0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar bebeginiz dogdugunda ne zaman emzik verdiniz ne zaman vermem uygun olur ve emzigi siz hangi araliklarda verdiniz bebeginize

15 Cevaplar

0 oy
(732 puan) tarafından
Benim kız tutmadı okadar istiyordum ama tutmadı ya  2 çocuğum da emzik emmedi 
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Valla bi hafta on gune dogacak hemen ertesi gun vermeyi dusunuyorum
(66 puan) tarafından
Yani neden herkes bebek emziği alsın istiyor ki almasın daha iyi
tarafından
Neden almasın baz n işe yariyo beşiğinde agliyo bazen ağzına koy uyusun bir çok annenin yardımcısı oluyo
(66 puan) tarafından
Anladım anne rahat etsin diye emzik veriyorz.
tarafından
Yok canım sadece onun icinmi bebekde rahat ediyo her bebek emzik emsin bence seviyorum emmelerini ben
(66 puan) tarafından
Ağız yapısı bozuluyo falan diye bişeyler duymuşymda ondan dedm
0 oy
(583 puan) tarafından
Ben ilk verdim almadı 20 qünlüktü sabaha kadar uyumuyodu bende teptim aqzina daha çıkarmadım yaşına qirince kestim
tarafından
Kardeşime de aynısıni yapmıştım da i emmisti o aklımda kaldı
(583 puan) tarafından
Neden biseylere batiriyorsun yeni doğan bebeğin tad aldığını düşünmüyorum ben yani ben hicbiseye batirmadim verdim
tarafından
Kız emmiyoki emmesini istiyom bazen çok agliyo kucak istiyo yeni doğduğunda emdi şimdi emmiyo alıştırmaya ve calisiyom 3 aylık bebeğim
(583 puan) tarafından
Demkki emmicek her bebek emziqi almiyo ki
tarafından
Evet biliyom
0 oy
(1,908 puan) tarafından
yenidogdugunda verdim inan hayatım kurtuldu çünkü uyuyordu emzik sayesinde uyanıkken çok vermiyordum gecede ağzından dusuyo zaten hem yastık bogulmalatini da onluyomus emzik bı buçuk yaşında da biraktk biraz zor oldu ama bıraktık sabredip çünkü aşırı kullanımı dislerde bozukluk yapabiliyo on iki diş sari olabiliyor
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Hemen ver benim kiz tutmadi erken dogdu ilk 3 hafta sürekli uyudu sonrada verdim tutmadi
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Tutmadi zorladim tuttu sadece 1.5 ay emdi sonra yine emmedi
0 oy
tarafından
Doğar doğmaz veriliyor vermek isteyen hastanede veriyor sonradan almıyorlar zaten 
0 oy
tarafından
Ben hastane de verdim hemen tutmadı 2 aylıkken tutmaya başladı 
0 oy
tarafından
Ben hastane de verdim hemen tutmadı 2 aylıkken tutmaya başladı emzik kurtaricim  oldu resmen
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Doğduğu gün verdim Bir iki emip birakiyordu sağolsun annem yanmdaydi bebek attıkça annem agzina koydu alışana kadar bir kaç gün içinde alıştı . Emzigj Önermiyorlar ama emzik kurtarıcı en azından gece boyu meme ağzında uyumuyor doyduktan sonra emzigjni veriyorum  öyle uyuyor 
0 oy
tarafından
3 gunlukken vermeye basladim ilk almadi recele birazcik bala batirarak alistirdim
0 oy
(15,999 puan) tarafından
Ben dogduktan 1 gun sonra verdim tuttu çok şükür. Sadece uyuyacagi zaman veriyorum 
0 oy
tarafından
Doğduğu gün verdim. Aventin ayıcık şeklinde olan emziğini 
0 oy
tarafından
Doğduğu gün hastanede ver hemen tutsun ben vermedim pişmanım 10 günlük ken falan verdim şimdi tutmuyo arada bi uyurken alırsa alıyo o kadar ama emzik büyük rahatlık kesinlikle 
0 oy
tarafından
1 aylık olana kadar vermem anca bana alışır 1 aydan sonra veririm ben

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,179 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
0 oy
6 cevap 78 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı

...