0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
arkadaslar doktor kan hapi icmemi istedi bu ayda ama icemedim yan etki etti 1 aydir kullanmiyorum oyuzden doktora gittigimde kullanamadigimi soylicem sikinti olurmi bebek icin baska bi kan hapida sormadim kullanmadim doktorun verdiginide kullanamadim cunku

8 Cevaplar

+1 oy
(3,274 puan) tarafından
Kullanmalısın kan demek bebeğe oksijen demek kan değerin azalırsa bebek için zararlı o yan etki yaptıysa eczaneye danışıp değiştir ama mutlaka kullan 
tarafından
doktoruma gidicem 2 hafta sonra onun vermesi daha iyi kuzum
(3,274 puan) tarafından
Tmm cnm
-Reklam-
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Ne yan etkisi vardı 
tarafından
cok kusuyodum kustukcada yuzumde benekler cikiyodu dokunuyodu her ictigimde
(1,148 puan) tarafından
Aç karna mı içiyordun
0 oy
tarafından

Banada yazdigini kullanamadim baska yazdirdim onu kullandim 

tarafından
diger doktor randevjnumu bekledin kuzum cunku kullan dedi 1 ay kullanamadim 2 hafta sonra gidicem doktoruma o zaman yazdiricam ilacimi
tarafından
Evet aynen bir sonraki gidisimde soylemistim gynoferro yazmisti kapsullu olan varya ondan onu yutamiyodum bogazima takilirdi hep sonra biraktim bir sonraki gidisimde soyledim kullanamadim dedim maltofer yazdi o daha rahat kullanmasi pekmez gibi tadi kolay icilio
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım bebeğe birşey olmaz ama sen halsiz kalırsın. Bari kuru üzüm pekmez çok ye.
0 oy
tarafından
Baska ilaç  verir büyük  ihtimal ben de senin gibi kullanmadim şimdi  35 haftaligim ve bu kanla dogum yapamazmisim serumla  kan takviyesi  yapilacak ama kanda enfeksiyon olduğu için onuda yapamiyolar sana tavsiyem sagligini ciddiye al yoksa  cok zorlanirsjn ilerde 
0 oy
tarafından
Valla bende son ayda aldım arada içsem arada unutuyorum toplasan 10 tane anca icmisimdir 
0 oy
tarafından
Benim kanlarım çok düşük çıkmıştı hatta böyle devam edersem komaya girersin denildi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 201 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde dunyali _birisi (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu

384,817 soru

11,510,761 cevap

35,171 kullanıcı

...