0 oy
654 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (54 puan) tarafından

image

bime güzel seyler gelmiş hanımlar kızımın eksikleri artık bitti çok şükür sizler neler aldınız yada almayı düşünüyorsunuz 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ben smdi bime gidemem yarın akşam eşimle mağazaya gidecez mecbur ya çorap falan bizimde ihtiyacimiz varda
(54 puan) tarafından
Evet corapları da güzel 6.12 ay ve 03 ay vardı ben 6.12 ayda aldım sonra giyer diye
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bugün cikcam bakcam inşallah bişey kalmıştır 
(54 puan) tarafından
Rica ederim :))
(822 puan) tarafından
Ben kitaplar için gittim talan etmişler pijama alacaktım yanındaki kadın kapalı paketi açtı baktı sağına soluna eleman açmayın deyince zaten açıktı dio bizim millet adam olmaz cidden üzerinde bedeni yazıyo nie açıyosun ki
(54 puan) tarafından
Evet canım ya insanlar katıp karıstırma yı seviyor hele yaşlılar hiç durmuyor
(822 puan) tarafından
Şu ortamda olacak iş değil belki bi anne onu alıp bebeğine götürecek yazık değil mi belki kadın hasta ama bilmiyo milletin günahına giriyolar
(2,069 puan) tarafından
Kızlar hiç bisey kalmamıştı reflu yatağı aldım ama kullanılıyor mu ise yarıyor mu acaba inşallah fuzuli bişey değildir :D
0 oy
tarafından
Ya bende silikon önlük  dış kasiyici değişik geldi onu alacaktım eşim göndermedi akşam işten gelirken ben alırım dedi ama umarım kalır ya
(54 puan) tarafından
Umarım canım evet vardı ben almadım silikon ya bez arkası naylon olan bana göre biraz daha iyi diş kaşıyıcı güzel Di ama ben almadım ya
tarafından
Ek gıdaya yeni geçiş yaptık  çıkartıyor falan çok dökülüyor ondan onu istedim dis kasiyici evde bir kaç tane var almadı o uzun olunca hem daha iyi tutar hem de ağzına katması daha kolay gibi olur
(54 puan) tarafından
Anladım canım doğrudur ben hamiş oldugum için daha o durumlarla karsılasmadım :))
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Ben anca ikindin bakicam
(54 puan) tarafından
İnsallah kalır kuzum
(5,323 puan) tarafından
İnşallah şansımıza. Bebeği çıkarmak istemiyorum serbesttir olsa. Eşimi beklicem mecbur
(54 puan) tarafından
Gelir gelmez gönder :))
(5,323 puan) tarafından
Onu gönderir miyim ikna edersem ben cikacam☺️☺️
(54 puan) tarafından
Hadi baklım :))
0 oy
tarafından

İyi günlerde giysin cnm 

Hastanedeyim cikinca ugrayacagim bende 

Özellikle askilik icin

(54 puan) tarafından
Evet bende sırrf aslında onun için gittim çok güzel 5 TL canım kalın ince değil
tarafından
Valla sevindim inşallah bulurum
0 oy
tarafından

Bana yakın bim yok ya çok uzak :( eşim gidip bakavakmia birazdan ama bişey kalmamıştır bence . Evim olursa ilerde bim a101 e yakın olsun diyom:D

(54 puan) tarafından
Aynen kız sabahın köründe kapıda millet
tarafından
Zibinlar çok uygundu ya kaldıysa kaç tane varsa hepsini al dedim. İnternette bile tüm bebek sayfalarını talan ettim en son civilde buldum birkaç takım aldım yazlık . Şimdi baktım benim aldıklarım bile kalmamış tükenmiş. Korona var diye herhalde herkes netten alışverişe yogunlasti
(54 puan) tarafından
Hiç sorma canım herkes dısarı cıkamayınca İnternete yükleniyor kız defacto ta kendime 1 tane hamile tsörtüm bulamadım ya hepsini almıslar stokta kalmamıs kocamın tsörtleri giye giye bir hal oldum ne bir tayt ne bir tsört yine bebişini esyaları almıstım ilk zamanlar onları iyiki almıstım bari
tarafından
İyiki almışsın canım valla çok zor bişey bulmak. Hamile giyim için morhipoya da bak istersen orda da oluyor genelde
(54 puan) tarafından
Tamam canım tesekkür ederim ❣️
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Bultak oyuncak ve biberon aldım  bende 

Hehehe bizimkine kimse gelmemiş hepsi olduğu gibi duruyordu normalde asla bırakmazlar da onun için erken gittiydim kimse gelmemiş 
(54 puan) tarafından
Güle güle kullansın canım iyi yapmıssın yinede erken gitmekle
(10,520 puan) tarafından
Aynen cnm kalabalık daha kötü olurdu
Teşekkür ederim sen de güle güle kullan cnm:)
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Önlük alması için eşimi gönderdim. Emzikle biberonda almış. Güzeller beğendim. 
(54 puan) tarafından
Evet canım güzel güle güle kullansın
(2,119 puan) tarafından
Sağol canım sizde güle güle kullanın, iyi günlerde giysin o miniş çorapları❣️
(54 puan) tarafından
Sagol kuzum tesekkur ederim
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Gule gule kullan benm de esim oyuncak alms oglusuma bayıldı oyalanıyo
(54 puan) tarafından
Ne güzel baya iyi seyler vardı işe yarar
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çıkamıyorum..... 
0 oy
(2,371 puan) tarafından
Aksam esim gelince gidecem kizimi ona birakip insallah bseyler vardir :/
(54 puan) tarafından
İnsallah kalır canım :)
(2,371 puan) tarafından
Insallah canim ya
0 oy
tarafından

Kız  oyss ne de güzelmişler gule güle  kullanın  :D

(54 puan) tarafından
Tesekkur ederim. Canım benim cok sagol
0 oy
tarafından

image

oglum 7bucuk aylık kayınpeder almış. Tabi aklına gelip değil kaç gün öncesi dedim :) genede sağolsun 
(54 puan) tarafından
Güle güle kullansın cok. Güzel canım :))
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Güle güle kullan canım.ama şu biberondan önceki geldiğinde bende almıştım acayip akıtıyor bilgin olsun 
(54 puan) tarafından
Ya bilemedim kuzum ya keske almasaydım
(10,520 puan) tarafından
Kız ben kullanıyorum hiç akıtmıyor
(7,441 puan) tarafından
İkisini de denedim resmen sütüm boşa gitti kapağını defalarca tekrar tekrar açtım kapattım su falan da koydum denedim akıtıyor internetten sonra yorumlara baktım aynı şikayetler olmuş

İlgili bir soru bulunamadı

380,040 soru

11,376,426 cevap

34,862 kullanıcı

...