0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Eşim benden sanki bsy sakliyo bi kaç gündür bi soğuk bana karşı telefonu elinden hiç birakmiyo bn alınca elimden aliyo önceden bi yere giderken almazdı bana bırakırdı şimdi ise birakmiyo zaten aramızda pek iyi değildi bu aralar daha da bozuldu..

14 Cevaplar

+1 oy
(119,331 puan) tarafından

Benimkinin agzi gevsek istesede saklayamaz :D

(8 puan) tarafından
Keşke bnm ki de öyle olsa canım
(4,668 puan) tarafından
Benimki de öyle. Dayanamaz hiç, gelir bana anlatır :) ama benden başkasına öldürsen anlatmaz.
-Reklam-
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bu saklama gizleme kurdu benide yedi bitirdi kaç gündür kuzum. O yüzden pek yardımcı olamicam anlicagin. 3 senedir evliyim ilk defa bende yakaladım biseyler.. kafam allak bullak :/:/:/
(8 puan) tarafından
Bizim bazı sorunlarımız vardı canım eğer düşündüğüm şeyleri yaparsa hemen boşanacağını bilir 4 aylık bi oğlum var yüzünü asla göremez
(2,575 puan) tarafından
Bizim hiç yoktu inan. Yani benim kocam hayatta yapmaz demedim hiç erkek milleti ama yapacağını da beklemedim henüz yaptı mı yapmadı mı bilgim yok takipteyim. Yakaladigim an kıyamet kopacak biliyor. Asla tahammül edemem ve karnım burnumda. Doğurdum doguracam bide bu stres başladı bende.
(8 puan) tarafından
Canim öyleyse takma kafana derim snaa bnde hamileyken çok zorluk çektim o yüzden biraz oğlumdan ayrı kaldım  sıkıntı stres yaptığım için sağlıkla al kucağını bebeğini
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Uyurken bak sende
(8 puan) tarafından
Hemen uyaniyo fark ediyo dün sabah alayım bakayım dedim elimden aldı
tarafından
Bende senin gibi bisey olduğunu hissettiğimde gece bakarım yastığının altına falan bırakır yada yanına alırım. Sabah alma gece tavsiyem uygun bir zaman kolla ona O rahatlığı ver ve ise koyul
(8 puan) tarafından
Gece uyurken bakmaya calisacam canım  gerçekten bi kaç gündür sinirlerim bozulmaya başladı
(1,174 puan) tarafından
Bizim öyle sıkıntımız yok şükür. Telefonlarimiz hep ortada olur bakmak istediğim de alır bakarım zaten akşam yatarken şarja takar gece emzirmeye kalktığımda yanına koyarım alarmı çalıyor çünkü Sibel nasıl bakarım diye sorunca aklıma direk gece uykusu geldi :)
(8 puan) tarafından
Cnm bizim de önceden hep öyleydik sürekli alırdım dediğim gibi bi kacgundur tutturmuyo bile o bakar bnmkine istediği zmn veririm
0 oy
tarafından
Hiç yaşamadığım için bilemicemm
0 oy
tarafından
Böyle yapmakla insanların aklına sadece süper koyuyorlar malesef inşallah yok birşey canım  ama  tebirini al bence 
(8 puan) tarafından
Inş yoktur cnm baya şeyler yaşadık bu sefer hiç düşünmem boşanmak için
tarafından
Allah korusun canim ya insallah yoktur
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Beş belli saklıyor bir şeyler bir haltlar mi karıştırıyor.  Hiç çaktırma uyurken ya da duştayken kurcala başka çare yok
(8 puan) tarafından
Ven uyurken dus aliyo canım bn uyumadan da ztn elinden birakmiyo dün bi alim dedim bsy bakmak için hemn elimden aldı
0 oy
tarafından
Bisey saklıyor canim belli. Ama nasıl öğrenirsin bilemicem. Uyku ilacı alıp içiren mi ? Aklımda deli sorular 
0 oy
tarafından
Tavirlarindan bakislarindan tuz ifadesinden bile anlarim
(8 puan) tarafından
Uzak davraniyo bana canım bn yaklasmasm yaklaşacağı yok
0 oy
(450 puan) tarafından
Valal bn drek sorarm  yalan soylersen seni kapinin onune koyarim herkes kndi yoluna diyip gozunu korkturum okadar  
(8 puan) tarafından
Desem de bsy değişiyo cnm korkmuyo ztn böyle devam ederse bnde yoluma bakcam çünkü çok sıkıntı stres yapıyorum
(450 puan) tarafından
Skma canini erkek miltti iste bnmkide oyle degisij ne yaptklari belli degil
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar hiç saklamadı çok şükür 
0 oy
(30 puan) tarafından
Vala canim ben bilemiyorum ama bisey olunca sanki ocime doguyo o konunun uzerine gidiyorum ister istemez bisey sorunca o bana bagirip cagirip veya susup konuyu kapatiyosa dogru durust  bi cevap vermiyosa bi *** oluyo kesinlikle tabi hep soz veriyo yemin ediyo yaomicam senden bisey gizlemicem diye hepde yapiyo 
(8 puan) tarafından
Ewet benm eşimde söz verdi yemin etti inş bisey çıkmaz 4 aylık bi oğlum var onun da aramızda kalmasını istemiyorum
(30 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun ya isyan etme bari ben boyle soyluyorjm da kendim de hep isyanlardayim sorma
(8 puan) tarafından
Isyan değilde cnm öyle bi durumda kendimi düşünemiyorum daha 4 aylık bi bebeğim var kafam çok karışık bi yanım boşan diyo diğer yanım evliliğini bitirme diyo
0 oy
(377 puan) tarafından
Sende uyurken bak o zaman herseyne tlfnunun 
0 oy
tarafından
Banyoya girince bakıyorum ben ama yapacak adam hiç bsiey bırakmaz arkasında ise gidiyomar ne okuyo ne bitiyo bilmiyoruz yani demem o ki kocama dediğim gibi bişey yaparsan Allah karşıma çıkarsın inşallah hep te cikiyo en ufak bişey olsa bile kocamın salkligindan değil çok uyanık ama Allah nasip ediyo goruyirum 
(8 puan) tarafından
Bn uyuduktan sonra giriyo banyoya cnm yemek yerken bile elinden birakmiyo
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Cevapları okuyorum da kizlarr bizden korkulur :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 741 göst.
11 Ocak 2021 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 689 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde CrazyMomm (196 puan) tarafından soruldu