0 oy
526 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından

Kızlar annemdeyim bi süreligine 1 hafya kaynanam bende kaldi sonra anneme geldim lohusayim 15 gunluk bebegm var eşimde kendi annesinde kaliyo neyse az önce geldiler kaynanam bebegin başina gecti

Oğlumu prenses diye seviyor bağira bagira

Bebegi uyandirmaya uğraşyor anne yeni uyudu birak uyusun diyorum beni tersliyor

Ama oğlum uyanmadi :) bebegi öyle bi salliyoki

Normalde dokununca uyanan oglum uyanmadi

Zaten kaynanami pek sevmem :)

12 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Prenses mi? Açıp pipisini göster ona ☺️☺️
(75 puan) tarafından
Kız sevme şekline **** oluyom içimden uyanma uyanma diyom:D
(3,458 puan) tarafından
Cahile de laf anlatamazsın
(75 puan) tarafından
Valla anlamiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oğlan olduğunu bilmiyor mu gi :D
(75 puan) tarafından
Kız biliyo bilmezmi severken kendinden geciyo bağryo gülüyo valla sinir oluyom
0 oy
tarafından
Anasinin oğlu uyanmamis iste :))
(75 puan) tarafından
Ahah sorma:)
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Uyuyan çocuk uyandırılır mı ya Allah allah kaynananı sevsen de sevmesen de buna izin verme. Annemlerdeyken komşı geldi anam tutturdu çocuğu getir iki dakka görsün sevsin diye yok dedim uyuypr gelsin uzaktan baksın gitsin. Sevecek adam uyanıkken gelsin
(75 puan) tarafından
Ay valla sorma elleme uyusun diyorum ters ters bakiyo gitmiyo cocugun başindan en son kendi annem geldi kızın cani cikti uyutana kadar dedi o zaman kendini geri cekti
0 oy
tarafından

Birgun kadinin biri oğlunu kaynanasına bırakmış işlerini halletmeye gitmiş aksam.olmus cocugunu almaya gelmis kaynanasi nispet yapar şekilde "masallah oğlan cok uslu hic ağlamadı senide hiç aramadı çok güzel anlaştık canim torunumla" demiş gelinde yapıştırmış cevabı "senin oğlanda bendeyken seni hic aramiyor erkek milleti iste" demis  :D bu hikayeye benzettim sizi :))

(75 puan) tarafından
Kuzum seviyo zaten 1 hafta bende kaldi bebegi uyutuyorum gidip uyandiriyo kollarimda kaliyo anlayiş yok bu kaynanalarda
0 oy
(119,483 puan) tarafından

Burda kaynana seven yokki :D

(75 puan) tarafından
Haklisin valla:)
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Niye prenses diyo kizz
(75 puan) tarafından
Severken kendinden geciyo
0 oy
(48,735 puan) tarafından
bizde ela uyudugunda dunya duruyo cit cikarmiyoruz cok zor.uyudugu ve en ufak sese kalktigi icin eger biri oyle bağırarak konussa sanirim kavga cikar :)
(75 puan) tarafından
Az kalsin kavga etcektim ama kendimi tuttum
(48,735 puan) tarafından
gelip iki dakika bebegi gorecekler bugun duzene karisiyorlar ben bu konuda cok sansliyim kayinvalidem yatirinca yerinden almazdi al demeden Allah sabir versin canim
(75 puan) tarafından
Benimki yatak odama pat diye giren kadin bebegimi emzirirken kucagimdan gogusumu ittire ittire alan biri
(48,735 puan) tarafından
seninki gorgusuz neden sessiz kaliyosun. benimki sormadan hayatta girmez yatak odama oda ayda yilda bir keredir. bardak alirken bile sorar bu bardagi kullaniyor musun diye ki ben hep derim seninde evin sorma kirilsin dökülsün senden kiymetli degil diye yinede icine sinmez. bebege hele dokunurken bile cekinirdi bak gidip opesim geldi kaynanami :)
(75 puan) tarafından
Sessiz kalmyorum bazen lafini veriyorum ama yetmiyo sanirim
0 oy
(582 puan) tarafından

sonuna bittim:))

Zaten kaynanami pek sevmem:D:D

0 oy
tarafından

Kaynanan sana gıcık  galiba senin dediginin :ermm: tam tersini yaptigina gore 

0 oy
(14 puan) tarafından
Canım onun torunu sevmeye hakkı var bundan rahatsız olma  sevinerek karşılık ver prenses demesinde de bir sakıncalık yok ağız alışkanlığı 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Deli mi bu kadın 15 günlük bebek sallanır mı. Annene gelmekte iyi yapmışsın. Hem uyansa nolcak 15 günlük bebek daha kimseyi tanımaz agulamaz sadece annesini kokusundan tanır. İyi dayanmışsın ben olsam Bi altına bakayım o zaman uyanır deyip alıp başka odaya yatırırdım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 343 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 381 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 427 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 480 göst.