0 oy
552 göst.
Aile kategorisinde (257 puan) tarafından
Kzlar 32 haftalik hamileyim banyoyu yıkarken yere düştüm afedersin kıçımın uzerine sadece dustugum yer ağridi biraz cikolata yedim oturdum bebegim oynuyo ama yinede hastaneye gitmelimiyim korkuyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Içın rahat etmiyorsa tabiki gitmelisin. 
(257 puan) tarafından
Etmiyo valla oynuyo ama yinede bi korku var içimde
-Reklam-
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben senin haftandayken aynn senin anlattığın gibi bende düştüm ama baya sert oldu canım çok acıdı hemen ağlamaya başladım ama sonra eşim yanına geldi sakinlestim uzandım çikolata yedim bebegin oynadı bol bol dua ettim ve RABBIM 'in izniyle hiç bisey de olmadı sende korkma kanama veya sancın yoksa gitme bebeği takip et ALLAH sana bağışlasın yavrunu 
(257 puan) tarafından
Amin canm inşallah bende aynı senin gibi agladm biseyler yedim bekledim dua ettim şükür oynuyo ama yinede bi korku var içimde
(667 puan) tarafından
Korkma canım ALLAH onları koruyor ama eğer istiyorsan Bi git görün için rahat etsin bebegin kalbini dinle onu gör rahatla ama korkma lütfen
(257 puan) tarafından
Sağol canm esimi aradm gelecek gitmek en iyisi
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Git canim bence insan korkuyo gitmeye bu zamanda ama sen git kalbini dinle rahat uyu
(257 puan) tarafından
Aynen öyle allh korsun cumlemizin bebeğini
(1,113 puan) tarafından
Amin canim gidersen hastaneye iyi haberlerini burayada yaz
(257 puan) tarafından
Gidemedim canm kaynana gerek yok demiş eşim goturmedi
(1,113 puan) tarafından
Aaa biktim artik bu kaynanalardan sende aklini kullan agrim var sancim var de gerekirse agla sancin varmis gibi tut karnini simdi tamm diyip oturursan bidaha hep tamm demek zorunda kalcaksin kaynananda b.k yesin evde oturup sizi beklerken
(257 puan) tarafından
Aynısını yaptım canm eşim yatti uyudu umrunda olmadi
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Bebegin hareketi iyiyse kendini iyi hissediyorsan gerek yok.

Geçmiş olsun 

(8,081 puan) tarafından
Teşhisi koymussunuz :)))
(27,564 puan) tarafından
Basima geldi ondan :D
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Bisey olmaz kuzum o kesenin icinde  ve suyu var  ole bi mucizeki rabbim onlari orda ole bi muhafaza ediyoki 2 ci hamileyken buyuk kizim kac kere karnima vurdu ama hic bisey olmadi cokta saglikli guzel bi oglum var 
(257 puan) tarafından
Aman maşallah annemin başınada gelmiş oyuzden tedirgn oldum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bişey olmaz inş küçük değil düşsün oynıyorsa da için rahat olsun
(257 puan) tarafından
Oynuyo şuan aynn
0 oy
(887 puan) tarafından
Cnm icin rahat etmiyorsa gitmelisin gitme oynuyorsa gerek yok diyenleri dinleme kalbinin sesini dinle .gitmen gerektigini hissediyprsan git icin rahat etsin .burda boyle seyler paylasildi daha omcede baska konulardada ve gitme etme diyenler yuzunden gitmeyip kotu seyler yasandi ve bunlardan biride benim .30 . Haftamada asiri sertlesme vardi karnimda burda paylastim bircok yprum yapildi ve geneli sknti yok bndede aymisi oldu bu haftalarda falan dediler ve ben alti gun gitmedim normalmis herkeste olmus diye ve yedinci gun dayanamadm acaba bsy mi var ya normal degilse diye gittim ve erkek dogum baslamis ve son anda yetismisim gitmeseydim nolucakti ? Bak cocugum bir yasini gecti halâ aklima gelince bi tihaf oluyorum o yuzden gitmen gerektigini hissediyorsan git cnm
(257 puan) tarafından
Ayy haklsn canm en iyisi ben gidiyim
(887 puan) tarafından
Git cnm benide haberdar et insallah hayirli haberlerle musmutlu dönersin evine
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bende 6 buçuk aylık falandim kalcamin üzerine düştüm ama ayaklarım havaya kalktı resmen. Biraz bekle bebeğin normal hareket ediyorsa ağrın sizin olmazsa kanama falan yoksa bişey olmaz insallah
(257 puan) tarafından
Yok biyerim falan agrimio şükür kanamada yok

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 242 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Berfinnn (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
0 oy
8 cevap 765 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Büşrat (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 351 göst.
10 Aralık 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gözde62 (16 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,568 cevap

35,173 kullanıcı

...