0 oy
324 göst.
Diğer kategorisinde (127 puan) tarafından

Dışarı çıkıp alışveriş yapamıyoruz 19haftalığım baya karnım şişti ne giyceğimi bulamıyorum. Evde eşimin eşofmanını giyiyiorum ama anneme doktora filan giderken giyecek bi iki tane yazlık elbise almak istiyorum. Waikiki ve defaktoya baktım hep uzun kollu izmirde oturuyorum pişerim yazın onlarla:) var mı bildiğiniz elbise alabileceğim bir yer. Bir de bedeni nasıl seçicem onu da bilmiyorum normalde s beden giyiyordum ama 10kilo aldım:D m mi almalıyım l mı sizce doğuma kadar idare etmesi için

10 Cevaplar

0 oy
(5,314 puan) tarafından
L alabilirsin lcw kikde açıklar için de avr tiril tiril
(127 puan) tarafından
Ben göremedim hiç yarım kollu hep uzun kollu buldum ordan
(5,314 puan) tarafından
Bende hiç uzun kollu bulamazdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hamile için al bedenli alma 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben hamile kiyafeti olarak degil de normal kiyafetlerin 1 2 beden büyüğünü aliyorum genelde bol seyler tercih ediyorum 
0 oy
tarafından
Ben m aldim lcw wkikiden almistim bi kac parca onun haricinde tunik giyiniyordum..
0 oy
tarafından
De fakto da çok güzel sıfır kol elbiseler vardı kuzum onlara bak bi
0 oy
(89 puan) tarafından
İnternet ten sipariş et bende çıkamıyorum çocuklara falan hep internet ten sipariş verdim
0 oy
(477 puan) tarafından
Kuzum baya sismisen L/ Xl al :)) bende s,m dim.suanda L/Xl giymeye basladjm.karnimi sikmayim.diye :))
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hamile giyim çok pahalı normal biseler L-XL al
0 oy
tarafından
Canım hamile kıyafetleri hiç hoşuma gitmedi benim gebelik tayttan başka hiçbir şey almadım kendi bedenimin bir zamanla da 2 beden büyüğünü aldım hem kullanışlı hem de gerçekten daha güzel görüntü olarak
0 oy
(7,208 puan) tarafından

İnternetten sipariş et bir dünya var 

image

image

image

image

image

image

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
14 Ocak 2024 Moda kategorisinde Yrdsn (355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
27 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.

381,234 soru

11,412,906 cevap

34,956 kullanıcı

...