0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
32 haftalık erken doğum yaptım gebelik zehirlenmesinden dolayı 9 nisanda şu an küvezde kilosu 1300 du.35 gündür hiç bebeğimi görmedim göstermediler.sadece günlük bilgi alıyorduk .Dün ilk defa gördüm çok ağladım onu orda görünce ne kadar kötü biri olduğumu düşündüm ama çok ta mutlu oldum yaşadığı için.Herhalde sağlık durumu düzeldiği için gösterdiler dini?

14 Cevaplar

0 oy
(2,286 puan) tarafından
Tabikide oyledir kotu olsa gosterirlermi sen icini ferah tut
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden kötü olduğunu düşündün ki? Elinde olan bişey değil sonuöta böyle düşünme bebeğin hisseder üzülme bak görmüşsün demek ki iyiye gidiyo ki göstermişler sana Rabbim en kısa zamanda kucağına alıp evine gitmeyi nasip etsin 
0 oy
(415 puan) tarafından
Canimmm rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah dua et rabbim sifasini verir günü dolunca kucağınada  alırsın... zehirlendigini  sen mi fark ettin
tarafından
Ewet yüksekti tansıyonum
0 oy
tarafından
Kız sen nie kötü olasın allahtan gelen bisey bu kalbini rahat tür evine gelince gül gibi bakarsin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İnşallah taburcu olduğu güne de erişirsin telaş yapma canım o henüz prematüre... Geçmiş olsun
tarafından
Amin inş
0 oy
tarafından

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️ canim 

Öyle düşünme. Rabbime şükürler olsun ki ordan cıkacak ve kucagina alacaksın az sabret gönlünü ferah tut

0 oy
(898 puan) tarafından
Allah bebisine sağlıkla kavusmani nasip etsin canım.benimde sağlık sorunlarım dan dolayı erken almaları gerekebilir bende 32+1 günlüğüm korkularım var.kilosu 2.111gram doğarsa yaşar  mi normal olur mu bilmiyorum 
tarafından
Neden erken alınabilir yaşar allah'ın izniyle
(898 puan) tarafından
Sağlık sorunlarım var .kalpten ciğere giden damar genişlemiş. astım var kanda kirli kan değeri çok yüksek ve kanda oksijen çok düşük
tarafından
Allah yardımcın olsun
(898 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(322 puan) tarafından
Canım yaşamadım ama araştırdığım kadarıyla bebekte umut görmeseler anneye gostermiyolar üzülmesin diye kuzun iyi bence öyle olmasaydı göstermezlerdi Rabbim sağlık versin inşallah yavruna 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Niye öyle düşünme inşallah toparlar  küçük melek   benim ablaminda olmuştu maalesef  biz doktor ihmali yüzünden anliyamadik kaybettik bebeği çok şanslısın ki.   Rabbim. Saba nasip etmiş kötü düşünme   inşallah  kucana alican  
0 oy
(11 puan) tarafından
Allah biran önce sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin hiç kendini üzme kahretme canım gordun bak ne güzel bişey inşallah 1300 den h3men olur 3 buçuk kilo evine alıp gidersin yavrunu evine getirdigin zaman kokusunu içine çek sarıl op onu şuan senin koluna ihtiyacı var geldiğin de bol bol sarılın ama öncelikle bol dua et allah sana bağışlasın yavrunu canım  
0 oy
tarafından

Hayırlı uğurlu olsun peki boy kaç cm idi . 

Inşallah tez zamanda kavuşursunuz..
tarafından
35 cm dı
0 oy
(8,204 puan) tarafından
Canım gecmıs olsun aynı sebebten bende dogum yaptım ama benımkı 40 haftalıktı.Bunun kotulugunle bır ılgısı yok belkıde cok iyi bşrisşn rabbım sevdıgını dertle sınarmıs.Dua edelım de yavrucak guvenlı kollarına kokuna kavussun...Cok gecmıs olsun
0 oy
tarafından
benimde bebegim kuvezde kaldi gostermeme nedenleri koronadan dolayi yoksa hergun gorebiliyorsun. rabbik hayirli saglikli kucagina almayi nasip etsin  canm
tarafından
Kaç gün kaldı
tarafından
30 haftalik dogdu 50 gun kaldi
0 oy
(1,316 puan) tarafından

Cok geçmiş olsun.  Neden kötü olasın canm asla öyle düşünme Rabbim şifa versin sağ salim kucağına aldığın öpüp kokladığın günler de gelecek inşallah <3

İlgili sorular

+2 oy
9 cevap 249 göst.
0 oy
7 cevap 366 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde Havin06 (1,957 puan) tarafından soruldu
+3 oy
4 cevap 118 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 502 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu