0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (3,739 puan) tarafından
Ya arıyor niye gelmiyorsunuz diyo  kendi tedbirini almadan her yerde geziyor hamileyim birde ben hastaneye mecburi korkarak gidiyorum  akşam yemekte ne var bize yok mu deyip duruyor :( ağlayarak oğlunu çağrıyo bana bir şey olmaz beni Allah korur diyo  diyorum bana bulassa bebeğe de gecer die karnımdaki çocuga bir şey olmaz diyor :( ben kendi anneme gidemiyorum canımın çektigi birşeyi yapmis geçen gitmedim kaynanam anlamiyo laftan

10 Cevaplar

0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bu yaslilar niye böyle bide hem kaynana hem yasli olunca durum bu bziimde komsularimiz var hergün kavga ediyolar kaynanasina gidilmiyo doye arayip agliyo bide ayni sennki ama gitme sen bebegini düşün  esine de soyle o bebege bisey olsa vicdan azabi cekeriz de Allah korusun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız seninki en azından gelmiyormuş benimki gitmiyorum diye dün bana taşındı resmen evindeki salcasından bulguruna  havlu şampuan vs toplanmış gelmiş eşimde gitti şehir dışına kaldım bu kadınla başbaşa 
(3,739 puan) tarafından
Kaç defa gelmek istedi de ben kabul etmedim :)) eşime kendi ailemi kabul etmiyorum seninkileri hiç edemem dedim :)) eşimde birşey diyemedi :))
tarafından
Bende dedimde kaç defa şehir dışına gidiyor yalniz kalmayayım diye  gelsin dedi
(285 puan) tarafından
Ne alaka otursun evinde çok sacma
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sakın pea etme tavrini koru canim, aglasin dursun ne kadar duyaraiz ya insanlar...gerekirse anne bosa aglama gelemeyiz de noktayi kou
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Anlamakta Zorluk çekiyorsa anlayacağı dilden konus sende:ermm:

0 oy
(477 puan) tarafından

Bir soz vardir

Tokadan baska bir se kafana takma ;)
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Hiç anlamiyorum bu insanları. Virüs bulaşsa görecekler, bazilari cok tuhaf
0 oy
tarafından
Ehehehhe senin kaynana biraz kafadan kontak ya da sizi gerçekten seviyor ayrı kalamıyor :()) Allah sana sabır versin bacım 
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Seni düşündüğüm için değil çocuğumu düşünüyorum desene. Sen ölsen bi kişi bana bişey olsa ben iki kişiyim de riske atamam çocuğumu de gitme görüşme kesin net tavır koy 
0 oy
(285 puan) tarafından
B kide sürekli arayıo gelin tur atın bide Bi memleketr uzagız bak yasak kalktı e hadi bayram gelin yok gelmiyoruz dedim ben eşimi arıyor hergün aynı tantana 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
13 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 379 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 587 göst.
28 Haziran 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.