0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Abartmıyorum 15 tane çocuk mahallede top oynuyorlar bir anne olarak görmezden gelemedim bu ne sorumsuzluktur ya inşallah ceza keserler ekip geliyor yönlendirdiler

12 Cevaplar

+1 oy
(102 puan) tarafından
Bizim burda hep oynuyorlar polis geliyor evlerinize gidin diyor 2 dakka sonra yine dışarıdalar:/
(553 puan) tarafından
İlkinde uyardılar birdaha geldiler şiödi ceza kestiler
(6,136 puan) tarafından
Bizim burda da öyle sürüsüne bereket sabah gece sahur yapıyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde oyle gecen bende soyledim gelen giden olmadi
0 oy
(1,986 puan) tarafından
Hadi onlar cocukta oynuyor onlari salan anne baba nasil saliyor ? Cezayi haketmisler 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Çok iyi yapmişin valla geçende ben şikayet ettim polis falan gelmedi 
0 oy
tarafından

Bende geçen komsular kavga ediyor diye polisi aramıştım kadın bağırıyor di aşırı arayın diye falan  ... Neyse binoolis numaasindan beni aradı sonra önce benim eve geldiler!!:))) Bende dedim bura değil abi karşı taraf... Adam da güldü sen miydin arayan dedi evet dedim.. neyse polis ditti gidince beni ardı tekrar hanımefendi sorun yok falan dedi... Ertesi gün baktım aynı numara beni aramış bende hic oralı olmadım... :blink: dedim şimdi bu adam niye aradı durduk yere.   Uğraşmak istemem öyle şeylerle o yüzden eşime de söylemedim.

(860 puan) tarafından
Tekrar kavga varmı yokmu diye merak etmiştir kız birde günlük arayip rapor veriyirmus sun Hahahaha
tarafından
:))))) ha haa :)))
0 oy
tarafından

Bisi yapcaklarini sanmam 

burda Abartisiz 15 20 kiso kavga ediyodu silah bile cikardilar silahi getirenin annesi aldi goturdu  hemen polise soyledik bi ekip geldiler evlerinize evlerinize dedi silah yok demi  dedi gitti :)

Hic bi islem yapilmadi 

0 oy
(6,919 puan) tarafından
15 çocuk  yuh artık hicmi düşünmüyor bunların aileleri ya kaparsa  diye  kestilermi ceza
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Noldu kiz geldimi polis
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Kız küçük yeğenim de aramış polisi polis amca yasak yokmu bu çocuklar hepsi dışarda ozman bnde çıkacam demiş polise yok kızım çıkma hemen gelyorum dye snra mahaleye gelmş hepsini bi kovalamış ☺️
0 oy
tarafından
Dün bizim burda 15 kadın dipdibe ağızlarında maske nerde kaldı senin taktiğin maske çocuğu cikarmadigin en az 20 çocuk vardı birbirleriyle oynuolardi
0 oy
tarafından
Polisler gelip geçiyor görüyorlar bişey demiyorlar burda ama 
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bizim binadakiler de aşağıda oturuyor kadınlar çocuklar. Beni de çağırıyorlar talan soyledim gitmiyom ☺️

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,364 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 747 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 412 göst.
0 oy
3 cevap 142 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Esha (502 puan) tarafından soruldu