten gelirken o şekilde. Ama pogacalarimin 2. Postası biraz daha fazla kızardı yanacaktı nerdeyse rengi kahverengi gibi kurabiyelerinde yine 2.Postası biraz daha acımsı olmuş şerbeti az geldi sanırım çekmedi yada içi kuru gibiydi eşim sorun yapma bisey olmaz güzeller dedi ama benim içim rahat etmedi. Sizce sorun olurmu 22+5 gebeyim bide kızım var küçük onla uğraşıyorum bi yandan ev temizliği derken.

4 Cevaplar

0 oy
(300 puan) tarafından
Ne olacak canim hazirligini yapmissin daha ugrasma bence 
(3,151 puan) tarafından
Halısında ilk servis güzel de 2.yi isterlerse 2.postanın tadı biraz guzel olmadı ya derseler ilki guzeldi 2.yi çirkin getirmiş bida istemeyelim diye oyle düşündüm :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bi sey olmaz canim hamilesin bide o kadar ugrasmissin ellerine saglik hic dert etme kendine
(3,151 puan) tarafından
Inşallah öyle olur valla sabahtan beri yoruldum uğraştım biraz telaştan elim ayağıma karıştı mazur görsünler o kadar da.
tarafından
Tabi canim.misafir umdugunu degil buldugunu yermis
(3,151 puan) tarafından
Çok şükür düşündüğüm gibi olmadı beğendiler ve 2.tabak istenmedi kilo alıyorlarmış hay allahım :D
tarafından
Iyi bari sevindim.kendine stres yaptigina degmedi :)
(3,151 puan) tarafından
Öyle oldu valla çok teşekkürler ♡ :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Kız daha ne hamile halinle :) takma kafana kuzum eline sağlık 

(3,151 puan) tarafından
Ya öylede 2.servisi isterlerse şey demesinler ilki çok güzeldi 2.yi kötü getirmiş bida istemeyelim diye :D
0 oy
(725 puan) tarafından
Bence yeterli elinde bebeğin var yani hem hamilesin bir kusur varsa da mazur görürler dir.. 
(3,151 puan) tarafından
Inşallah ya çok mahcup oluyorum öyle durumlarda ilk servis güzel olurda 2.yi isterlerse 2.postalar biraz kötü gibi sadece.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
14 Kasım 2023 Aile kategorisinde Mld (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 122 göst.
0 oy
7 cevap 92 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu

378,118 soru

11,317,334 cevap

34,763 kullanıcı

...