0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

imagebu niye ters yuklendi ya :D

18 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Ee cok bilmişliginin bedeli bu olsa gerek 

tarafından
Allah akil versin ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bn neden telefonu ters çevirdim ki oysa açıklama yapmışsın zaten:angel:

tarafından
Duz cektim ters yuklendi niye boyle oluyosa
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kayseri de yaşıyorum güzel yurdumun üfürükçü insanından bugün korona manzaraları
tarafından
Bende kayserideyim uyanik sanirdim milletimi :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
hani sifaydi nefesleri :D
tarafından
Kökünden  temizlemiş iste :))
(1,908 puan) tarafından
haala bunlara inanan var mı bu yüzyılda :D
tarafından
Benim  canım milletim cok masum yaaa inanıyorlar iste :)
0 oy
tarafından
Tüm mahalle kendini okutmaya mi mi gitmis :D 
tarafından
Oyle olmus  :) hangi mahalle olduğunu  ogrenirsem ozellile giderim sirf alay etmek için:)
0 oy
(326 puan) tarafından
Çok güzel sahiden bence bakan hiç ugrasmasin çocukların dışarı çıkma gününü fırsat bilen sapıklar böyle insanlar oldukça ne bu virüs biter ne bu ülke kurtulur vay arkadas akillanacak yere iyice azıyor millet
tarafından
Oyle valla hangi akkila gittiler merak ediyom :)
(326 puan) tarafından
Aynen ay bı yerde de ordu galiba yanlış olmasın da berber virüs taşıyormuş gün içinde kaç kişi kapmış bı tanıdık dükkanından biri cenazeye katılmış o cenezede viruslu varmış herkezi karantinaya almisla buda iş yerinde bulunmus sorduklarında bir yere gitmedim temas yok dedirtmisler  halbuki ise gitmis belki çoğu kişiye bulaştı yani çok dikkatsiz insan var bu bitmez kuzum
tarafından
Hafife aliyolar ya daha virus bitmedi yada bitsede farketmez kimse ciddiye alip evinde durmadı tstlicinin onundeki kuyrugu unutmam ramazanin baslarinda yani tatlı cokmu gerekli bisi Allah seni inandirsin an az 100 kisi vardı o sirada kndankmiz kaşıniyo bulasanlarin coguna müstahak bana gore
0 oy
(1,822 puan) tarafından

Simdi bi soracagim :) suc kimde ufleyende mi yoksa ufletende mi  :D

tarafından
Sucluyuz tabi o kadar insan bosami  ufletti kendini bi bildikleri  vardi kesin biz
(1,822 puan) tarafından
Haydi gidek ufletek :D
tarafından
Mahalleyi bilmiyom ya yoksa hababam sinifinda butun sinif ceza alirken karsilarina gecip gulen cocuk gibi cikmistim karsilarina :)) bide ben ufliyimmi diye
(1,822 puan) tarafından
Ahahahaha cok iti fikirmis :D ama dayaknyersin :D
tarafından
Onlar simdi karantinadadir evden cikamazlar :)) sonrada beni bulamazlar zaten :)
0 oy
tarafından

Hahaha ay duydum bunu ya hem guldum hem sinirlendim vallaha ne cahil insallar var :D

tarafından
Uyuyamiyorum stres yapiyo bu durum bana sahurda bile bisi yemedim bilmiyorum napicam
tarafından
Papatya çayını  dene bence insallah ise yarar bende cok ise yaramisti sakinleştirici uyumana yardimci oluyo  yazik günah saat kac olmus ayaktasin ilacta kullanamiyodun zaten belli olmaz belki o ise yarar
tarafından
Bakim canim yarin dusari cikinca aliyim olmadi
tarafından
Mutlaka dene papatya kurusu istersen biraz nar cicegi birazda limonla  tadida güzel yada istersen sade de icersin insallah ise yarar
tarafından
Insallah canim saolasin
0 oy
(948 puan) tarafından
Hahshdthhvgy ve çok iyi olmuş Allah'a siginacalari yerde ufrukcude şifayı arıyor lar Allah akıl fikir versin inşallah
tarafından
Amin amin :)) evlerinde durmak bu beladan kurtulmak icin dua etmek yerine ufurukcuye giderlerse iyi olmus derim bende :))
0 oy
(4,678 puan) tarafından

