0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Annemin orda iyice tembel oldum vallahi annem iş yapma bebekle ilgilen hep diyor ama ben oturmaktan şiştim eşim bu hafta gel dedi annem ramazan cksn oyle git dedi.

16 gunluk bebegm var. Evde kalinca yemek yapamiyorum oturup aglyodum artik öyle olurmuyum insallah olmam eşimin yemegini bile zar zor hazrlyodum. Kendim cogu zaman ac kalyodum ama annemlerin orda sagolsun annem hazrlyo

Ama evime gitmek istyorum artik

11 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Geç bence allah kuvveti veriyor benim annemde 7 günlük olduk gitti ogunden beri başımın çaresine bakiom 2 cocuk ile zaman gecio ilk zorlamışsın ama sonra duzene oturur hersey
(75 puan) tarafından
Aynen haklisin gececgm
-Reklam-
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Simdiden git ki bebekle birbirinize alışın. Benim annem de yanimda 1 hafta kalmıştı ve gitmişti. Ustelik annem adanada oturuyor bir sey olsa arayip cagiramazdim da. Ama annem gittikten sonra insanin kendine bi guveni geliyor. Yapabilirim de kendine güven ve git 
(75 puan) tarafından
Guveniyorum kendime ama yemek konusu zorluyor yetşmiyi
(15,992 puan) tarafından
Canım benim 2 bebegim var biri 15 aylik biri 3 aylik saat 2 3 gibi yemeği yapmaya başlıyorum akşama yetişiyor sende öyle yaparsın. Erken basla yapmaya
(75 puan) tarafından
Tmm saol cnm
(3,617 puan) tarafından
Adana ❣
0 oy
tarafından

Geç canim eşin gel diyor sonuç ta 

Eşinde yardımcı olur

Rabbim sağlıcakla bebeğini büyütmeyi nasip etsin inşallah ❤️

(75 puan) tarafından
Amin insallh
0 oy
tarafından
Ben olsaydım geçerdim evime Sonuçta ne kadar kalsan da Annen de yine evine gideceksin doğumdan hemen sonra ağırlık çökmüştür O yüzden yaparmış sındır işlerini şimdi git sen öyle olmaz bence
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Mutlaka gideceksin zaten bence ne kadar erken gitsen o kadar çabuk alışırsın Allah kolaylığını veriyor yaparsın

İnsanın kendi evi gibisi yok valla
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Boyle dogum yapip anmesinde kalanlari kiskaniyorum.
0 oy
(236 puan) tarafından
Görümcem 40ı çıkana kadar annesinin yanında kalmıştı valla , eşinde ablasına annesine gidiodu bazen de kaynanamlarda yiyordu ama kendi evinde kaliodu hep 
0 oy
tarafından
Bi sekilde bu rutine alışman lazim. Evine git derim esinde bebekle zaman gecirsin o kadar ayri kalmak iyi degil
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Daha bebeğin 16 günlük. Bence oruç bittik sonra git  sonra çok zorlanirsn evde keşke kalsaydim dersin
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldim Allahin izniyle suan 19 haftalik doktorlar yatman lazim dedi annemlerle benim evimin arasi 3 saat hatta simdi birdaha tasincam 7 saat olcak peki ben ne yaptim 7 8 hafta zor yattim aglayarak geldim eve biliyorum is yapamycam orda gül gibi bakiyolardi ama insan evini istiyo ondan seni anliyorum senn bebeğinde varmis bence yaparsin artik annen gelsin gerekirse sennle bikac hafta sonra sen alisinca gider
0 oy
(60 puan) tarafından
Bende doğum yaptigimda oyleydi anneler daha iyi bakiyor bende ac kalıp bebeğime yediriyordum yorgunluk falan derken kendime vakit kalmıyordu zaten gene şimdi kalk mama ver püre yap ac kalmasın diye çabala uyur bi bardak çay içmeden geri uyansın gene uyut evi topla geri uyut yemek yap böyle böyle gün geciyor ama alışmadık sanki hala alışmayı umuyorum annem baktıktan sonra çok tembellestim sürekli yorgunluk çöküyor :)

İlgili bir soru bulunamadı

380,052 soru

11,376,963 cevap

34,862 kullanıcı

...