0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (355 puan) tarafından
Iyi qecelr

Esim cuma qece 01:00 de qelicek Allah nasip ederse onu cok farkli karsilmk istiorum yani dusunuorum masa o saatte kuramam mumlar suslr falan cok yaptim ayrica yani daha deqsik orjinal bise istiorum ama dusununde icinden cikamiorum.. Sizce nasl karsilasam

3 Cevaplar

+1 oy
(834 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bi tane film izlemiştim. :D romantik komedi olabilir.  Kız akşam sevgilisi için hazırlanıyor sürpriz yapıcak. İşte ortamı ayarlıyor kendisi de böyle jartiyer filabin seksi şeyler giyiyor elinde de yelpaze sevgilisinin eve geleceği saatte hemen kapının karşısına oturuypr bacak bacak üstün3 atıp. Neyse kapının kilidinden ses geliyor. Adam evr gelmiş kapıyı açıyor yani. Bir açıyor kapıyı adam  :D kız karşısında fena halde ve adamın nutku tutuluyor xd çünkü o akşam  maç var ve yanında arkadaşlarıyşa gelmiş evine :D hepsi bakakalıyor kıza :Dd 

Sen de cazibeli bişeyler giyebilirsin ama eşinin yalnız olacağından emin olmakta fayda var, gelirken kaynanayı vs de alıp gelmiş olmasın :D  gerçi nerden dönüyo bilmiyorum allah kavuştursun canım benim
tarafından
Hahah ben de izlemistim dedigin filmdi dogru. Oyuncu da sinem kobal idi :D
(355 puan) tarafından
Askerden izne qelior haytim dediqin dqru kaynanam ust katta oturuor esimle birlikte iceri qirme olasiqi cook yuksek :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şöylede olabilir canım hamileysen eşini notlarla bebişün beşiğne götüren notlar asıp beşikte de oğlundan ya da kızından not bıraka bilirsin mutlu edici olur bence
0 oy
tarafından
evin uygun mu blmiorm ama en basitinden şöyle yapablrsn duvarlara renkli yapışkan kâğıtlrla sözler yazıp asablirsn kagtlri takip ede ede olduğun yere gelse ışık kapalı olck tbi:) sende hic görmediği şekilde giyinsn makyaj dglde bakımlı olsan fln hani ufak tefek yiyecek bisiler de hazrlsn fln

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 995 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 748 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde Aylin35ksk (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 910 göst.
17 Kasım 2019 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu

378,381 soru

11,325,861 cevap