Fotorafın feleği şaşırmış:D

tarafından
Duz cektim ters yuklendi ya bende anlamadim :))
(4,678 puan) tarafından
Olsun ya oluyor bazen öyle :))
0 oy
(732 puan) tarafından
İyi olmuş üfürükçelere inanırsa insanlar böyle olur :D
tarafından
Aynen  oyle valla millet konusmaya korkuyo konusurken bulasicsk diue bunlar resmen surstlarina tovbe tovbe :))
(732 puan) tarafından
Ahahaaaa iyi üfürmüş gaci ama ehehhh :D
tarafından
Kayserili degilmi :) üfürur tabi :))
0 oy
tarafından

Telefonu ters dondurdum sayende :)

tarafından
Benim  icin mi yaptin kiz gercekten :)
tarafından
He vallahi :) su resmi niye doğru yukleseydin ne olacakti :)))
tarafından
Tesekkur ederim ❤
Duz çektim  ama ters yuklendi ayarlardan resmi cevirdim  gene yukledim ayni valla kusura bakma :)
0 oy
tarafından

Böyle insanlar yüzünden biz maf olduk

Birazdan bi kac kisiden linc yersin bilgin olsun 

tarafından
Allah sonumuzi hayr etsin
Niye linc yiyorumki yanlis ne var orda
tarafından
Bizim burda 2 bayan süper taşıyıcı cıktı ve çok kisiye bulaştırdılar eşimin fabrikasına kadar sıcradı

Ben de burda paylastim

Tanimasigi kadini savunma ya geçti ve bayan kendi durum yaparak beddua etti
Herkes virus kapar inşallah diyerek
tarafından
Bilerek bulastiran Allah ndan  bulsun masum insanlarin colugun cocugun günahına giriyolar
Ama bazilari varki onlarin suçu yok mesela esi cslisan olur esine bulasir esindende  ona oyle durjmds uzulurjm Allab yardimcilari llsun ama bazilari varki gezip tozarlar dikkat etmezler attigim resimdeki gibi ufurukcuye falan gidip bile bile kapanlar sozum onlara Allah yanlarina birakmasin
Paylastigim icinde beni linc etmeye calisan olursa cevami veririm zaten akkili olsalardi evlerinde  oturur guvende kalirlardi onlar cok sfddersin salklk edip ufurukcuyle halletmeye çalışmışlar burda kimsenin bana laf etmeye hakki yok ki
 haberlere bile  verilmis
Senin dedigine gelecek olursak eger kadin gezip tozup hasrslik kaptiysa zerre savunulacak yani yok hatta ceza verilmeli oylelerine ama dikkat ettigi halde bulastiysa yazik gunah onada
tarafından
Canim benim dediğim kadin

Cenaze evine başsağlığı na gitmis

İfatar davetlerine katilmis

İftar ci çağırmış

Mukabele lere katılmış

Anliycan yerinde durmamış

Neden sinir oldum kadina yazdim diye savunmaya gecti

Ve buda haberlere filan cıktı vidioyu atarim şimdi

İnternetin varsa izle cnm
tarafından
Okumustum o postu ama Bu kadinin nesini nasil savunuyolar onu anlamadim kadin haketmis Allahin isine karışmak olmaz ama bunca insanın hakkina girdi ahirette bunların hesabını veremeyecek inşallah
0 oy
tarafından

Bu canim izle

Kadinin Kavunmasi bende virüs. Oldugunu bilmiyordum 

Bizde ne oldugumuzu bilmiyoruz 

Bizdemi gezelim

1589364909699.mp4 (5,8 MB) 

tarafından
Kadın bi bize gelmemis bunu nasil kim  savunuyo ya ortalıkta  virus kol gezerken evinde oturamamis bide haklimi oldu skaa gibi :)
1 insan 60 kisiye bulastirmis o 60 kisinin her biri de bi o kadar insana bulastirmistir boyle boyle yayiliyo zaten Allah yanlarina birakmasin ya
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Anaaaa kariyaa bak senn
tarafından
Helal olsun yapti dedim gene kayserililigini :)
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Yok artık jajsjsjs trajikomik
tarafından
Hemde nasil Allah akil fikir versin inşallah :))
0 oy
tarafından
Çevirip okudum :)
tarafından
Duzgun de cekmistim iki kere silip geri yukledim ama gene ters olmus
tarafından
Haber ters hacı normal :)
tarafından
Biz değiliz  :))
tarafından
Aslaa :)

İlgili sorular