0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
11 aylık evliyim kaçarak evlendim başta herşey çok güzeldi düğün olana kadar kaynanamla beraber oturduk gelinlik vazifemi yaptım (sabah erken kalkıp sofra hazırladım. Evi temizledim. Saygıda kusur etmedim ) 1 ay sonra ev bulduk düğün oldu ayrıldık. Hamile kaldım ve mide bulantılarım başladı. Allah razı olsun eşimden sabah işe gitmeden çorba yapar bırakırdı ama 6 ay boyunca mide bulantılarım ve kusmalar başladı neyse ben annemlerin oraya yakın bir yere taşınmak istediğimi söyledim. Eşim ailesiyle konuştu karşı çıktılar hatta eşim babasıyla çalışıyor. Çalışırken kaynanam geldi ve kavga ettik. Herşeyi kaldirdimda bana (o çocukları babanın kapısında çıkarmaya utanmican mi madem baban o kadar kıymetliydi gelmeseydin oğlum sabah elinde poğaça meyve suyuyla geçiştirio aç kalio dedi bende dayanamadım madem oğlun o kadar kıymetliydi eteğinin köşesine baglasaydinda gecenin 1inde salmasaydin dedim baya büyük tartistik o gün bu gündür bana soğuk savaş ilan etti eşim ve kayinbabamin yanında melek onlar yokken laf sokuyo ve eşim ve kayinbabam bana inanmıyor ki ben onların yerinde olsam bende inanmam ne yapmam lazım kusura bakmayın uzun oldu ama hakkınızı helal edin

21 Cevaplar

0 oy
(49 puan) tarafından
Eşim 6 kardeş ve ikizi var annesine en yakın olan eşim 
tarafından
Kolayı var canım ses kaydı al dinlettir eşine bak nasıl inanıyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayit al bak nasil inanıyorlar 
(49 puan) tarafından
Hep cahilim ayağına yatiyo herkeste inaniyi kayinbabam o ne dediğini bilmiyor sen ona takılma diyo eşim cahil annem ne dediğini bilmiyor diyo
tarafından
Cahil mahil yapmicak akli yokmu resti cek bunlari yasamak içinmi  evlendin sanki yazik günah sana ya
(49 puan) tarafından
Öyle hamileyken zaten daha hassas oluyo insan
tarafından
Aynen oyle valla yazik günah senin derdin sana yeter zaten bide onlami ugrasacaksin bu halde
tarafından
Allah yardımcın olsun canim cahille  anlatırsın anlar kör cahillerle uğraşmak zor hep bu dünyada kalıcı zannedenler kör cahildir hesap günü bekle sabret sen iyi ol eğri belasını bulur
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ya bosvericeksin herşeyi oluruna bırakacaksın 

