0 oy
382 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Kizlar bebismodadan aldim 10 parca hastane cikisi bugun geldi kargo dahil 45.90. nasil sisizce uygun mu. Benim hosuma gitti yeride guzelmis<3

image

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
canim bi yika renkte solma falan olmazsa yine yazar misin buraya ona gore siparis verelim :)
tarafından
Ay kuzum bi yikim de hemen yikayamam ya biraz bebek camasirlarini yikarken yikim oyle haber edil olmaz mi suan evimdede degilim. Eve gidince kizimin eskileriyle yikicam cantami hazirlarken oyle planlamistim kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy sapka cikmamis:))))
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Gayet güzel canım fiyat olarkta iyi bende çok şey aldım bebişmodadan kumş kalitsde güzel güle güle giyindin sağlıklı günlerde inşallah♥♥
tarafından
Sagol canim bende e bebek doye girmistim yanlislikla bakmadan bebismoda ya tiklamisim siparis verdikten bigun sonra farkettim:))) hatta burda da sormustum. Cok sukur guzelmis gercekten begendim:)
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Bende görmüştüm kuzum bu siteyi ama korkuyordum nasıl diye sipariş etmemiştim.Güzelse bende alayım teşekkür ederim paylaşım için çok güzel güle güle kullan bebişine inşallah: )
tarafından
Rica ederim canim. Bende tesekur ederim. Al kuz al kalitesi deguzelmis cok sukur denemis oldum oda guzel cikti cok sukur.:)  Hemde iygun gercekten

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 289 göst.
0 oy
2 cevap 292 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
0 oy
0 cevap 126 göst.

382,712 soru

11,457,417 cevap