0 oy
394 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (90 puan) tarafından
kizlar ben 69la hamile.kaldim 74le doguma girdim ve suan tekrar 69 um fakat biraz gobegim birazda basenim var okadarda en dar korseleri taktim yememe icmeme cok dikkat ediyoeym gunde 2 2 bucuk lt su ayriyetten icececklerde iciyorum hemen hemen 3 4 lt bluyo acaba strecle zayiflayalanlar varmi bolgesel olarak uygulasam nekadar surede inceltir yeterince hareketliyim 2 cocukla ev isi yemekto flan bebegidme 45 gunlyk zaten baska hareket etme imknim yok ne zaman gider bu kilom 60 olmak.istiyorumm 

9 Cevaplar

0 oy
(4,285 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

En İyi Cevap
Daha bebeğin 45 günlukmüş bence acele etme abur cubur beyaz ekmek ye kendiliğinden gider o ben de 74 ile doğuma girdim doğumdan sonra 68 oldum tekrar 74 çıktım kızım 1 yaşına gelince diyete basladim şuan 62 kiloyum hala daha diyetteyim 
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Hahaha:Dkiz bende yiyip yiyip kilo alamayanlardanim 42 ile hamile kaldim 45 oldum simdi dogurdum 42 yim haha:D

tarafından
Süper❤❤
(90 puan) tarafından
ayy ne guzell Allahim sen bizide yiyip yiyip.kilo almayanlardan eylee aminnnnnn:)))
(1,850 puan) tarafından
Çok amiiiin:)))
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Vallahi canım ben de şu anda 68 kiloyum ben de basenlerden şikayetçiyim gitmesini umuyorum ama gitmiyor Bugün diyete başladım bakalım ne olacak aynı zamanda evde spor yapmayı deneyeceğim Ben de 60 olmak istiyorum streç işe yarıyor mu onu da bilmiyorum:angel:

(90 puan) tarafından
benim tatlifan hic aram yok hic yemem sevmem belki sutlu tatlilar puding falan ekmegi tek kahvaltida yiyrum genelde yesillik  sebze agirlikli besleniyorum  insallab veririzz yaa
(3,669 puan) tarafından
Insalalh cnm ekmek hic yeme şekerde kes bende öyle yapacağım
(90 puan) tarafından
sekeri sadece cayima atiyorum onun disinda tuketmiyorum onuda az atiyorum
(3,669 puan) tarafından
Anladım cnn ben atmıyorum 3 4 yildir:)
(90 puan) tarafından
her turlu bitki cayini sekersiz icerim ama siyah cayi sekersiz icemiyirum ne yazikki zten az atiyorum onuda
0 oy
(643 puan) tarafından
Benimde yanlar.ve göbek var cnm ya nasi verecem hiç bilmiyom
(90 puan) tarafından
yanlarim yok tek gobek ve bsenn yaa :((
(643 puan) tarafından
Napcaz valla ya
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Gün-de 2 tane yesil cay iç 
(90 puan) tarafından
emzirrken iciliyomu ki bebegim daha 45 gunluk ama ona zarar etmesin sonra
(3,036 puan) tarafından
Kafein miktarı çok az kahvede 90 mg varsa onda 35 mg falandır yani zararı yok bildiğim kadarıyla yesil cayın amacı fazla çise giderek vücuttaki toksinleri daha hızlı atmak
(90 puan) tarafından
him anladim canm gunde 1 fincanla deneyeyim bakalim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ne streci ya spor yap spor
(90 puan) tarafından
sporu bebgimi buraz buyuteyim duzenimi kurayim yapacam insallah ama suan biraz gobegi baseni inceltmek stiyorym strecle zayiflama cok duydum da burda deneyim olan varmi diye soruyeorum
(1,240 puan) tarafından
Beden eğitimi öğretmeniyim öyle saçma sapan şeylere inanma spor yapmak için uzun zamana gerek yok haftanin 3 gunu 25 30 dk kendine elbetteki zaman ayirabilirsin evde pilates step aerobik yaparsk
0 oy
(306 puan) tarafından
bende şuan gebeyim bu güne kadar bir tane sıkılaştırıcı rem kullanıyodum işe yaardı ama gebeliği öğrenince mecburi bıraktım ama işe yarıya gerçekten bbenim bacağım erimezdi asla krem işe yaradı birde plank hareketi var program indirim uyguladım 6-7 dk alıyo hareket dene 1-2 ayda gözle görülür incelirsin
(90 puan) tarafından
ayy elimde suan var sıkılastrici krem hemen sureyim bu gece baslicam
(306 puan) tarafından
ben şu markayı uyguladım sabah akşam diğerleri bende işe yaramadı sıkılaştırıcı ''biodermine sıkılaştırıcı krem '' bunu yaz internete çok işime yaradı
(90 puan) tarafından
ewt bendekide biodermine bitanede niveanin var elimde
(306 puan) tarafından
nivea değil ama benimki resmini atabilrsem dur atayım
(90 puan) tarafından
tam cnm banada nnem carsidan  almisti gecen sene indirimdeymis bitanesi biodermina bitaneside nivea
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Senin hatan su dışındaki içecekleri içmek  diğer yediklerine dikkat ederken bu içeceklerden şeker ve kalori alıyorsun bolca. Bunun dışında streç veya termal kıyafetlerden vücuttan suyun atılımını saglar yağları eritmez  spor yaparken de terlemeyi yağ kaybediyoruz sananlar var ama sudur. Beslenmeni sağlıklı diyebileciğin çeşitlilikte ve düçenli yemelisin birde ara öğünleri atlama. Yapabilirsen evde uygun egzersizler var onları yap 15 dakika dahi olsa leslie yapabilirsin keyiflidir. Ben bu söylediklerimi yaparak 20 gün 4 kilo verdim ve hep evdeydim  ama ramazanla birlikte bıraktım çünkü iftarda önce bebetleri besle sonra kendil yemeye çalışıyorum cok zor ve ölçüsüz oluyor. Bebiyleri bizi yemek yerken görünce onlarda istiyor. 
(90 puan) tarafından
aa napim su disndaki icecek derken ayran sut maden suyu anason rezene cayi ve norml cay  canm onlarida icmeyimmi ayrica sekeri sadece siyah cayimda kullaniyorum onuda 1 1 buck cay kasigi zaten  ewt leslie yapabilirm 15 dk falan vaktm oldukca
0 oy
(306 puan) tarafından

bundan bahsediyorum

image

(90 puan) tarafından
aa bndekide bunun aynisii
(306 puan) tarafından
o zaman işe yarar sabah akşam sür hiç aksatma birde plank hareki uygula programları ve ben play storiden indirmiştim 6-10dk sürüyo hızlı sonuç alırsın
(90 puan) tarafından
tam canm tesekkurler yaparim insallahh

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 11,731 göst.
8 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde smeyye78 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 1,718 göst.
9 Ağustos 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤TONTIŞIM❤ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
25 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
28 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,451 cevap

34,765 kullanıcı

...