0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bi insan yalanının cikcagini bildigi halde neden yalan soyler bi fikriniz var aceba :ermm:

12 Cevaplar

0 oy
(9,225 puan) tarafından
Ya çok saf ya da çok akıllıdr ;)
tarafından
He tamam oyle desene bebisim hahah dogru :))
(9,225 puan) tarafından
Kendini akıllı sanıyordur yalanının çıkmayacağnı duşunuyordur ama çıkacağnı bile bile demişsin bilemedum ya kim bu :D
tarafından
Ya cogu insan bunu yapiyo ben cok rastladim valla merak ettim bide size soruyum dedim yavru kurtlarim :))
(9,225 puan) tarafından
Hee genel sordun anladm :D
tarafından
He bebem genel aklima geliverdi iftari yapincak:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmem onu yalan söyleyen kişiye sormak lazım 
tarafından
Ay hic soramam ya takmiyorum valla guluyorum hatta :)
tarafından
Aynen öyle bırak söylesin dursun kendini kandırır zaten başkasını değil :)
tarafından
He ya napak izliyoz :))
0 oy
tarafından

Yüzsüzdur 

Yalan söylemek onun icin dogrudur 

Yalan soylemeyi huy edinmistir 

tarafından
Hepsine katiliyorum :))
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Karakteri olmuştur..
tarafından
Karaktersizligi diyelim ona gı:)
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Odan başka bişeye inamadığı içindir cnm
tarafından
Aynen canim :)
0 oy
tarafından

Olay şu canım ogunu kurtarmak için yalan söylerler yani birşey yapmıştır ve ogunu kurumak için örnek veriyorum sen kizicahini düşündüğünü veya kendide yanlış olduğunu düşündüğü için karşı tarafa karşı yanlış olmamak için hep doğru olduğunu bilmen için yapıyolar. 

Yada yalana çok itiklemislerdir nasıl ki biz şimdi çocuk yetisitriyoruz ve onun iyi şeyler öğrenmesini işte eğitimini tamamlıyoruz işte biseyi doğru söylemesini saklamak için çabalıyoruz iyi gidiyoruz huyunda gidiyoruz ama büyük insanlar da gençliğinde yetiştirmekle alakalı yani eğer sen itiyorsan örnek veriyorum bu onun sucu değil diğerlerine aynı şekil devam eder.
tarafından
Yok bebegim benim dedigim su camur at izi kalsin hesabi ama bilmiyolarki birine camur atarken once kendinin kirlendigini bilmezler :))
tarafından
Orası öyle canım ama sunuda bilmiyolar sonradan hemen çıkıyor eninde sonunda çıkıyor ortaya.
tarafından
Cikti bile hahahha:))
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Hastalıktır bazen yalan söylemek 
tarafından
Hastalik anam gercekten ya ama guluyorum hani yalan soyledigini bildigim halde hala yalanlarina devam ederken izlemek zevk veriyo:)
0 oy
tarafından
Yalancı insanlardan nefret derim karaktersiz iğrenç insanlar benim için 
tarafından
Duygularin duygularim dilocum aynen :)))❤❤
tarafından
Canimmmmmm ❤
0 oy
(15,709 puan) tarafından
Yalan söylemek de hastalıktır huy edinmektir aslında 
tarafından
Katiliyorum iste ozaman ortaya cikar diye korkmuyyolar cunku onun icinde yedekte bi yalanlari oluyo dimi fato :))
0 oy
tarafından
O an ki  durumu kurtarmak için .Kaçış psikolojisi 
tarafından
Yok bunlar huy edinme bence ;)))
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yalan artık onla bütünleşmiştir bırakamıyodur
tarafından
Guzel tespit:))
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben yalancınin  alasını  gördüm  artık  kendi söylediği  yalana  kendiside  inanıyordu  şizofren  olmuş gibi ☺️
tarafından
Kiz bendeki de o hesap iste soyledigine kendi inaniyo gercegine bile inanmiyo gibisi fazla :))
(191 puan) tarafından
Ben açıyorum  böyle  insanlara yalanini  yüzüne  bike vurmuyorum  he deyp  geçiyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,964 soru

11,374,364 cevap

34,857 kullanıcı

...