Yada sana söylediklerini kayıt alıp eşine dinleteceksin
(49 puan) tarafından
Boswereyim Diom olmuyo canım torunları oldu ikiz benim bebeklerim annemle bakioz Allah razı olsun kadının çok hakkı var ama annem sinir hastası ilaç kullanıyor geçen aradım gel 3 gün bana anne bebeklere bakalım annem dinlensin diye neymiş kocası aç kaliomus zaten adam bulursa yiyo bulamazsa lokantaya gidiyor 3 gün canin çıkmaz ya
(3,669 puan) tarafından
Haklisin canım  ne diyim
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Sende eşinler yoken bi güzel laf sok cvbını ver altta kalma bide elinden geldiğince eşinşe git yalnız gitme 
(49 puan) tarafından
Öyle yapiom zaten canım ama kadını bir görsen zannedersin ki sorun bende yakalandım i ben cahilim ayağına yatiyo
(6,668 puan) tarafından
Altta kalma cnm ondan anlıyo lar
(49 puan) tarafından
Aynen öyle  o zaman da geri laf verip oluyom bende anlamadım ne kadar kötüyum
0 oy
tarafından
Onlar yokken sana saydiriyosa ses kaydediciyi ac kaydet kocana dinlet bana inanmiyosun al dinle de bakalim ozaman tepkisi ne olacak
(49 puan) tarafından
Sen bide annemin sedini mi kaydettin diye bana kızar canım eşim kırılmasın diye ben kaynanamın onca lafını yutup barıştım bile
tarafından
Kizssin en azindan annesi hakkinda bilgisi olur zaten onun yuzunden huzursuz degilmisin en fazla ne olabilirki
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Madem oğlu o kadar kiymetliymis meyve suyu poğaça yemesine dayanamıyormuş baksın yedirsn icirsin oğluna. Hem o nasıl laf ya babanın kapısında mi cikarcan nedir .Kuzum işin baya zor Allah yardımcın olsun .
(49 puan) tarafından
Bana öyle dedi diye ben annemlere geri geldim 1 hafta 10 gün adam evde kaldı 1 kaşık yemek yapmamış adam ben ev ararken geliodu babamlarin evinden kaplara yemek koyuyodum onu yiyodu evde. Neymiş oğlunu kendi evine yemeğe çağırıyomus ben evladım açken yatamam yaa bide bana aç birakion der
(1,316 puan) tarafından
Sende yüzüne vuraydın  madem oğlunu çok düşünüyorsun ben yokken   neden aç bıraktın deseydin
(49 puan) tarafından
Eşim bu konu kapansın deyince birşey demedim esimide seviyorum oda aynı şekilde ama ikimizin arasında kalmayi sevmio
(1,316 puan) tarafından
Oda haklı canm bir tarafta  Anasi öbür tarafta karısı arada kalmak istemez
0 oy
tarafından
Sende onun gibi yapacaksın eşin ve kayınpedrinin yanında Melek onlar yokken şeytan olacaksın onun gibi sadece ona bu kdr basit 
(49 puan) tarafından
Hiç olmadı öyle yapayım ama ben neysem o olmayı seviyorum olduğum gibi gorunmeyi sevmiom ikili oyunları belkide ondan kaybediyom
tarafından
Aynn ondan kaybediyorsun arada onlar gibi ypmk lazım
0 oy
tarafından
Onlar yokken size mi geliyor nerde atisiyorsunuz bu kadar ..
(49 puan) tarafından
İlk kavga edene dek en fazla 100 metre yakindik kalkıp kavga etmeye bana geliodu
tarafından
Annesine en yakın çocuğu eşim demişsin madem öyle onla kötü olup esinlede bozusma boş yere bence ...ne derse desin hiç takma oralı bile olma cevap da verme kendi desin kendi dinlesin eğer böyle yapabilirsen emin ol karşı taraf daha çok sinir olur zaten :))) ama karşısında böyle bir tavır olunca bir süre sonra bırakır bence uğraşmayı da ...şöyle düşün aman o kim ki
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum ne olursa olsaydı keşke sen saygının daima korusaydin sonra saygısızlık çerçevesine koyup haklı çıkartın onları ben kaç kere kavga ettik aile büyükleriyle ama hiç birine citimi çıkarmadım şimdi İlk gelin benim Allah bilir önlerinde ne var ne Yok daha dört oğulları var ben beddua etmem ama sadece herşeyden haberi olan tek yuce Allah'a havale ediyorum bırak ne diyorsa desin benden daha hircini yok ama annamla babamın başını yere eymem inşallah Rabbim izin verdikten sonra sana tavsiyem sende öyle yap
(49 puan) tarafından
Canım bende istemezdim geri çemkirmeyi ama namusumada dil uzatinca ben o kadarda sabırlı degilim
(948 puan) tarafından
Ahhh Cnm ahh ben bir nişan atım bana ikinci el muamelesi yaptı yine sustum :'(:'(
0 oy
(583 puan) tarafından
Şu kaynanalar da  hep gelinin ailesiyle yarışa girerler istiyo lar ki  herkese ben hükmedeyim  kendi kızının kaynanasindan  üstün görür kendini yardım eder destek olur kızlarına Gelinlerine  oğluna yağ çekmek için gelinin anasını cekemezler  yok öyle bi dünya 
(49 puan) tarafından
Zanetti ki ailem bana sahip çıkmaz ben buna ne dersem deyim gidemez ailem beni almasa bile kadın sığınma evleri var Allah'a şükür elim ayağım tutuyor çalışırdım kimseye muhtaç olmadan kadın anneme kızın kocada dayak yese gene ses etmemen lazım demiş ben öyle yapıyorum demiş annem de ben kızımı yolda bulmadim sahipsiz değil benim kuzum demis canım annem
(583 puan) tarafından
Gerçekten  Allah  kolaylik ve sabır versin takma sakin annenin  gönlünü hoş tut Anneyle  kaynana bir olmaz bende anne olduktan sonra anne kıymetini  bilenlerdenim
0 oy
tarafından

İki yüzlükle baş edilmez ...

0 oy
tarafından
Ses kaydı al ikiyüzlü  insanlara bisey anlatamazsın mesafeni koru iki yüzlü insanlardan herşey beklenir
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Play Store da bazı uygulamalar var Telefonun kapalı olduğu halde hem Görüntü kaydı yapıyor hem ses kaydı yapıyor telefonu masanın üstüne koyarsın Kadının her dediğini kaydeder o zaman sana inanırlar Allah yardımcın olsun
0 oy
(415 puan) tarafından
Ses kaydı al cnm eşine dinlet  başka türlü inandiramazdin
0 oy
tarafından
Kaynananla sen baş başayken telefonu al ses kaydı aç yada telefonu sizi görecek yere video açıp koy ama kaynana görmesin hepsini çek bak nasıl inanıyorlar 
0 oy
(477 puan) tarafından
Telefonu cebine koy senle tartisiyorken sesini kaydet ama sen fazla konusma sal seslesiner esine ve kayinpedere bak nasil inanirlar kuzum seytana seytanca sokull.. 
0 oy
(72 puan) tarafından
Asla başa çıkamazsın canm o tür insanlarla yani anca kendini tüketirsin çocuğunda olmuş onlara bak işte kimsenin  demesine bakma insan geliniyor nasıl yarışa girer anlamıyorum? Anne olarak merhameti yoksa ne yapsan yaranamazsın, ama aynı şeyi sen de yap kayınbaban gil varken iyi yokken de onun gibi davran o da öyle kudurur belki yaptığı hatayı anlar ama belki, anlamasını da bekleme ailene bak sen yoksa kafayı yersin. Allah merhamet versin o kayınvalidene 
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam güler geçerim nasi zoruna gider onun bak artık beni takmio die 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ses kaydini ac denilenlerj dinlet esine. Esin gider gitmez ac ses kaydini
0 oy
(322 puan) tarafından
Valla kusura bakma ama kaçarak sonuçlanan ilişkilerin sonucu bu herkesin laf söyleme hakkı varmış gibi oluyo o hakkı buluyorlar kendilerinde sen ne kadar anam babamda desen çok sevsen gelmezdin derler ben senin yerinde olsam arkadaşlarında dediği gibi kayıt alirdim kayita inanmayacak insanda tanımıyorum açıkçası 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 264 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 341 göst.